Small_7dcd65e3b889b72f524cd69843f9f280

Новорічний Півмарафон "Йоль"

Дата
28 Грудня 2014
Місто
Вишгород
Cайт
http://42195.kiev.ua/gran-pri-kievskaya-rus/GrandPrix-half-marathon/Jule-results.html
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Півмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі У категорії # Ім'я Назва клубу Результат
101 80 Ч16 182 Анатолій Курячий DneprRun 01:36:43
102 81 Ч16 263 Пилип Доценко 42195 01:36:44
103 5 Ж16 359 Iryna Tokar 01:36:47
104 82 Ч16 14 Roman Davydov Тарас Бульба 01:37:21
105 83 Ч16 406 Іван Третьяков Run Lepra Run 01:37:36
106 8 Ч50 53 Николай Балтабаев 01:37:43
107 84 Ч16 62 Володимир Билим 01:37:53
108 85 Ч16 12 KMRС - 2 190 Дмитрий Прудников KM Running Club 01:38:07
109 86 Ч16 399 Артем Мовчан 01:38:15
110 6 Ж16 386 Яна Кулікова KMRC 01:38:21
111 11 Ч40 64 Євгеній Ясний Triatman 01:38:22
112 87 Ч16 177 Сергій Хилько Nike+ Run Club 01:38:32
113 7 Ж16 233 Александра Кириллова NIKE + RUN CLUB ODESSA 01:38:33
114 88 Ч16 13 KMRС - 2 47 Роман Кидибець KM Running Club 01:38:44
115 12 Ч40 207 Дмитрий Грибиник 01:38:56
116 89 Ч16 3 СК "Науковець" 28 Андрій Блануца SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" 01:39:03
117 13 Ч40 172 Дмитрий Хаврюченко VODAFONE TEAM 01:39:34
118 90 Ч16 225 Andrii Kysil 01:39:39
119 91 Ч16 128 Олександр Сікайло 01:39:44
120 92 Ч16 173 Игорь Нечипорук - 01:39:45
121 14 Ч40 3 О-Клуб - 1 45 Артур Бенке О-клуб 01:40:01
122 93 Ч16 2 КЛБ "Явир" - 3 309 Іван Черняков КЛБ "Явір" 01:40:07
123 8 Ж16 241 Мія Ласточкіна 01:40:07
124 94 Ч16 14 KMRС - 2 21 Олексій Кулівець KM Running Club 01:40:08
125 95 Ч16 105 Andrii Chernyshkov The Prancing Pony 01:40:13
Small_7dcd65e3b889b72f524cd69843f9f280

Новорічний Півмарафон "Йоль"

Дата
28 Грудня 2014
Місто
Вишгород
Cайт
http://42195.kiev.ua/gran-pri-kievskaya-rus/GrandPrix-half-marathon/Jule-results.html
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Півмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі У категорії # Ім'я Назва клубу Результат
101 80 Ч16 182 Анатолій Курячий DneprRun 01:36:43
102 81 Ч16 263 Пилип Доценко 42195 01:36:44
103 5 Ж16 359 Iryna Tokar 01:36:47
104 82 Ч16 14 Roman Davydov Тарас Бульба 01:37:21
105 83 Ч16 406 Іван Третьяков Run Lepra Run 01:37:36
106 8 Ч50 53 Николай Балтабаев 01:37:43
107 84 Ч16 62 Володимир Билим 01:37:53
108 85 Ч16 12 KMRС - 2 190 Дмитрий Прудников KM Running Club 01:38:07
109 86 Ч16 399 Артем Мовчан 01:38:15
110 6 Ж16 386 Яна Кулікова KMRC 01:38:21
111 11 Ч40 64 Євгеній Ясний Triatman 01:38:22
112 87 Ч16 177 Сергій Хилько Nike+ Run Club 01:38:32
113 7 Ж16 233 Александра Кириллова NIKE + RUN CLUB ODESSA 01:38:33
114 88 Ч16 13 KMRС - 2 47 Роман Кидибець KM Running Club 01:38:44
115 12 Ч40 207 Дмитрий Грибиник 01:38:56
116 89 Ч16 3 СК "Науковець" 28 Андрій Блануца SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" 01:39:03
117 13 Ч40 172 Дмитрий Хаврюченко VODAFONE TEAM 01:39:34
118 90 Ч16 225 Andrii Kysil 01:39:39
119 91 Ч16 128 Олександр Сікайло 01:39:44
120 92 Ч16 173 Игорь Нечипорук - 01:39:45
121 14 Ч40 3 О-Клуб - 1 45 Артур Бенке О-клуб 01:40:01
122 93 Ч16 2 КЛБ "Явир" - 3 309 Іван Черняков КЛБ "Явір" 01:40:07
123 8 Ж16 241 Мія Ласточкіна 01:40:07
124 94 Ч16 14 KMRС - 2 21 Олексій Кулівець KM Running Club 01:40:08
125 95 Ч16 105 Andrii Chernyshkov The Prancing Pony 01:40:13


Партнери та організатори заходу