Small_e93e8a681bedeb8245b4983885a60209

Перший напівмарафон "Наш Краматорськ"

550м Дитячий забіг 10-13 років

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
401 Влад Чищевой 2003 Загальна Ua Україна Краматорськ Типичный Краматорск
402 Нікіта Голозубов 2003 Загальна Ua Україна Дружківка
403 Даниил Сугрин 2004 Загальна Ua Україна Краматорск
404 Михаил Бабкин 2005 Загальна Ua Україна Соледар
405 Дима Кириченко 2003 Загальна Ua Україна Краматорськ Типичный Краматорск
406 сергій медведів 2004 Загальна Ua Україна Бахмут КДЮСШ 1
407 Максим Филь 2003 Загальна Ua Україна Краматорск
408 Еліна Пристинська 2003 Загальна Ua Україна Краматорськ
409 Максим Михайловский 2006 Загальна Ua Україна Краматорськ
410 Альбина Гугнина 2003 Загальна Ua Україна Краматорськ
411 Илья Масалаб 2005 Загальна Ua Україна Краматрськ
412 Анна Исиченко 2004 Загальна Ua Україна Краматорск
413 Валера Заика 2005 Загальна Ua Україна Краматорськ КРАМТОРСЬК
414 Валерія Бендюк 2004 Загальна Ua Україна Краматорськ
415 Марія Рижко 2004 Загальна Ua Україна Дніпропетровськ Дансер Штурм
416 Iгор Бобулич 2005 Загальна Ua Україна Краматорськ Нема
417 Катерина Хорошева 2005 Загальна Ua Україна Краматорськ
418 Ua Україна
419 Ua Україна
420 Ua Україна
421 Ua Україна
422 Ua Україна
423 Ua Україна
424 Ua Україна
425 Ua Україна

Учасники також реєструються на

Small_e93e8a681bedeb8245b4983885a60209

Перший напівмарафон "Наш Краматорськ"

550м Дитячий забіг 10-13 років

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
401 Влад Чищевой 2003 Загальна Ua Україна Краматорськ Типичный Краматорск
402 Нікіта Голозубов 2003 Загальна Ua Україна Дружківка
403 Даниил Сугрин 2004 Загальна Ua Україна Краматорск
404 Михаил Бабкин 2005 Загальна Ua Україна Соледар
405 Дима Кириченко 2003 Загальна Ua Україна Краматорськ Типичный Краматорск
406 сергій медведів 2004 Загальна Ua Україна Бахмут КДЮСШ 1
407 Максим Филь 2003 Загальна Ua Україна Краматорск
408 Еліна Пристинська 2003 Загальна Ua Україна Краматорськ
409 Максим Михайловский 2006 Загальна Ua Україна Краматорськ
410 Альбина Гугнина 2003 Загальна Ua Україна Краматорськ
411 Илья Масалаб 2005 Загальна Ua Україна Краматрськ
412 Анна Исиченко 2004 Загальна Ua Україна Краматорск
413 Валера Заика 2005 Загальна Ua Україна Краматорськ КРАМТОРСЬК
414 Валерія Бендюк 2004 Загальна Ua Україна Краматорськ
415 Марія Рижко 2004 Загальна Ua Україна Дніпропетровськ Дансер Штурм
416 Iгор Бобулич 2005 Загальна Ua Україна Краматорськ Нема
417 Катерина Хорошева 2005 Загальна Ua Україна Краматорськ
418 Ua Україна
419 Ua Україна
420 Ua Україна
421 Ua Україна
422 Ua Україна
423 Ua Україна
424 Ua Україна
425 Ua Україна

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу