Small_b9a0104ad4b7d8f8b1182bbe80a785b7

DNIPRO ECO MARATHON

100 екометрів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2100 Ua Україна online
2101 Ua Україна online
2102 Ua Україна online
2103 Ua Україна online
2104 Ua Україна online
2105 Ua Україна online
2106 Олексій Твердохліб 2012 діти 2-6 Ua Україна Дніпро StartDnipro online
2107 Надежда Янченко 2000 Ua Україна Дніпро online
2108 Катерина Мігур 2010 діти 2-6 Ua Україна online
2109 Антон Оберняк 2013 діти 2-6 Ua Україна Днiпропетровськ ШтурмПарус online
2110 Михаил Позигун 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепр online
2111 Василиса Єпіщенко 2012 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2112 Елизавета Шпак 2010 діти 2-6 Ua Україна Днепропетровск online
2113 Володимир Мирошниченко 2011 діти 2-6 Ua Україна Днiпро online
2114 Алина Мирошниченко 2012 діти 2-6 Ua Україна Днiпро online
2115 Роман Садовніков 2010 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2116 богдан крилов 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепропетовск штурм online
2117 Дарина Саленко 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепр online
2118 Гриша Резник 2010 діти 2-6 Ua Україна Днепр online
2119 Іван Проскура 2012 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2120 Тимофій Гетьман 2012 діти 2-6 Ua Україна Дніпро Штурм online
2121 Елисей Баклинов 2012 діти 2-6 Ua Україна online
2122 Ева Морозова 2010 діти 2-6 Ua Україна online
2123 Тимофей Морозов 2013 діти 2-6 Ua Україна online
2124 Валерій Малоок 2011 діти 2-6 Ua Україна Днiпро ДЮЦ "Штурм" online

Учасники також реєструються на

Small_b9a0104ad4b7d8f8b1182bbe80a785b7

DNIPRO ECO MARATHON

100 екометрів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2100 Ua Україна online
2101 Ua Україна online
2102 Ua Україна online
2103 Ua Україна online
2104 Ua Україна online
2105 Ua Україна online
2106 Олексій Твердохліб 2012 діти 2-6 Ua Україна Дніпро StartDnipro online
2107 Надежда Янченко 2000 Ua Україна Дніпро online
2108 Катерина Мігур 2010 діти 2-6 Ua Україна online
2109 Антон Оберняк 2013 діти 2-6 Ua Україна Днiпропетровськ ШтурмПарус online
2110 Михаил Позигун 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепр online
2111 Василиса Єпіщенко 2012 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2112 Елизавета Шпак 2010 діти 2-6 Ua Україна Днепропетровск online
2113 Володимир Мирошниченко 2011 діти 2-6 Ua Україна Днiпро online
2114 Алина Мирошниченко 2012 діти 2-6 Ua Україна Днiпро online
2115 Роман Садовніков 2010 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2116 богдан крилов 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепропетовск штурм online
2117 Дарина Саленко 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепр online
2118 Гриша Резник 2010 діти 2-6 Ua Україна Днепр online
2119 Іван Проскура 2012 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2120 Тимофій Гетьман 2012 діти 2-6 Ua Україна Дніпро Штурм online
2121 Елисей Баклинов 2012 діти 2-6 Ua Україна online
2122 Ева Морозова 2010 діти 2-6 Ua Україна online
2123 Тимофей Морозов 2013 діти 2-6 Ua Україна online
2124 Валерій Малоок 2011 діти 2-6 Ua Україна Днiпро ДЮЦ "Штурм" online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу