Small_a626d846876516f86ae2bf9179504f67

KYIV EURO MARATHON 2017

Дата
27 Травня 2017
Початок події
08:00
Місто
Київ
Cайт
https://goo.gl/x2fkkC
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати EURO 12K

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 12001 Дмитро Сірук 39:12
2 2 Ч 12107 Михайло Богданов Динамо 39:25
3 3 Ч 12164 Євгеній Даскалюк 44:30
4 4 Ч 12306 Єгор Вдовиченко 44:43
5 1 Ж 12057 Ірина Люта 44:54
6 2 Ж 12293 Viktoriya Zakrevskaya Sapik Team 45:20
7 3 Ж 12259 Татьяна Вилисова 47:37
8 5 Ч 12246 Петро Климчик DI@NA 49:25
9 6 Ч 12211 Олександр Коваль 50:13
10 7 Ч 12316 Дмитро Євтєрєв 51:46
11 4 Ж 12062 Катерина Долган 52:17
12 8 Ч 12235 Russell Dunn 52:19
13 5 Ж 12284 Чайка Виктория Малибу 52:49
14 9 Ч 12288 Юрій Сукач 53:46
15 10 Ч 12315 Роман Редзюк 53:50
16 11 Ч 12262 Dmitry Fomin 54:00
17 12 Ч 12146 Mykola Dudko CSC Run 54:37
18 13 Ч 12302 Рамиль Мамедов 55:30
19 14 Ч 12295 Игорь Дюкарев 55:44
20 15 Ч 12305 Виталий Дрозд Школа бега RunFamily 56:10
21 16 Ч 12012 Oleksandr Pivovar 56:48
22 17 Ч 12269 Тарас Письменный 56:59
23 18 Ч 12233 Сергей Чумаков 57:05
24 19 Ч 12087 Iaroslav Osmak 57:13
25 20 Ч 12240 Eugene Zavorotnii OTP 57:13
Small_a626d846876516f86ae2bf9179504f67

KYIV EURO MARATHON 2017

Дата
27 Травня 2017
Початок події
08:00
Місто
Київ
Cайт
https://goo.gl/x2fkkC
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати EURO 12K

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 12001 Дмитро Сірук 39:12
2 2 Ч 12107 Михайло Богданов Динамо 39:25
3 3 Ч 12164 Євгеній Даскалюк 44:30
4 4 Ч 12306 Єгор Вдовиченко 44:43
5 1 Ж 12057 Ірина Люта 44:54
6 2 Ж 12293 Viktoriya Zakrevskaya Sapik Team 45:20
7 3 Ж 12259 Татьяна Вилисова 47:37
8 5 Ч 12246 Петро Климчик DI@NA 49:25
9 6 Ч 12211 Олександр Коваль 50:13
10 7 Ч 12316 Дмитро Євтєрєв 51:46
11 4 Ж 12062 Катерина Долган 52:17
12 8 Ч 12235 Russell Dunn 52:19
13 5 Ж 12284 Чайка Виктория Малибу 52:49
14 9 Ч 12288 Юрій Сукач 53:46
15 10 Ч 12315 Роман Редзюк 53:50
16 11 Ч 12262 Dmitry Fomin 54:00
17 12 Ч 12146 Mykola Dudko CSC Run 54:37
18 13 Ч 12302 Рамиль Мамедов 55:30
19 14 Ч 12295 Игорь Дюкарев 55:44
20 15 Ч 12305 Виталий Дрозд Школа бега RunFamily 56:10
21 16 Ч 12012 Oleksandr Pivovar 56:48
22 17 Ч 12269 Тарас Письменный 56:59
23 18 Ч 12233 Сергей Чумаков 57:05
24 19 Ч 12087 Iaroslav Osmak 57:13
25 20 Ч 12240 Eugene Zavorotnii OTP 57:13


Партнери та організатори заходу