Small_e93e8a681bedeb8245b4983885a60209

Перший напівмарафон "Наш Краматорськ"

5км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
5001 Павел Гнездилов 1991 Загальна Ua Україна Краматорськ
5002 Ua Україна
5003 Ua Україна
5004 Роман Кошмал 1996 Загальна Ua Україна Київ
5005 Анна Новицкая 1986 Загальна Ua Україна Краматорск
5006 Татьяна Карпенко 1994 Загальна Ua Україна Краматорск
5007 Аліса Молодченко 1988 Загальна Ua Україна Краматорськ
5008 Олег Макаренко 1995 Загальна Ua Україна Краматорськ
5009 Максим Повненький 1976 Загальна Ua Україна Краматорськ
5010 елена Жушман 1985 Загальна Ua Україна Кривой Рог
5011 Ua Україна
5012 Ua Україна
5013 Михаил Котляр 1995 Загальна Ua Україна Краматорськ
5014 Вiталiй Константiнов 1995 Загальна Ua Україна Краматорськ
5015 Олександр Погосян 1986 Загальна Ua Україна Краматорськ Зенит-Авто
5016 Єлизавета Велика 1989 Загальна Ua Україна Краматорськ
5017 Михайло Шерстюк 1994 Загальна Ua Україна Краматорськ
5018 Мария Савощенко 1985 Загальна Ua Україна Краматорськ
5019 Люда Финько 1986 Загальна Ua Україна
5020 Ігор Олексієнко 1987 Загальна Ua Україна Буча TOP RUNNERS
5021 Олена Коваль 1971 Загальна Ua Україна Харкiв
5022 Максим Самсонов 1996 Загальна Ua Україна Білозерське
5023 Мороз Анастасия 1986 Загальна Ua Україна Краматорск
5024 Володимир Киричик 1965 Загальна Ua Україна Краматорськ
5025 Дарья Кириленко 2002 Загальна Ua Україна Дружковка

Учасники також реєструються на

Small_e93e8a681bedeb8245b4983885a60209

Перший напівмарафон "Наш Краматорськ"

5км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
5001 Павел Гнездилов 1991 Загальна Ua Україна Краматорськ
5002 Ua Україна
5003 Ua Україна
5004 Роман Кошмал 1996 Загальна Ua Україна Київ
5005 Анна Новицкая 1986 Загальна Ua Україна Краматорск
5006 Татьяна Карпенко 1994 Загальна Ua Україна Краматорск
5007 Аліса Молодченко 1988 Загальна Ua Україна Краматорськ
5008 Олег Макаренко 1995 Загальна Ua Україна Краматорськ
5009 Максим Повненький 1976 Загальна Ua Україна Краматорськ
5010 елена Жушман 1985 Загальна Ua Україна Кривой Рог
5011 Ua Україна
5012 Ua Україна
5013 Михаил Котляр 1995 Загальна Ua Україна Краматорськ
5014 Вiталiй Константiнов 1995 Загальна Ua Україна Краматорськ
5015 Олександр Погосян 1986 Загальна Ua Україна Краматорськ Зенит-Авто
5016 Єлизавета Велика 1989 Загальна Ua Україна Краматорськ
5017 Михайло Шерстюк 1994 Загальна Ua Україна Краматорськ
5018 Мария Савощенко 1985 Загальна Ua Україна Краматорськ
5019 Люда Финько 1986 Загальна Ua Україна
5020 Ігор Олексієнко 1987 Загальна Ua Україна Буча TOP RUNNERS
5021 Олена Коваль 1971 Загальна Ua Україна Харкiв
5022 Максим Самсонов 1996 Загальна Ua Україна Білозерське
5023 Мороз Анастасия 1986 Загальна Ua Україна Краматорск
5024 Володимир Киричик 1965 Загальна Ua Україна Краматорськ
5025 Дарья Кириленко 2002 Загальна Ua Україна Дружковка

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу