Small_de66ba1b7b7b245e8e5f82c23448894e

Півмарафон «ЛУЧЕСЬК»

Міцний горішок

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
501 Анна Булига 1987 Ж 18-29 Ua Україна Луцьк
502 Таня Артюхова 1989 Ж 18-29 Ua Україна Lutsk
503 Анна Гоцик 1991 Ж 18-29 Ua Україна Луцьк
504 Дмитро Демчук 1996 Ч 18-29 Ua Україна Луцьк
505 Катерина Табачук 1992 Ж 18-29 Ua Україна Луцьк VIKING
506 Роман Бондарук 1979 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк
507 Анастасія Макарчук 1991 Ж 18-29 Ua Україна Луцьк
508 Оксана Цимбалюк 1991 Ж 18-29 Ua Україна Луцьк
509 Павло Недільський 1959 М 50+ Ua Україна Ковель СК "Ковель"
510 Роман Бояр 1985 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк
511 Наталка Воскресенська 1994 Ж 18-29 Ua Україна Луцьк
512 Тетяна Лобода 1992 Ж 18-29 Ua Україна Тростянець
513 Ірина Мельник 1993 Ж 18-29 Ua Україна Луцьк
514 Микола Гейне 1998 Ч 18-29 Ua Україна Луцьк
515 Ігор Павлишин 1972 М 40-49 Ua Україна Стрий
516 Олег Пасько 1984 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк СК "Лучеськ"
517 Павел Рева 1982 Ч 30-39 Ua Україна Киев Apulaz
518 Марина Роздобудько 1987 Ж 18-29 Ua Україна Радомишль
519 Олександр ПЕнькало 1997 Ч 18-29 Ua Україна Луцьк
520 Оксана Наумчук 1995 Ж 18-29 Ua Україна
521 Наталія Старко 1986 Ж 30-39 Ua Україна Луцьк
522 Віталій Петришин 1996 Ч 18-29 Ua Україна Луцьк
523 Таня Кучеренко 1993 Ж 18-29 Ua Україна Луцьк
524 Yuliya Fylypchuk 1989 Ж 18-29 Ua Україна Чернівці CrossHill Team
525 Сергій Кулакевич 1981 Ч 30-39 Ua Україна Оржів ОКСО"Равлики"

Учасники також реєструються на

Small_de66ba1b7b7b245e8e5f82c23448894e

Півмарафон «ЛУЧЕСЬК»

Міцний горішок

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
501 Анна Булига 1987 Ж 18-29 Ua Україна Луцьк
502 Таня Артюхова 1989 Ж 18-29 Ua Україна Lutsk
503 Анна Гоцик 1991 Ж 18-29 Ua Україна Луцьк
504 Дмитро Демчук 1996 Ч 18-29 Ua Україна Луцьк
505 Катерина Табачук 1992 Ж 18-29 Ua Україна Луцьк VIKING
506 Роман Бондарук 1979 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк
507 Анастасія Макарчук 1991 Ж 18-29 Ua Україна Луцьк
508 Оксана Цимбалюк 1991 Ж 18-29 Ua Україна Луцьк
509 Павло Недільський 1959 М 50+ Ua Україна Ковель СК "Ковель"
510 Роман Бояр 1985 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк
511 Наталка Воскресенська 1994 Ж 18-29 Ua Україна Луцьк
512 Тетяна Лобода 1992 Ж 18-29 Ua Україна Тростянець
513 Ірина Мельник 1993 Ж 18-29 Ua Україна Луцьк
514 Микола Гейне 1998 Ч 18-29 Ua Україна Луцьк
515 Ігор Павлишин 1972 М 40-49 Ua Україна Стрий
516 Олег Пасько 1984 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк СК "Лучеськ"
517 Павел Рева 1982 Ч 30-39 Ua Україна Киев Apulaz
518 Марина Роздобудько 1987 Ж 18-29 Ua Україна Радомишль
519 Олександр ПЕнькало 1997 Ч 18-29 Ua Україна Луцьк
520 Оксана Наумчук 1995 Ж 18-29 Ua Україна
521 Наталія Старко 1986 Ж 30-39 Ua Україна Луцьк
522 Віталій Петришин 1996 Ч 18-29 Ua Україна Луцьк
523 Таня Кучеренко 1993 Ж 18-29 Ua Україна Луцьк
524 Yuliya Fylypchuk 1989 Ж 18-29 Ua Україна Чернівці CrossHill Team
525 Сергій Кулакевич 1981 Ч 30-39 Ua Україна Оржів ОКСО"Равлики"

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу