Small_9963d00bf3d8f1d590b95b8e611aa186

Vyshyvanka Run - Rivne

2 КМ

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Наталія Салімчук 2002 Ж Ua Україна Рівне
2 Сергій Ющишин 1988 Ч Ua Україна Рівне Rivne Running Club
3 Ігор Овсійчук 1986 Ч Ua Україна Рівне Rivne Running Club
4 Тарас Пастернак 1982 Ч Ua Україна Рівне Rivne Running club
5 Юлія Щербяк 1978 Ж Ua Україна Рівне Rivne Running Club
6 Андрій Масленчук 1979 Ч Ua Україна Рівне відсутня
7 Дмитро Заборський 2007 Ч Ua Україна Рівне
8 Юлія Друктейніте 1989 Ж Ua Україна Рівне
9 Ірина Зінчук 1993 Ж Ua Україна Острог
10 Ірина Вільбовець 1993 Ж Ua Україна Рівне Рівненський клуб бігу
11 Людмила Вітковець 1975 Ж Ua Україна Рівне Рівненський клуб бігу
12 Віталіна Кіркова 1992 Ж Ua Україна Рівне
13 Олександр Заборський 1979 Ч Ua Україна Рівне
14 Тетяна Лебедюк 1986 Ж Ua Україна Рівне
15 Олександр Харват 1959 Ч Ua Україна Рівне
16 Святослав Клічук 1980 Ч Ua Україна Рівне Трудові резерви
17 Сергій Дікал 1980 Ч Ua Україна Рівне
18 Ірина Єрко 1984 Ж Ua Україна Луцьк
19 Марійка Фесик 2002 Ж Ua Україна Луцьк
20 Марина Назарчук 1986 Ж Ua Україна Рівне Rivne Running Club
21 Володимир Лукасевич 1990 Ч Ua Україна Рівне
22 Ірина Бесараб 1992 Ж Ua Україна
23 Ольга И. Каминская 1961 Ж Ua Україна Рівне Nutrilite
24 Таисия С. Рябушенко 1949 Ж Ua Україна Рівне Nutrilite
25 Оксана Ю. Грысюк 1970 Ж Ua Україна Рівне Nutrilite

Учасники також реєструються на

Small_9963d00bf3d8f1d590b95b8e611aa186

Vyshyvanka Run - Rivne

2 КМ

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Наталія Салімчук 2002 Ж Ua Україна Рівне
2 Сергій Ющишин 1988 Ч Ua Україна Рівне Rivne Running Club
3 Ігор Овсійчук 1986 Ч Ua Україна Рівне Rivne Running Club
4 Тарас Пастернак 1982 Ч Ua Україна Рівне Rivne Running club
5 Юлія Щербяк 1978 Ж Ua Україна Рівне Rivne Running Club
6 Андрій Масленчук 1979 Ч Ua Україна Рівне відсутня
7 Дмитро Заборський 2007 Ч Ua Україна Рівне
8 Юлія Друктейніте 1989 Ж Ua Україна Рівне
9 Ірина Зінчук 1993 Ж Ua Україна Острог
10 Ірина Вільбовець 1993 Ж Ua Україна Рівне Рівненський клуб бігу
11 Людмила Вітковець 1975 Ж Ua Україна Рівне Рівненський клуб бігу
12 Віталіна Кіркова 1992 Ж Ua Україна Рівне
13 Олександр Заборський 1979 Ч Ua Україна Рівне
14 Тетяна Лебедюк 1986 Ж Ua Україна Рівне
15 Олександр Харват 1959 Ч Ua Україна Рівне
16 Святослав Клічук 1980 Ч Ua Україна Рівне Трудові резерви
17 Сергій Дікал 1980 Ч Ua Україна Рівне
18 Ірина Єрко 1984 Ж Ua Україна Луцьк
19 Марійка Фесик 2002 Ж Ua Україна Луцьк
20 Марина Назарчук 1986 Ж Ua Україна Рівне Rivne Running Club
21 Володимир Лукасевич 1990 Ч Ua Україна Рівне
22 Ірина Бесараб 1992 Ж Ua Україна
23 Ольга И. Каминская 1961 Ж Ua Україна Рівне Nutrilite
24 Таисия С. Рябушенко 1949 Ж Ua Україна Рівне Nutrilite
25 Оксана Ю. Грысюк 1970 Ж Ua Україна Рівне Nutrilite

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу