Small_de66ba1b7b7b245e8e5f82c23448894e

Півмарафон «ЛУЧЕСЬК»

Шлях воїна

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Володимир Ольховик 1987 Ч 18-29 Ua Україна Луцьк СК Лучеськ
2 Павло Новосад 1984 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк Lutsk Patrol Police
3 Yaroslav Yaroshchuk 1983 Ч 30-39 Ua Україна Lutsk СК Лучеськ
4 ігор кідиба 1973 Ч 40-49 Ua Україна Луцьк
5 Олександр Маковейчук 1969 Ч 40-49 Ua Україна Львів ABTO
6 Валентин Шевчук 1982 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк СК "Гепард"
7 Тетяна Галка 1986 Ж 30-39 Ua Україна Луцьк СК "Гепард"
8 Володимир Роїк 1976 Ч 40-49 Ua Україна Рівне RivneRunningClub
9 Тетяна Грішина 1989 Ж 18-29 Ua Україна Луцьк SK Luchesk
10 Віктор Сидорчук 1986 Ч 18-29 Ua Україна Луцьк
11 Олексій Попов 1982 Ч 30-39 Ua Україна Кузнецовськ Рівненська АЕС
12 Богдан Клімович 1985 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк
13 Віталій Рехнюк 1984 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк
14 Олесь Потягайло 1990 Ч 18-29 Ua Україна Луцьк
15 Мирослав Косінський 1985 Ч 30-39 Ua Україна Галина Воля
16 Артем Петровський 1980 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк
17 Арсен Мельничук 1985 Ч 30-39 Ua Україна Київ
18 Андрій Мельник 1976 Ч 40-49 Ua Україна Київ
19 Віталій Новицький 1980 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк Нові Мандри
20 Анна Саман 1991 Ж 18-29 Ua Україна Херсон
21 В'ячеслав Остапенко 1988 Ч 18-29 Ua Україна Луцьк
22 Олександр Боровіков 1976 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк Team BorovikoFF
23 Maksym Nechyporuk 1988 Ч 18-29 Ua Україна Луцьк Buffalo
24 Олександр Олійник 1979 Ч 30-39 Ua Україна Львів Турклуб Чорногора
25 Юрій Моклиця 1982 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк

Учасники також реєструються на

Small_de66ba1b7b7b245e8e5f82c23448894e

Півмарафон «ЛУЧЕСЬК»

Шлях воїна

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Володимир Ольховик 1987 Ч 18-29 Ua Україна Луцьк СК Лучеськ
2 Павло Новосад 1984 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк Lutsk Patrol Police
3 Yaroslav Yaroshchuk 1983 Ч 30-39 Ua Україна Lutsk СК Лучеськ
4 ігор кідиба 1973 Ч 40-49 Ua Україна Луцьк
5 Олександр Маковейчук 1969 Ч 40-49 Ua Україна Львів ABTO
6 Валентин Шевчук 1982 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк СК "Гепард"
7 Тетяна Галка 1986 Ж 30-39 Ua Україна Луцьк СК "Гепард"
8 Володимир Роїк 1976 Ч 40-49 Ua Україна Рівне RivneRunningClub
9 Тетяна Грішина 1989 Ж 18-29 Ua Україна Луцьк SK Luchesk
10 Віктор Сидорчук 1986 Ч 18-29 Ua Україна Луцьк
11 Олексій Попов 1982 Ч 30-39 Ua Україна Кузнецовськ Рівненська АЕС
12 Богдан Клімович 1985 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк
13 Віталій Рехнюк 1984 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк
14 Олесь Потягайло 1990 Ч 18-29 Ua Україна Луцьк
15 Мирослав Косінський 1985 Ч 30-39 Ua Україна Галина Воля
16 Артем Петровський 1980 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк
17 Арсен Мельничук 1985 Ч 30-39 Ua Україна Київ
18 Андрій Мельник 1976 Ч 40-49 Ua Україна Київ
19 Віталій Новицький 1980 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк Нові Мандри
20 Анна Саман 1991 Ж 18-29 Ua Україна Херсон
21 В'ячеслав Остапенко 1988 Ч 18-29 Ua Україна Луцьк
22 Олександр Боровіков 1976 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк Team BorovikoFF
23 Maksym Nechyporuk 1988 Ч 18-29 Ua Україна Луцьк Buffalo
24 Олександр Олійник 1979 Ч 30-39 Ua Україна Львів Турклуб Чорногора
25 Юрій Моклиця 1982 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу