Small_b9a0104ad4b7d8f8b1182bbe80a785b7

DNIPRO ECO MARATHON

Dnipro Eco Half Marathon

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
500 Чалик Сергій 1971 М Ua Україна Дніпро DneprRun online
501 Максим Комар 1982 М Ua Україна Днiпро online
502 Maksym Lysenko 1987 М Ua Україна Dnipro Luxoft online
503 Артем Скрипник 1987 М Ua Україна Дніпро Start Dnipro online
504 Vitalii Rykovanov 1987 М Ua Україна Kiev Goal-Life online
505 Денис Кастасов 1981 М Ua Україна Дніпрo SOTA TEAM DNEPR online
506 Євген Брєдгауер 1980 М Ua Україна Днiпропетровськ online
507 Svitlana Kaliuha 1988 Ж Ua Україна Днепропетровск online
508 Наталия Визер 1976 Ж Ua Україна Жовті Води TriTime online
509 Дмитро Бондаренко 1986 М Ua Україна Дніпро online
510 Олександра Ляшенко 1990 Ж Ua Україна Харкiв Kharkov Iron Team online
511 Inna Shuster 1965 Ж Ua Україна Днепр online
512 Клименко Юрий 1979 М Ua Україна Днипро Start Dnipro online
513 Татьяна Короткова 1969 Ж Ua Україна Днепропетровск Старт-Днипро online
514 Маріанна Стулінець 1983 Ж Ua Україна Dniprodzerzhinsk online
515 Тарас Качан 1993 М Ua Україна Дніпропетровськ online
516 Микола Малий 1982 М Ua Україна Дніпро Start Dnipro online
517 Yurii Shulichenko 1982 М Ua Україна Днiпро online
518 Денис Жадько 1985 М Ua Україна м. Василівка Запорізька обл. online
519 Dima Troshkin 1978 М Ua Україна Донецк SOTA TEAM DNEPR online
520 Виталий Столяров 1971 М Ua Україна Дніпро Start Dnipro online
521 Ірина Єйбоженко 1983 Ж Ua Україна Дніпро online
522 Светлана Головенко 1970 Ж Ua Україна Днепропетровск online
523 Дмитро Селін 1983 М Ua Україна Дніпро online
524 Степан Чмирь 1975 М Ua Україна Дніпро online

Учасники також реєструються на

Small_b9a0104ad4b7d8f8b1182bbe80a785b7

DNIPRO ECO MARATHON

Dnipro Eco Half Marathon

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
500 Чалик Сергій 1971 М Ua Україна Дніпро DneprRun online
501 Максим Комар 1982 М Ua Україна Днiпро online
502 Maksym Lysenko 1987 М Ua Україна Dnipro Luxoft online
503 Артем Скрипник 1987 М Ua Україна Дніпро Start Dnipro online
504 Vitalii Rykovanov 1987 М Ua Україна Kiev Goal-Life online
505 Денис Кастасов 1981 М Ua Україна Дніпрo SOTA TEAM DNEPR online
506 Євген Брєдгауер 1980 М Ua Україна Днiпропетровськ online
507 Svitlana Kaliuha 1988 Ж Ua Україна Днепропетровск online
508 Наталия Визер 1976 Ж Ua Україна Жовті Води TriTime online
509 Дмитро Бондаренко 1986 М Ua Україна Дніпро online
510 Олександра Ляшенко 1990 Ж Ua Україна Харкiв Kharkov Iron Team online
511 Inna Shuster 1965 Ж Ua Україна Днепр online
512 Клименко Юрий 1979 М Ua Україна Днипро Start Dnipro online
513 Татьяна Короткова 1969 Ж Ua Україна Днепропетровск Старт-Днипро online
514 Маріанна Стулінець 1983 Ж Ua Україна Dniprodzerzhinsk online
515 Тарас Качан 1993 М Ua Україна Дніпропетровськ online
516 Микола Малий 1982 М Ua Україна Дніпро Start Dnipro online
517 Yurii Shulichenko 1982 М Ua Україна Днiпро online
518 Денис Жадько 1985 М Ua Україна м. Василівка Запорізька обл. online
519 Dima Troshkin 1978 М Ua Україна Донецк SOTA TEAM DNEPR online
520 Виталий Столяров 1971 М Ua Україна Дніпро Start Dnipro online
521 Ірина Єйбоженко 1983 Ж Ua Україна Дніпро online
522 Светлана Головенко 1970 Ж Ua Україна Днепропетровск online
523 Дмитро Селін 1983 М Ua Україна Дніпро online
524 Степан Чмирь 1975 М Ua Україна Дніпро online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу