Small_b39a195ce4f66ed6d3492d32bdc18f9b

Vyshyvanka Run - Dnipro

5 km (Basic)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
5200 Дмитро Бондаренко 1986 Ч Ua Україна Дніпро
5201 Sergey Pavlenko 1990 Ч Ua Україна Днепр
5202 Сергій Суровцев 1965 Ч Ua Україна Дніпропетровськ MK RunOk
5203 Дмитро Філь 1986 Ч Ua Україна Дніпро DneprRun
5204 Андрей Рубель 1989 Ч Ua Україна Днепр
5205 Олексій Бураков 1978 Ч Ua Україна Дніпро
5206 Александр Авраменко 1951 Ч Ua Україна Дніпропетровськ DneprRun
5207 Вікторія Лапа 1990 Ж Ua Україна Дніпро
5208 Олег Чистопольцев 1979 Ч Ua Україна Дніпро
5209 Юлия Трохимчук 1997 Ж Ua Україна Киiв Kiev Region (Leader Team)
5210 Лина Литвиненко 1972 Ж Ua Україна Днiпропетровськ Start Dnipro
5211 Natalie Pirmann 1989 Ж Ua Україна Dnipro
5212 Наталья Кресова 1984 Ж Ua Україна Dnipropetrovsk
5213 Кирилл Николенко 1988 Ч Ua Україна Днепропетровск
5214 Ольга Третельницька 1990 Ж Ua Україна Днiпропетровськ
5215 Сергей Скрипников 1975 Ч Ua Україна Дніпро
5216 Станіслав Грабовський 1986 Ч Ua Україна Дніпро
5217 Євген Яценко 1975 Ч Ua Україна Дніпро Промарматура
5218 Maryna Burchak 1988 Ж Ua Україна Dnipro Tropa - Adventure Racing Team
5219 Андрій Шевцов 1986 Ч Ua Україна Дніпро
5220 Віктор Богуцький 1983 Ч Ua Україна Дніпро
5221 Светлана Головенко 1970 Ж Ua Україна Днепропетровск
5222 Наталья Казакова 1965 Ж Ua Україна Dnipro
5223 Анна Мішонова 2000 Ж Ua Україна Дніпро

Учасники також реєструються на

Small_b39a195ce4f66ed6d3492d32bdc18f9b

Vyshyvanka Run - Dnipro

5 km (Basic)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
5200 Дмитро Бондаренко 1986 Ч Ua Україна Дніпро
5201 Sergey Pavlenko 1990 Ч Ua Україна Днепр
5202 Сергій Суровцев 1965 Ч Ua Україна Дніпропетровськ MK RunOk
5203 Дмитро Філь 1986 Ч Ua Україна Дніпро DneprRun
5204 Андрей Рубель 1989 Ч Ua Україна Днепр
5205 Олексій Бураков 1978 Ч Ua Україна Дніпро
5206 Александр Авраменко 1951 Ч Ua Україна Дніпропетровськ DneprRun
5207 Вікторія Лапа 1990 Ж Ua Україна Дніпро
5208 Олег Чистопольцев 1979 Ч Ua Україна Дніпро
5209 Юлия Трохимчук 1997 Ж Ua Україна Киiв Kiev Region (Leader Team)
5210 Лина Литвиненко 1972 Ж Ua Україна Днiпропетровськ Start Dnipro
5211 Natalie Pirmann 1989 Ж Ua Україна Dnipro
5212 Наталья Кресова 1984 Ж Ua Україна Dnipropetrovsk
5213 Кирилл Николенко 1988 Ч Ua Україна Днепропетровск
5214 Ольга Третельницька 1990 Ж Ua Україна Днiпропетровськ
5215 Сергей Скрипников 1975 Ч Ua Україна Дніпро
5216 Станіслав Грабовський 1986 Ч Ua Україна Дніпро
5217 Євген Яценко 1975 Ч Ua Україна Дніпро Промарматура
5218 Maryna Burchak 1988 Ж Ua Україна Dnipro Tropa - Adventure Racing Team
5219 Андрій Шевцов 1986 Ч Ua Україна Дніпро
5220 Віктор Богуцький 1983 Ч Ua Україна Дніпро
5221 Светлана Головенко 1970 Ж Ua Україна Днепропетровск
5222 Наталья Казакова 1965 Ж Ua Україна Dnipro
5223 Анна Мішонова 2000 Ж Ua Україна Дніпро

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу