Small_f747ada005179c66f435252c0264a304

XXXIII Енергодарський марафон

8.3 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Андрiй Шумей 1997 Ua Україна Запоріжжя online
102 Константин Фаенко 1992 Ua Україна Енергодар online
103 Ирина Шугурова 1985 Ua Україна Днипро #побежали online
104 Владимир Сердюк 1996 Ua Україна Днепропетровск online
105 Денис Кошевой 1987 Ua Україна Энергодар online
106 Евгений Шепелев 2002 Ua Україна Энергодар ЭООШ №2 online
107 Петр Самаренко 1947 13-100 Ua Україна Дніпрорудне online
108 Ua Україна online
109 Ua Україна online
110 Ольга Лукьянова 1990 Ua Україна Дружковка ШВСМ online
111 Анатолий Нисковский 1971 Ua Україна Запоріжжя ВИЛО УКРАИНА online
112 Andrii Dmytrenko 1979 Ua Україна м.Камьянське online
113 Иван Пушной 1984 Ua Україна Миколаїв online
114 Данил Пушной 2009 Ua Україна Миколаїв online
115 Dee Gorce 1982 Fr Франція online
116 Инна Савченко 2001 Ua Україна Дружковка online
117 Влад Комеристый 2002 Ua Україна Дружковка online
118 Максим Билоус 1992 Ua Україна Київ online
119 Роман Краснопьоров 1976 Ua Україна Нікополь #побежали online
120 Антон Плетньов 1990 Ua Україна Енергодар ХЦ ЗАЕС online
121 Сергей Козаченко 1981 Ua Україна Энергодар online
122 Андрій Будаква 1967 13-100 Ua Україна Маріуполь online

Учасники також реєструються на

Small_f747ada005179c66f435252c0264a304

XXXIII Енергодарський марафон

8.3 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Андрiй Шумей 1997 Ua Україна Запоріжжя online
102 Константин Фаенко 1992 Ua Україна Енергодар online
103 Ирина Шугурова 1985 Ua Україна Днипро #побежали online
104 Владимир Сердюк 1996 Ua Україна Днепропетровск online
105 Денис Кошевой 1987 Ua Україна Энергодар online
106 Евгений Шепелев 2002 Ua Україна Энергодар ЭООШ №2 online
107 Петр Самаренко 1947 13-100 Ua Україна Дніпрорудне online
108 Ua Україна online
109 Ua Україна online
110 Ольга Лукьянова 1990 Ua Україна Дружковка ШВСМ online
111 Анатолий Нисковский 1971 Ua Україна Запоріжжя ВИЛО УКРАИНА online
112 Andrii Dmytrenko 1979 Ua Україна м.Камьянське online
113 Иван Пушной 1984 Ua Україна Миколаїв online
114 Данил Пушной 2009 Ua Україна Миколаїв online
115 Dee Gorce 1982 Fr Франція online
116 Инна Савченко 2001 Ua Україна Дружковка online
117 Влад Комеристый 2002 Ua Україна Дружковка online
118 Максим Билоус 1992 Ua Україна Київ online
119 Роман Краснопьоров 1976 Ua Україна Нікополь #побежали online
120 Антон Плетньов 1990 Ua Україна Енергодар ХЦ ЗАЕС online
121 Сергей Козаченко 1981 Ua Україна Энергодар online
122 Андрій Будаква 1967 13-100 Ua Україна Маріуполь online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу