Small_b9a0104ad4b7d8f8b1182bbe80a785b7

DNIPRO ECO MARATHON

100 екометрів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2000 Михаил Кучеренко 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2001 Марія Кукса 2010 діти 2-6 Ua Україна Dnipropetrovsk Start Dnipro online
2002 Егор Жуков 2014 діти 2-6 Ua Україна Днепр online
2003 Камілла Кошарна 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2004 Ярослава Смоляна 2010 діти 2-6 Ua Україна Дергачі online
2005 Кіра Гуревич 2010 діти 2-6 Ua Україна Дніпропетровськ online
2006 Андрій Пшець 2011 діти 2-6 Ua Україна Запоріжжя online
2007 Ua Україна Toyota_дети_100m online
2008 Ua Україна Toyota_дети_100m online
2009 Полина ЛЯБОЖЕНКО 2010 діти 2-6 Ua Україна Днепр online
2010 Тимофій Карпенко 2010 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2011 Михайло Карпенко 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2012 Ксенія Логозинська 2010 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2013 Даниил Филь 2010 діти 2-6 Ua Україна Днiпро online
2014 Матвей Филь 2012 діти 2-6 Ua Україна Днiпро online
2015 Данііл Кислов 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро DneprRun online
2016 назар комзюк 2010 діти 2-6 Ua Україна Дніпродзержинськ online
2017 Євгенія Шевцова 2011 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2018 Геннадій Поляков 1973 Ua Україна Днiпро Спас-Штурм online
2019 Соколов Даниил 2010 діти 2-6 Ua Україна Днепропетровск online
2020 Анастасія Роменська 2011 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2021 Маріанна Якупова 2010 діти 2-6 Ua Україна Дніпро Старт Дніпро online
2022 Екатерина Лапина 2010 діти 2-6 Ua Україна м. Дніпро online
2023 Арсеній Новицький 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро ШТУРМ online
2024 Мирон Янчук 2017 Ua Україна Дніпро Start Dnipro online

Учасники також реєструються на

Small_b9a0104ad4b7d8f8b1182bbe80a785b7

DNIPRO ECO MARATHON

100 екометрів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2000 Михаил Кучеренко 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2001 Марія Кукса 2010 діти 2-6 Ua Україна Dnipropetrovsk Start Dnipro online
2002 Егор Жуков 2014 діти 2-6 Ua Україна Днепр online
2003 Камілла Кошарна 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2004 Ярослава Смоляна 2010 діти 2-6 Ua Україна Дергачі online
2005 Кіра Гуревич 2010 діти 2-6 Ua Україна Дніпропетровськ online
2006 Андрій Пшець 2011 діти 2-6 Ua Україна Запоріжжя online
2007 Ua Україна Toyota_дети_100m online
2008 Ua Україна Toyota_дети_100m online
2009 Полина ЛЯБОЖЕНКО 2010 діти 2-6 Ua Україна Днепр online
2010 Тимофій Карпенко 2010 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2011 Михайло Карпенко 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2012 Ксенія Логозинська 2010 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2013 Даниил Филь 2010 діти 2-6 Ua Україна Днiпро online
2014 Матвей Филь 2012 діти 2-6 Ua Україна Днiпро online
2015 Данііл Кислов 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро DneprRun online
2016 назар комзюк 2010 діти 2-6 Ua Україна Дніпродзержинськ online
2017 Євгенія Шевцова 2011 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2018 Геннадій Поляков 1973 Ua Україна Днiпро Спас-Штурм online
2019 Соколов Даниил 2010 діти 2-6 Ua Україна Днепропетровск online
2020 Анастасія Роменська 2011 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2021 Маріанна Якупова 2010 діти 2-6 Ua Україна Дніпро Старт Дніпро online
2022 Екатерина Лапина 2010 діти 2-6 Ua Україна м. Дніпро online
2023 Арсеній Новицький 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро ШТУРМ online
2024 Мирон Янчук 2017 Ua Україна Дніпро Start Dnipro online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу