Small_6f26ef46236472c5fb49980f57c170b8

RUNUP! 110 поверхів на Кубок КИЇВМІСЬКБУД

110 ПОВЕРХІВ

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
51 Василь Теремта 1996 Загальна Ua Україна online
52 Станіслав Єрко 1973 Загальна Ua Україна Київ АБУ, Науковець online
53 Сергей Симоненко 1988 Загальна Ua Україна Київ Nutriite Team online
54 Євген Варицький 1982 Загальна Ua Україна Київ online
55 Віктор Камінський 1974 Загальна Ua Україна Київ Київміськбуд online
56 Даніїл Рамазанов 1995 Загальна Ua Україна Київ Київміськбуд online
57 Lilia Kretova 1978 Загальна Ua Україна Київ Top Runners online
58 Анна Столяр 1991 Загальна Ua Україна Киев Київміськбуд online
59 Олександр Гоцуляк 1978 Загальна Ua Україна Київ Благодійний фонд "Незалежна країна" online
60 Наталія Гребницька 1978 Загальна Ua Україна Київ online
61 Володимир Варухін 1996 Загальна Ua Україна Київ online
62 Андрій Тишковець 1989 Загальна Ua Україна Вишгород Technofit online
63 Андрій Шконда 1984 Загальна De Німеччина Дрезден Світ без залежності online
64 Константин Баглай 1979 Загальна Ua Україна Киев online
65 Сергій Бадяк 1994 Загальна Ua Україна Київ online
66 Євген Оніскевич 1985 Загальна Ua Україна Київ Earth_User online
67 Григорий Сундук 1972 Загальна Ua Україна Kiev TopRunners online
68 Лилия Лобанова 1985 Загальна Ua Україна Бровары online
69 Сергій Юхименко 1974 Загальна Ua Україна Київ Київміськбуд online
70 Александр Обравит 1980 Загальна Ua Україна Сумы NUTRILITE online
71 Марік Яськів 1980 Загальна Ua Україна Київ 42195.kiev.ua online
72 Ольга Бороденкова 1986 Загальна Ua Україна Київ online
73 Олександр Коваленко 1986 Загальна Ua Україна Київ Орден Святого Кросівка online
74 Валентин сушко 1988 Загальна Ua Україна online
75 Тетяна Соляник 1981 Загальна Ua Україна Київ СК "Науковець" online

Учасники також реєструються на

Small_6f26ef46236472c5fb49980f57c170b8

RUNUP! 110 поверхів на Кубок КИЇВМІСЬКБУД

110 ПОВЕРХІВ

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
51 Василь Теремта 1996 Загальна Ua Україна online
52 Станіслав Єрко 1973 Загальна Ua Україна Київ АБУ, Науковець online
53 Сергей Симоненко 1988 Загальна Ua Україна Київ Nutriite Team online
54 Євген Варицький 1982 Загальна Ua Україна Київ online
55 Віктор Камінський 1974 Загальна Ua Україна Київ Київміськбуд online
56 Даніїл Рамазанов 1995 Загальна Ua Україна Київ Київміськбуд online
57 Lilia Kretova 1978 Загальна Ua Україна Київ Top Runners online
58 Анна Столяр 1991 Загальна Ua Україна Киев Київміськбуд online
59 Олександр Гоцуляк 1978 Загальна Ua Україна Київ Благодійний фонд "Незалежна країна" online
60 Наталія Гребницька 1978 Загальна Ua Україна Київ online
61 Володимир Варухін 1996 Загальна Ua Україна Київ online
62 Андрій Тишковець 1989 Загальна Ua Україна Вишгород Technofit online
63 Андрій Шконда 1984 Загальна De Німеччина Дрезден Світ без залежності online
64 Константин Баглай 1979 Загальна Ua Україна Киев online
65 Сергій Бадяк 1994 Загальна Ua Україна Київ online
66 Євген Оніскевич 1985 Загальна Ua Україна Київ Earth_User online
67 Григорий Сундук 1972 Загальна Ua Україна Kiev TopRunners online
68 Лилия Лобанова 1985 Загальна Ua Україна Бровары online
69 Сергій Юхименко 1974 Загальна Ua Україна Київ Київміськбуд online
70 Александр Обравит 1980 Загальна Ua Україна Сумы NUTRILITE online
71 Марік Яськів 1980 Загальна Ua Україна Київ 42195.kiev.ua online
72 Ольга Бороденкова 1986 Загальна Ua Україна Київ online
73 Олександр Коваленко 1986 Загальна Ua Україна Київ Орден Святого Кросівка online
74 Валентин сушко 1988 Загальна Ua Україна online
75 Тетяна Соляник 1981 Загальна Ua Україна Київ СК "Науковець" online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу