Small_e93e8a681bedeb8245b4983885a60209

Перший напівмарафон "Наш Краматорськ"

100м Дитячий забіг 3-6 років

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Таисия Ефремова 2012 Загальна Ua Україна Краматорськ
102 Макар Телюк 2010 Загальна Ua Україна Днiпро
103 Даниил Пашков 2011 Загальна Ua Україна Краматорск
104 Ua Україна
105 Ua Україна
106 Злата Деркач 2010 Загальна Ua Україна Дружківка
107 Орина Солдатенко 2012 Загальна Ua Україна Краматорськ
108 владимир левченко 2011 Загальна Ua Україна Краматорск
109 Захар Протеняк 2010 Загальна Ua Україна Краматорськ
110 Данііл Поляков 2013 Загальна Ua Україна Краматорск
111 Елена Котова 1983 Ua Україна Краматорськ ОО "Мамочки Краматорска"
112 Давід Сушко 2012 Загальна Ua Україна Краматорськ
113 Дарія Єжова 2011 Загальна Ua Україна Краматорськ
114 София Бутова 2010 Загальна Ua Україна Краматорск
115 Дмитро Онищук 2011 Загальна Ua Україна Миколаївка
116 Артем Коваленко 2012 Загальна Ua Україна Краматорськ
117 Мирослава Козик 2013 Загальна Ua Україна Краматорск
118 Миколай Лоза 2012 Загальна Ua Україна Краматорськ
119 Марія Бобух 2011 Загальна Ua Україна Краматорськ
120 Амалия Пащенко 2010 Загальна Ua Україна
121 Микита Деканенко 2010 Загальна Ua Україна Торецьк
122 Тимофей Лойченко 2010 Загальна Ua Україна Краматорск
123 Есения Бабкина 2012 Загальна Ua Україна Соледар
124 Никита Шпортько 2010 Загальна Ua Україна Краматорск
125 Андрей Резник 2011 Загальна Ua Україна Краматорск

Учасники також реєструються на

Small_e93e8a681bedeb8245b4983885a60209

Перший напівмарафон "Наш Краматорськ"

100м Дитячий забіг 3-6 років

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Таисия Ефремова 2012 Загальна Ua Україна Краматорськ
102 Макар Телюк 2010 Загальна Ua Україна Днiпро
103 Даниил Пашков 2011 Загальна Ua Україна Краматорск
104 Ua Україна
105 Ua Україна
106 Злата Деркач 2010 Загальна Ua Україна Дружківка
107 Орина Солдатенко 2012 Загальна Ua Україна Краматорськ
108 владимир левченко 2011 Загальна Ua Україна Краматорск
109 Захар Протеняк 2010 Загальна Ua Україна Краматорськ
110 Данііл Поляков 2013 Загальна Ua Україна Краматорск
111 Елена Котова 1983 Ua Україна Краматорськ ОО "Мамочки Краматорска"
112 Давід Сушко 2012 Загальна Ua Україна Краматорськ
113 Дарія Єжова 2011 Загальна Ua Україна Краматорськ
114 София Бутова 2010 Загальна Ua Україна Краматорск
115 Дмитро Онищук 2011 Загальна Ua Україна Миколаївка
116 Артем Коваленко 2012 Загальна Ua Україна Краматорськ
117 Мирослава Козик 2013 Загальна Ua Україна Краматорск
118 Миколай Лоза 2012 Загальна Ua Україна Краматорськ
119 Марія Бобух 2011 Загальна Ua Україна Краматорськ
120 Амалия Пащенко 2010 Загальна Ua Україна
121 Микита Деканенко 2010 Загальна Ua Україна Торецьк
122 Тимофей Лойченко 2010 Загальна Ua Україна Краматорск
123 Есения Бабкина 2012 Загальна Ua Україна Соледар
124 Никита Шпортько 2010 Загальна Ua Україна Краматорск
125 Андрей Резник 2011 Загальна Ua Україна Краматорск

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу