Small_e93e8a681bedeb8245b4983885a60209

Перший напівмарафон "Наш Краматорськ"

10км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
10001 Lilia Kretova 1978 Загальна Ua Україна Київ Top Runners
10002 Дмитро Котков 1990 Загальна Ua Україна Краматорськ
10003 Ua Україна
10004 Ua Україна
10005 Сергій Котолевський 1988 Загальна Ua Україна Краматорськ ЗДОРОВИЙ ВИБІР
10006 Ua Україна
10007 Ua Україна
10008 Шкодінов Ігор 1983 Загальна Ua Україна Дружківка
10009 Дмитрий Сидельников 1994 Загальна Ua Україна Краматорск
10010 Ольга Лукьянова 1990 Загальна Ua Україна Дружковка ШВСМ
10011 Дарья Сагайдак 1985 Загальна Ua Україна Київ
10012 Дмитро Ромашкевич 1996 Загальна Ua Україна Краматорськ Здоровий Вибір
10013 Дмитро Демчук 1996 Загальна Ua Україна Луцьк
10014 Александр Стрючков 1996 Загальна Ua Україна Краматорск
10015 Віталій Доценко 1992 Загальна Ua Україна Покровск
10016 Ольга Дыбка 2002 Ua Україна Бахмут КДЮСШ №1
10017 Геннадій Марапулець 1958 Загальна Ua Україна Слов'янськ особиста участь
10018 Сегрей Хомяков 1995 Загальна Ua Україна Краматорськ
10019 Станіслав Толкачов 1974 Загальна Ua Україна Краматорськ Магазин "Авто-Кореец"
10020 Дмитрий Гулега 1995 Загальна Ua Україна Славянск
10021 Tamila Abdulhalikova 1984 Загальна Ua Україна Drugkivka
10022 Євгенія Алексєєва 1992 Загальна Ua Україна Краматорськ
10023 Тетяна Алексєєва 1967 Загальна Ua Україна Краматорськ
10024 Герман Мазуренко 2000 Загальна Ua Україна Краматорськ
10025 Виктор Івлієв 1992 Загальна Ua Україна Краматорськ Global Fleet Management.

Учасники також реєструються на

Small_e93e8a681bedeb8245b4983885a60209

Перший напівмарафон "Наш Краматорськ"

10км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
10001 Lilia Kretova 1978 Загальна Ua Україна Київ Top Runners
10002 Дмитро Котков 1990 Загальна Ua Україна Краматорськ
10003 Ua Україна
10004 Ua Україна
10005 Сергій Котолевський 1988 Загальна Ua Україна Краматорськ ЗДОРОВИЙ ВИБІР
10006 Ua Україна
10007 Ua Україна
10008 Шкодінов Ігор 1983 Загальна Ua Україна Дружківка
10009 Дмитрий Сидельников 1994 Загальна Ua Україна Краматорск
10010 Ольга Лукьянова 1990 Загальна Ua Україна Дружковка ШВСМ
10011 Дарья Сагайдак 1985 Загальна Ua Україна Київ
10012 Дмитро Ромашкевич 1996 Загальна Ua Україна Краматорськ Здоровий Вибір
10013 Дмитро Демчук 1996 Загальна Ua Україна Луцьк
10014 Александр Стрючков 1996 Загальна Ua Україна Краматорск
10015 Віталій Доценко 1992 Загальна Ua Україна Покровск
10016 Ольга Дыбка 2002 Ua Україна Бахмут КДЮСШ №1
10017 Геннадій Марапулець 1958 Загальна Ua Україна Слов'янськ особиста участь
10018 Сегрей Хомяков 1995 Загальна Ua Україна Краматорськ
10019 Станіслав Толкачов 1974 Загальна Ua Україна Краматорськ Магазин "Авто-Кореец"
10020 Дмитрий Гулега 1995 Загальна Ua Україна Славянск
10021 Tamila Abdulhalikova 1984 Загальна Ua Україна Drugkivka
10022 Євгенія Алексєєва 1992 Загальна Ua Україна Краматорськ
10023 Тетяна Алексєєва 1967 Загальна Ua Україна Краматорськ
10024 Герман Мазуренко 2000 Загальна Ua Україна Краматорськ
10025 Виктор Івлієв 1992 Загальна Ua Україна Краматорськ Global Fleet Management.

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу