Small_b9a0104ad4b7d8f8b1182bbe80a785b7

DNIPRO ECO MARATHON

1000 екометрів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
4050 Данил Чалик 2002 підлітки Ua Україна Днiпро Штурм online
4051 Марія Рижко 2004 підлітки Ua Україна Дніпропетровськ Дансер Штурм online
4052 Бережний Богдан 2005 підлітки Ua Україна Царичанка online
4053 Ярослав Арышака 2003 підлітки Ua Україна Днепро Штурм online
4054 Анастасія Видюк 2003 підлітки Ua Україна Дніпро ДЮЦ Штурм online
4055 Сабина Дергаль 2005 підлітки Ua Україна Днепр ДЮЦ Штурм online
4056 Артем Кинебас 2003 підлітки Ua Україна Днепр online
4057 Поліна Щікіна 2002 підлітки Ua Україна Dnepropetrovsk Штурм Калиновая online
4058 Андрiй Василець 2003 підлітки Ua Україна Днiпро online
4059 Ангелина Рожко 2003 підлітки Ua Україна Днiпропетровськ Штурм online
4060 Андрец Тихолаз 2002 підлітки Ua Україна Днепро online
4061 Кирило Яворський 2005 підлітки Ua Україна Днiпро online
4062 Єлизавета Трач 2004 підлітки Ua Україна Новомосковськ ДЮСШ "Україна" online
4063 Альберт Філатов 2002 підлітки Ua Україна Дніпро online
4064 Алла Канзюба 2004 підлітки Ua Україна Дніпро online
4065 Илья Сотников 2002 підлітки Ua Україна Днепро Штурм online
4066 Вероника Елисеева 1981 Ua Україна Дніпро online
4067 Козловский Александр 2001 підлітки Ua Україна Днепропетровск online
4068 Варвара Моисеева 2002 підлітки Ua Україна Днепр Штурм online
4069 Василий Mоисеев 2005 підлітки Ua Україна Днiпро Штурм-Тополь online
4070 Станіслава Власенко 2005 підлітки Ua Україна Дніпро Штурм online
4071 Євген Березовський 2004 підлітки Ua Україна Днiпро online
4072 Даниил Ермаков 2003 підлітки Ua Україна Днiпропетровськ "Штурм Парус" online
4073 Іван Швець 2002 підлітки Ua Україна Днiпро online
4074 Єгор Пронь 2003 підлітки Ua Україна Дніпро Штурм (Спас-Штурм) online

Учасники також реєструються на

Small_b9a0104ad4b7d8f8b1182bbe80a785b7

DNIPRO ECO MARATHON

1000 екометрів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
4050 Данил Чалик 2002 підлітки Ua Україна Днiпро Штурм online
4051 Марія Рижко 2004 підлітки Ua Україна Дніпропетровськ Дансер Штурм online
4052 Бережний Богдан 2005 підлітки Ua Україна Царичанка online
4053 Ярослав Арышака 2003 підлітки Ua Україна Днепро Штурм online
4054 Анастасія Видюк 2003 підлітки Ua Україна Дніпро ДЮЦ Штурм online
4055 Сабина Дергаль 2005 підлітки Ua Україна Днепр ДЮЦ Штурм online
4056 Артем Кинебас 2003 підлітки Ua Україна Днепр online
4057 Поліна Щікіна 2002 підлітки Ua Україна Dnepropetrovsk Штурм Калиновая online
4058 Андрiй Василець 2003 підлітки Ua Україна Днiпро online
4059 Ангелина Рожко 2003 підлітки Ua Україна Днiпропетровськ Штурм online
4060 Андрец Тихолаз 2002 підлітки Ua Україна Днепро online
4061 Кирило Яворський 2005 підлітки Ua Україна Днiпро online
4062 Єлизавета Трач 2004 підлітки Ua Україна Новомосковськ ДЮСШ "Україна" online
4063 Альберт Філатов 2002 підлітки Ua Україна Дніпро online
4064 Алла Канзюба 2004 підлітки Ua Україна Дніпро online
4065 Илья Сотников 2002 підлітки Ua Україна Днепро Штурм online
4066 Вероника Елисеева 1981 Ua Україна Дніпро online
4067 Козловский Александр 2001 підлітки Ua Україна Днепропетровск online
4068 Варвара Моисеева 2002 підлітки Ua Україна Днепр Штурм online
4069 Василий Mоисеев 2005 підлітки Ua Україна Днiпро Штурм-Тополь online
4070 Станіслава Власенко 2005 підлітки Ua Україна Дніпро Штурм online
4071 Євген Березовський 2004 підлітки Ua Україна Днiпро online
4072 Даниил Ермаков 2003 підлітки Ua Україна Днiпропетровськ "Штурм Парус" online
4073 Іван Швець 2002 підлітки Ua Україна Днiпро online
4074 Єгор Пронь 2003 підлітки Ua Україна Дніпро Штурм (Спас-Штурм) online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу