Small_6f738b4e8a1529ec1edb26782a5fe393

Втеча з Межигір’я 2016

10 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1001 Андрей Лемец 1980 Ч Ua Україна Киев UP Club (Unlimited People) 31:11
1002 Вікторія Олексієнко 1986 Ж Ua Україна Буча Top Runners 01:18
1003 Світлана Чечоткіна 1992 Ж Ua Україна Київ DNS
1004 ГРИГОРІЙ МИРОНЕНКО 1988 Ч Ua Україна Київ DNS
1005 Александр Индычий 1979 Ч Ua Україна Киев DNS
1007 Mykola Dudko 1978 Ч Ua Україна Вишневе CSC Run 06:38
1008 Ксюша Муравская 1990 Ж Ua Україна Kyiv DNS
1009 Ігор Нелін 1983 Ч Ua Україна Київ Putin-Huylo DNS
1010 Sergey Klimashevskiy 1971 Ч Ua Україна Вишневе Top Runners DNS
1011 Олег Гаврилюк 1987 Ч Ua Україна Київ DNS
1012 Наталія Лавренова 1982 Ж Ua Україна Київ RunONoff 18:00
1013 Дмитро Панкратов 1976 Ч Ua Україна DNS
1014 Андрей Кокин 1986 Ч Ua Україна Київ DNS
1015 Сергей Смахтин 1975 Ч Ua Україна Киев 44:18
1016 Олексій Соколов 1979 Ч Ua Україна Київ toprunners 23:34
1017 Дмитро Куриш 1979 Ч Ua Україна Київ DNS
1018 Бобко Николай 1988 Ч Ua Україна Київ Citi Ukraine 23:15
1019 Чеснокова Евгения 1991 Ж Ua Україна Київ Citi Ukraine 03:53
1020 Владілена Кокіна 1926 Ж Ua Україна Жовті Води Рітм 05:42
1021 Геннадий Мойсеенко 1965 Ч Ua Україна Київ Nutrilite1 DNS
1022 Сергій Мельниченко 1992 Ч Ua Україна Київ New Balance Top Runners DNS
1023 Сергей Шульга 1977 Ч Ua Україна Киев 39:45
1024 Павло Морозов 1982 Ч Ua Україна Київ SAPIK TEAM 33:24
1025 Andrii Shakhvorost 1987 Ч Ua Україна Київ Run Base Kyiv 48:03
1026 Nikita Kriventsov 1991 Ч Ua Україна Київ IGTEX 02:29

Учасники також реєструються на

Small_6f738b4e8a1529ec1edb26782a5fe393

Втеча з Межигір’я 2016

10 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1001 Андрей Лемец 1980 Ч Ua Україна Киев UP Club (Unlimited People) 31:11
1002 Вікторія Олексієнко 1986 Ж Ua Україна Буча Top Runners 01:18
1003 Світлана Чечоткіна 1992 Ж Ua Україна Київ DNS
1004 ГРИГОРІЙ МИРОНЕНКО 1988 Ч Ua Україна Київ DNS
1005 Александр Индычий 1979 Ч Ua Україна Киев DNS
1007 Mykola Dudko 1978 Ч Ua Україна Вишневе CSC Run 06:38
1008 Ксюша Муравская 1990 Ж Ua Україна Kyiv DNS
1009 Ігор Нелін 1983 Ч Ua Україна Київ Putin-Huylo DNS
1010 Sergey Klimashevskiy 1971 Ч Ua Україна Вишневе Top Runners DNS
1011 Олег Гаврилюк 1987 Ч Ua Україна Київ DNS
1012 Наталія Лавренова 1982 Ж Ua Україна Київ RunONoff 18:00
1013 Дмитро Панкратов 1976 Ч Ua Україна DNS
1014 Андрей Кокин 1986 Ч Ua Україна Київ DNS
1015 Сергей Смахтин 1975 Ч Ua Україна Киев 44:18
1016 Олексій Соколов 1979 Ч Ua Україна Київ toprunners 23:34
1017 Дмитро Куриш 1979 Ч Ua Україна Київ DNS
1018 Бобко Николай 1988 Ч Ua Україна Київ Citi Ukraine 23:15
1019 Чеснокова Евгения 1991 Ж Ua Україна Київ Citi Ukraine 03:53
1020 Владілена Кокіна 1926 Ж Ua Україна Жовті Води Рітм 05:42
1021 Геннадий Мойсеенко 1965 Ч Ua Україна Київ Nutrilite1 DNS
1022 Сергій Мельниченко 1992 Ч Ua Україна Київ New Balance Top Runners DNS
1023 Сергей Шульга 1977 Ч Ua Україна Киев 39:45
1024 Павло Морозов 1982 Ч Ua Україна Київ SAPIK TEAM 33:24
1025 Andrii Shakhvorost 1987 Ч Ua Україна Київ Run Base Kyiv 48:03
1026 Nikita Kriventsov 1991 Ч Ua Україна Київ IGTEX 02:29

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу