Small_b9a0104ad4b7d8f8b1182bbe80a785b7

DNIPRO ECO MARATHON

1000 екометрів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
4025 Anastasia Balandina 2002 підлітки Ua Україна Днiпро ДЮЦ "Штурм" online
4026 Николай Колесник 2002 підлітки Ua Україна Днепр Штурм online
4027 Никита Шмалько 2004 підлітки Ua Україна Дніпро Клуб "Штурм" online
4028 Lina Panova 2003 підлітки Ua Україна Днепр ДЮЦ Штурм online
4029 Михаил Бабкин 2005 підлітки Ua Україна Соледар online
4030 Христина Приходько 2004 підлітки Ua Україна Днепро online
4031 София Ивановская 2002 підлітки Ua Україна Днепр Штурм Калиновая online
4032 Валерия Макутина 2001 підлітки Ua Україна Днепр Штурм online
4033 Александр Федоренко 2013 Ua Україна online
4034 Гліб Золоторог 2003 підлітки Ua Україна Дніпро online
4035 Катерина Кухарова 2003 підлітки Ua Україна Дніпропетровск Студія Хореографії Дансер online
4036 Аліса Таранець 2003 підлітки Ua Україна Дніпро online
4037 Софія Чекменьова 2005 підлітки Ua Україна online
4038 Денис Марченко 2004 підлітки Ua Україна Дніпропетровськ online
4039 Влад Косенко 2005 підлітки Ua Україна Днiпро - online
4040 Марія Мельник 2005 підлітки Ua Україна Дніпро online
4041 Анастасія Мала 2001 підлітки Ua Україна Дніпро Штурм online
4042 Крістіна Лукашевич 2003 підлітки Ua Україна Дніпро Штурм online
4043 Даниэла Бурякова 2004 підлітки Ua Україна Днепр Штурм, Дансер online
4044 Екатерина Князева 2003 підлітки Ua Україна Днiпро Штурм Калиновая online
4045 Любов Мальцева 2002 підлітки Ua Україна Днiпро Штурм ДАНСЕР online
4046 Валерія Клунна 2003 підлітки Ua Україна Дніпропетровськ Студія Хореографіі Дансер online
4047 Володимир Ващенко 2005 підлітки Ua Україна Днiпро ДЮСШ олимпийского резерва №3 по легкой атлетике online
4048 Maria Homa 2003 підлітки Ua Україна Dnepro ДЮЦ "Штурм" online
4049 Анастасия Кириенко 2002 підлітки Ua Україна Днiпро online

Учасники також реєструються на

Small_b9a0104ad4b7d8f8b1182bbe80a785b7

DNIPRO ECO MARATHON

1000 екометрів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
4025 Anastasia Balandina 2002 підлітки Ua Україна Днiпро ДЮЦ "Штурм" online
4026 Николай Колесник 2002 підлітки Ua Україна Днепр Штурм online
4027 Никита Шмалько 2004 підлітки Ua Україна Дніпро Клуб "Штурм" online
4028 Lina Panova 2003 підлітки Ua Україна Днепр ДЮЦ Штурм online
4029 Михаил Бабкин 2005 підлітки Ua Україна Соледар online
4030 Христина Приходько 2004 підлітки Ua Україна Днепро online
4031 София Ивановская 2002 підлітки Ua Україна Днепр Штурм Калиновая online
4032 Валерия Макутина 2001 підлітки Ua Україна Днепр Штурм online
4033 Александр Федоренко 2013 Ua Україна online
4034 Гліб Золоторог 2003 підлітки Ua Україна Дніпро online
4035 Катерина Кухарова 2003 підлітки Ua Україна Дніпропетровск Студія Хореографії Дансер online
4036 Аліса Таранець 2003 підлітки Ua Україна Дніпро online
4037 Софія Чекменьова 2005 підлітки Ua Україна online
4038 Денис Марченко 2004 підлітки Ua Україна Дніпропетровськ online
4039 Влад Косенко 2005 підлітки Ua Україна Днiпро - online
4040 Марія Мельник 2005 підлітки Ua Україна Дніпро online
4041 Анастасія Мала 2001 підлітки Ua Україна Дніпро Штурм online
4042 Крістіна Лукашевич 2003 підлітки Ua Україна Дніпро Штурм online
4043 Даниэла Бурякова 2004 підлітки Ua Україна Днепр Штурм, Дансер online
4044 Екатерина Князева 2003 підлітки Ua Україна Днiпро Штурм Калиновая online
4045 Любов Мальцева 2002 підлітки Ua Україна Днiпро Штурм ДАНСЕР online
4046 Валерія Клунна 2003 підлітки Ua Україна Дніпропетровськ Студія Хореографіі Дансер online
4047 Володимир Ващенко 2005 підлітки Ua Україна Днiпро ДЮСШ олимпийского резерва №3 по легкой атлетике online
4048 Maria Homa 2003 підлітки Ua Україна Dnepro ДЮЦ "Штурм" online
4049 Анастасия Кириенко 2002 підлітки Ua Україна Днiпро online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу