Small_e93e8a681bedeb8245b4983885a60209

Перший напівмарафон "Наш Краматорськ"

Напівмарафонська естафета

Учасники

# Команда Учасник Учасник Учасник Учасник Результат
21001 ГО "Асоціація молоді КЗВВ" Ua Єгор Тонкошкур Ua Артем Федоренко Ua Володимир Хохлов Ua Ігор Любович
21002 Скалолазы ДГМА Ua Святослав Гусев Ua Олег Макаренко Ua Роман Мусин Ua Олександр Федоров
21003 Наверх Ua Олександр Марченко Ua Александр Березин Ua Виктория Лукьяненко  
21004 Бахмут Ua Артем Алфимов Ua Владимир Киричик    
21005 СК "ЛПК" Ua Артем Алфимов Ua Віталій Ляшенко Ua Дмитро Гурульов Ua Владимир Коренской
21006 ШВСМ Ua Кристина Русинова      
21007 Без назви Ua Богдан Басов Ua Лисенко Андрій Ua Владимир Мыцик Ua Владимир Киричик
21008 Славянская ТЭС - Донбассэнерго Ua Антон Карпенко Ua Артем Карпенко Ua Сергей Мякинников Ua Алена Сокирко
21009 Здоровий Вибір Ua Дмитро Ромашкевич      
21010 ДИТМ МНТУ - школа единоборств А.Саливона Ua Кристина Бутко      
21011 ДИТМ МНТУ Ua Денис Литвиненко      
21012 СКМЗ Ua Александр Ковалев      
21013 Краматорский НВК Ua Юлия Данилова      
21014 ДДМА Ua ДДМА ДДМА      
21015 ДДМА 2 Ua ДДМА 2 ДДМА 2      
21016 ЭСПЦ Ua Андрей Борисенко      
21017 Спорт для всіх Ua Сергій Головченко      
21018 Без назви Ua игорь дрозд      
21019 Power Ua Дарья Хорошайло      
21020 Юлия Ua Юлия Жукова Ua Юлия Жукова    

Учасники також реєструються на

Small_e93e8a681bedeb8245b4983885a60209

Перший напівмарафон "Наш Краматорськ"

Напівмарафонська естафета

Учасники

# Команда Учасник Учасник Учасник Учасник Результат
21001 ГО "Асоціація молоді КЗВВ" Ua Єгор Тонкошкур Ua Артем Федоренко Ua Володимир Хохлов Ua Ігор Любович
21002 Скалолазы ДГМА Ua Святослав Гусев Ua Олег Макаренко Ua Роман Мусин Ua Олександр Федоров
21003 Наверх Ua Олександр Марченко Ua Александр Березин Ua Виктория Лукьяненко  
21004 Бахмут Ua Артем Алфимов Ua Владимир Киричик    
21005 СК "ЛПК" Ua Артем Алфимов Ua Віталій Ляшенко Ua Дмитро Гурульов Ua Владимир Коренской
21006 ШВСМ Ua Кристина Русинова      
21007 Без назви Ua Богдан Басов Ua Лисенко Андрій Ua Владимир Мыцик Ua Владимир Киричик
21008 Славянская ТЭС - Донбассэнерго Ua Антон Карпенко Ua Артем Карпенко Ua Сергей Мякинников Ua Алена Сокирко
21009 Здоровий Вибір Ua Дмитро Ромашкевич      
21010 ДИТМ МНТУ - школа единоборств А.Саливона Ua Кристина Бутко      
21011 ДИТМ МНТУ Ua Денис Литвиненко      
21012 СКМЗ Ua Александр Ковалев      
21013 Краматорский НВК Ua Юлия Данилова      
21014 ДДМА Ua ДДМА ДДМА      
21015 ДДМА 2 Ua ДДМА 2 ДДМА 2      
21016 ЭСПЦ Ua Андрей Борисенко      
21017 Спорт для всіх Ua Сергій Головченко      
21018 Без назви Ua игорь дрозд      
21019 Power Ua Дарья Хорошайло      
21020 Юлия Ua Юлия Жукова Ua Юлия Жукова    

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу