Small_f747ada005179c66f435252c0264a304

XXXIII Енергодарський марафон

марафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Олександр Самусенко 1979 Ua Україна Дніпропетровськ МК "Ранок" online
2 Сергей Павленко 1990 Ua Україна Днепр MK "RunOK" online
3 Andrii Pylypiuk 1991 Ua Україна Луцк online
4 Ольга Артеменко 1985 Ua Україна Запоріжжя online
5 Костянтин Бондарев 1961 18-100 Ua Україна Кожуховка АБУ, IRC online
6 Дмитрий Михеев 1980 Ua Україна Кривой Рог online
7 Паша Георгиев 1998 Ua Україна Энергодар ЗуйТим online
8 Павел Рогожа 1990 Ua Україна Одесса online
9 Михайло Машистов 1986 Ua Україна Нікополь DneprRun online
10 Денис Жадько 1985 Ua Україна м. Василівка Запорізька обл. online
11 Ua Україна online
12 Ua Україна online
13 вардугин виктор 1989 Ua Україна Енергодар online
14 Александр Парфенюк 1955 18-100 Ua Україна Нікополь Евріка online
15 Оксана Кошова 1959 18-100 Ua Україна орджонікідзе СК "Манганіт" online
16 Олена Пилипенко 1978 Ua Україна Ужгород online
17 Людмила Філоненко 1960 18-100 Ua Україна Харкiв МК "Харків" online
18 Юрий Онучко 1975 Ua Україна Энергодар Скиф online
19 Александр Цуканов 1983 Ua Україна Днепр DneprRun online
20 Лариса Жалинская 1988 Ua Україна Запоріжжя online
21 Іванна Шнит 1987 Ua Україна Киіів Nike+Run Club online
22 Сергей Навалкин 1997 Ua Україна Новая Каховка online

Учасники також реєструються на

Small_f747ada005179c66f435252c0264a304

XXXIII Енергодарський марафон

марафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Олександр Самусенко 1979 Ua Україна Дніпропетровськ МК "Ранок" online
2 Сергей Павленко 1990 Ua Україна Днепр MK "RunOK" online
3 Andrii Pylypiuk 1991 Ua Україна Луцк online
4 Ольга Артеменко 1985 Ua Україна Запоріжжя online
5 Костянтин Бондарев 1961 18-100 Ua Україна Кожуховка АБУ, IRC online
6 Дмитрий Михеев 1980 Ua Україна Кривой Рог online
7 Паша Георгиев 1998 Ua Україна Энергодар ЗуйТим online
8 Павел Рогожа 1990 Ua Україна Одесса online
9 Михайло Машистов 1986 Ua Україна Нікополь DneprRun online
10 Денис Жадько 1985 Ua Україна м. Василівка Запорізька обл. online
11 Ua Україна online
12 Ua Україна online
13 вардугин виктор 1989 Ua Україна Енергодар online
14 Александр Парфенюк 1955 18-100 Ua Україна Нікополь Евріка online
15 Оксана Кошова 1959 18-100 Ua Україна орджонікідзе СК "Манганіт" online
16 Олена Пилипенко 1978 Ua Україна Ужгород online
17 Людмила Філоненко 1960 18-100 Ua Україна Харкiв МК "Харків" online
18 Юрий Онучко 1975 Ua Україна Энергодар Скиф online
19 Александр Цуканов 1983 Ua Україна Днепр DneprRun online
20 Лариса Жалинская 1988 Ua Україна Запоріжжя online
21 Іванна Шнит 1987 Ua Україна Киіів Nike+Run Club online
22 Сергей Навалкин 1997 Ua Україна Новая Каховка online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу