Small_5eecb3f1deccfdbf131f66b9f0e33321

Перегони "Шалені Лосі"

6 годинні перегони "Шалені лосі"

Учасники

# Команда Учасник Учасник Результат
2 Алоє та Булат Ua Олександр Недоруба  
1 GL Losi team Ua Юрій Коноваленко  
3 Мультіфрукти PRO Ua Клим Зуєв Ua Андрій Зуєв
4 KozY team Ua Тетяна Перепічай Ua Anna Kislitsyna
5 Бобры team Ua Александр Паливода Ua Max Sidorov
6 Рога и Копыта Ua Михайло Захарченко Ua Андрій Дудінський
7 RHAPSODY Ua Євгенія Тригуб Ua Олександр Летичевський
8 Льолік і Болік Ua Yevhen Liulevych Ua Олександр Мороз
9 404 Ua Olha Cheberakha Ua Юлiя Мележик
10 INOV-8 Ukraine Ua Юрій Коменотрус  
11 Время не ждет Ua Dmytro Redka Ua Yuliia Kovalyshyna
12 Тонна планктона Ua Сергій Собчук Ua Ольга Собчук
13 "Підношені горішки" Ua Виталий Кандыбей Ua Андрій Пільгуй
14 Артеріум Ua Сергій Сур Ua Юрій Кувайсков
15 O-Club Ua Євгеній Цирень  
16 Спас- Два Ua Євген Квасков Ua Владислав Корольов
17 Табор Ua Александр Филиппенко Ua Вадим Салан
18 Буква "ZU" Ua Artem Grynenko Ua Taras Boikiv
21 NikoTeam Ua Виталий Молодый  
19 "Скріпа і Міда" Ua Iryna Matviiv Ua Ніна Кузнецова
20 БородА & ЛысинА Ua Олександр Либа Ua Тарас Коренюк
23 Лоси Шредингера Ua Ірина Галстян Ua Геворк Галстян
22 orient.ck.lutck Ua Артем Слотін Ua Юра Головачек
24 Маша та Ведмідь Ua Артем Денделєв  
25 зеленый змей Ua Володимир Комаченко  
Small_5eecb3f1deccfdbf131f66b9f0e33321

Перегони "Шалені Лосі"

6 годинні перегони "Шалені лосі"

Учасники

# Команда Учасник Учасник Результат
2 Алоє та Булат Ua Олександр Недоруба  
1 GL Losi team Ua Юрій Коноваленко  
3 Мультіфрукти PRO Ua Клим Зуєв Ua Андрій Зуєв
4 KozY team Ua Тетяна Перепічай Ua Anna Kislitsyna
5 Бобры team Ua Александр Паливода Ua Max Sidorov
6 Рога и Копыта Ua Михайло Захарченко Ua Андрій Дудінський
7 RHAPSODY Ua Євгенія Тригуб Ua Олександр Летичевський
8 Льолік і Болік Ua Yevhen Liulevych Ua Олександр Мороз
9 404 Ua Olha Cheberakha Ua Юлiя Мележик
10 INOV-8 Ukraine Ua Юрій Коменотрус  
11 Время не ждет Ua Dmytro Redka Ua Yuliia Kovalyshyna
12 Тонна планктона Ua Сергій Собчук Ua Ольга Собчук
13 "Підношені горішки" Ua Виталий Кандыбей Ua Андрій Пільгуй
14 Артеріум Ua Сергій Сур Ua Юрій Кувайсков
15 O-Club Ua Євгеній Цирень  
16 Спас- Два Ua Євген Квасков Ua Владислав Корольов
17 Табор Ua Александр Филиппенко Ua Вадим Салан
18 Буква "ZU" Ua Artem Grynenko Ua Taras Boikiv
21 NikoTeam Ua Виталий Молодый  
19 "Скріпа і Міда" Ua Iryna Matviiv Ua Ніна Кузнецова
20 БородА & ЛысинА Ua Олександр Либа Ua Тарас Коренюк
23 Лоси Шредингера Ua Ірина Галстян Ua Геворк Галстян
22 orient.ck.lutck Ua Артем Слотін Ua Юра Головачек
24 Маша та Ведмідь Ua Артем Денделєв  
25 зеленый змей Ua Володимир Комаченко  


Партнери та організатори заходу