Small_9963d00bf3d8f1d590b95b8e611aa186

Vyshyvanka Run - Rivne

6 КМ

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Олена Хлиновська 1983 Ж Ua Україна Рівне Rivne Running Club
202 Леонід Шелест 1996 Ч Ua Україна Рівне Rivne Running Club
203 Роман Полюхович 1988 Ч Ua Україна Рівне Rivne Running Club
204 Валерій Гусак 1972 Ч Ua Україна Рівне
205 Віра Руда 1984 Ж Ua Україна Рівне
206 Ольга Віюк 1987 Ж Ua Україна Рівне МТБ клуб "Градієнт"
207 Роман бондаренко 1999 Ч Ua Україна Рівне колос
208 Юрій Самойлик 1976 Ч Ua Україна Рівне Не має
209 Володимир Міскевич 1988 Ч Ua Україна Рівне #T4plus
210 Сергій Кулакевич 1981 Ч Ua Україна Оржів ОКСО"Равлики"
211 Андрій Єрко 1982 Ч Ua Україна Луцьк
212 Володимир Молчанов 1979 Ч Ua Україна Рівне
213 Карина Шемосюк 1989 Ж Ua Україна Рівне
214 Леонід Шандрук 1988 Ч Ua Україна Рівне
215 Александра М. Семенюк 2000 Ж Ua Україна Рівне Nutrilite
216 Галина Лебедь 1955 Ж Ua Україна Рівне Nutrilite
217 ЮрийМ. Грысюк 1968 Ч Ua Україна Рівне Nutrilite
218 Владимир В. Петрунин 1952 Ч Ua Україна Рівне Nutrilite
219 Наталія Горшкова 1980 Ж Ua Україна Рівне
220 Назарій Лісовець 1998 Ч Ua Україна Рівне
221 Сергій Станко 1977 Ч Ua Україна Rivne
222 Василь Євчук 1994 Ч Ua Україна Рівне
223 Олександр Петрук 1981 Ч Ua Україна Рівне
224 Микола Чубарик 1992 Ч Ua Україна Луцьк
225 Анна Гоцик 1991 Ж Ua Україна Луцьк

Учасники також реєструються на

Small_9963d00bf3d8f1d590b95b8e611aa186

Vyshyvanka Run - Rivne

6 КМ

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Олена Хлиновська 1983 Ж Ua Україна Рівне Rivne Running Club
202 Леонід Шелест 1996 Ч Ua Україна Рівне Rivne Running Club
203 Роман Полюхович 1988 Ч Ua Україна Рівне Rivne Running Club
204 Валерій Гусак 1972 Ч Ua Україна Рівне
205 Віра Руда 1984 Ж Ua Україна Рівне
206 Ольга Віюк 1987 Ж Ua Україна Рівне МТБ клуб "Градієнт"
207 Роман бондаренко 1999 Ч Ua Україна Рівне колос
208 Юрій Самойлик 1976 Ч Ua Україна Рівне Не має
209 Володимир Міскевич 1988 Ч Ua Україна Рівне #T4plus
210 Сергій Кулакевич 1981 Ч Ua Україна Оржів ОКСО"Равлики"
211 Андрій Єрко 1982 Ч Ua Україна Луцьк
212 Володимир Молчанов 1979 Ч Ua Україна Рівне
213 Карина Шемосюк 1989 Ж Ua Україна Рівне
214 Леонід Шандрук 1988 Ч Ua Україна Рівне
215 Александра М. Семенюк 2000 Ж Ua Україна Рівне Nutrilite
216 Галина Лебедь 1955 Ж Ua Україна Рівне Nutrilite
217 ЮрийМ. Грысюк 1968 Ч Ua Україна Рівне Nutrilite
218 Владимир В. Петрунин 1952 Ч Ua Україна Рівне Nutrilite
219 Наталія Горшкова 1980 Ж Ua Україна Рівне
220 Назарій Лісовець 1998 Ч Ua Україна Рівне
221 Сергій Станко 1977 Ч Ua Україна Rivne
222 Василь Євчук 1994 Ч Ua Україна Рівне
223 Олександр Петрук 1981 Ч Ua Україна Рівне
224 Микола Чубарик 1992 Ч Ua Україна Луцьк
225 Анна Гоцик 1991 Ж Ua Україна Луцьк

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу