Small_e93e8a681bedeb8245b4983885a60209

Перший напівмарафон "Наш Краматорськ"

Напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Igor Kretov 1978 Загальна Ua Україна Київ Top Runners
2 Сергій Шуклін 1991 Загальна Ua Україна Київ Top Runners
3 Ірина Галстян 1978 Загальна Ua Україна Київ SC "Scientist"
4 Віталій Тараненко 1983 Загальна Ua Україна Полтава
5 Ua Україна
6 Геннадій Мойсеєнко 1965 Загальна Ua Україна Київ-Ніжин Nutrilite (Toprunners)
7 Ігор Сурла 1971 Загальна Ua Україна Чернівці Ultra
8 Игорь Шкодинов 1983 Загальна Ua Україна Дружковка
9 Оксана Деркач 1984 Загальна Ua Україна Дружківка
10 Микола Кітченко 1984 Загальна Ua Україна Харкiв Safari Tri
11 Олексій Бабкін 1978 Загальна Ua Україна Соледар
12 Александр Обравит 1980 Загальна Ua Україна Сумы NUTRILITE
13 Юлия Стрельцова 1981 Загальна Ua Україна Краматорск
14 Юрий Кожуховский 1971 Загальна Ua Україна Бахмут(Артемiвськ)
15 Тетяна Прохоренко 1997 Загальна Ua Україна Краматорськ
16 Евген Коваленко 1989 Загальна Ua Україна Kramatorsk
17 Микола Мельнiков 1998 Загальна Ua Україна Краматорськ
18 Олена Лобачова 1989 Загальна Ua Україна Краматорськ ЗОШ №20
19 Андрей Куршацов 1977 Загальна Ua Україна Харьков Kharkiv Road Runners
20 Константин Железов 1969 Загальна Ua Україна Київ 42195.kiev.ua
21 Юрій Кокін 1977 Загальна Ua Україна Дніпро Dnepr Run/Ternopil swim masters
22 Ua Україна
23 Сергей Богданов 1988 Загальна Ua Україна Славянск
24 Денис Матвеев 1982 Загальна Ua Україна Славянск
25 Oleksii Sierik 1981 Загальна Ua Україна Kyiv SPARTA RUNNERS CLUB

Учасники також реєструються на

Small_e93e8a681bedeb8245b4983885a60209

Перший напівмарафон "Наш Краматорськ"

Напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Igor Kretov 1978 Загальна Ua Україна Київ Top Runners
2 Сергій Шуклін 1991 Загальна Ua Україна Київ Top Runners
3 Ірина Галстян 1978 Загальна Ua Україна Київ SC "Scientist"
4 Віталій Тараненко 1983 Загальна Ua Україна Полтава
5 Ua Україна
6 Геннадій Мойсеєнко 1965 Загальна Ua Україна Київ-Ніжин Nutrilite (Toprunners)
7 Ігор Сурла 1971 Загальна Ua Україна Чернівці Ultra
8 Игорь Шкодинов 1983 Загальна Ua Україна Дружковка
9 Оксана Деркач 1984 Загальна Ua Україна Дружківка
10 Микола Кітченко 1984 Загальна Ua Україна Харкiв Safari Tri
11 Олексій Бабкін 1978 Загальна Ua Україна Соледар
12 Александр Обравит 1980 Загальна Ua Україна Сумы NUTRILITE
13 Юлия Стрельцова 1981 Загальна Ua Україна Краматорск
14 Юрий Кожуховский 1971 Загальна Ua Україна Бахмут(Артемiвськ)
15 Тетяна Прохоренко 1997 Загальна Ua Україна Краматорськ
16 Евген Коваленко 1989 Загальна Ua Україна Kramatorsk
17 Микола Мельнiков 1998 Загальна Ua Україна Краматорськ
18 Олена Лобачова 1989 Загальна Ua Україна Краматорськ ЗОШ №20
19 Андрей Куршацов 1977 Загальна Ua Україна Харьков Kharkiv Road Runners
20 Константин Железов 1969 Загальна Ua Україна Київ 42195.kiev.ua
21 Юрій Кокін 1977 Загальна Ua Україна Дніпро Dnepr Run/Ternopil swim masters
22 Ua Україна
23 Сергей Богданов 1988 Загальна Ua Україна Славянск
24 Денис Матвеев 1982 Загальна Ua Україна Славянск
25 Oleksii Sierik 1981 Загальна Ua Україна Kyiv SPARTA RUNNERS CLUB

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу