Small_a626d846876516f86ae2bf9179504f67

KYIV EURO MARATHON 2017

Дата
27 Травня 2017
Початок події
08:00
Місто
Київ
Cайт
https://goo.gl/x2fkkC
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати марафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
101 63 Ч 18-39 133 Антон Білецький-Волох Hard Drinking Athletes Team 04:05:24
102 64 Ч 18-39 93 Віталій Тиква 04:05:36
103 65 Ч 18-39 78 Менуа Ніколаян 04:07:38
104 66 Ч 18-39 171 Roman Polkovnikov Level UP 04:07:50
105 67 Ч 18-39 95 Andre Runge 04:08:40
106 68 Ч 18-39 94 Юрий Кручин 04:09:08
107 69 Ч 18-39 101 Дмитро Чайка 04:09:40
108 70 Ч 18-39 155 Андрій Мартушканов 04:09:50
109 17 Ч 50-59 188 Сергій Меленчук 04:11:43
110 71 Ч 18-39 161 Амирбахман Олфатманеш Подольский 04:12:12
111 72 Ч 18-39 100 Володимир Мосійчук 04:12:13
112 73 Ч 18-39 51 Роман Кругляков 04:12:35
113 74 Ч 18-39 146 Роман Гаргаун 04:12:52
114 75 Ч 18-39 47 Олександр Петров CapitalTri 04:13:30
115 76 Ч 18-39 91 Сергій Михальський 04:13:42
116 77 Ч 18-39 125 Игорь Гунько GUNKO TAEM 04:14:04
117 78 Ч 18-39 174 Zdrenyk Andriy 04:14:20
118 8 Ж 18-39 178 Портяник Кристина Киевхлеб 04:14:27
119 79 Ч 18-39 21 Сергей Водопьянов Sapik Team 04:16:43
120 80 Ч 18-39 33 Дмитро Филоненко 04:16:53
121 9 Ж 18-39 179 Ольга Пустовіт 04:16:54
122 10 Ж 18-39 48 Вiкторiя Легенька 04:16:55
123 81 Ч 18-39 34 Андрій Копил 04:17:32
124 82 Ч 18-39 181 Сергій Горпініч 04:19:19
125 83 Ч 18-39 104 Тимур Котов 04:21:07
Small_a626d846876516f86ae2bf9179504f67

KYIV EURO MARATHON 2017

Дата
27 Травня 2017
Початок події
08:00
Місто
Київ
Cайт
https://goo.gl/x2fkkC
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати марафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
101 63 Ч 18-39 133 Антон Білецький-Волох Hard Drinking Athletes Team 04:05:24
102 64 Ч 18-39 93 Віталій Тиква 04:05:36
103 65 Ч 18-39 78 Менуа Ніколаян 04:07:38
104 66 Ч 18-39 171 Roman Polkovnikov Level UP 04:07:50
105 67 Ч 18-39 95 Andre Runge 04:08:40
106 68 Ч 18-39 94 Юрий Кручин 04:09:08
107 69 Ч 18-39 101 Дмитро Чайка 04:09:40
108 70 Ч 18-39 155 Андрій Мартушканов 04:09:50
109 17 Ч 50-59 188 Сергій Меленчук 04:11:43
110 71 Ч 18-39 161 Амирбахман Олфатманеш Подольский 04:12:12
111 72 Ч 18-39 100 Володимир Мосійчук 04:12:13
112 73 Ч 18-39 51 Роман Кругляков 04:12:35
113 74 Ч 18-39 146 Роман Гаргаун 04:12:52
114 75 Ч 18-39 47 Олександр Петров CapitalTri 04:13:30
115 76 Ч 18-39 91 Сергій Михальський 04:13:42
116 77 Ч 18-39 125 Игорь Гунько GUNKO TAEM 04:14:04
117 78 Ч 18-39 174 Zdrenyk Andriy 04:14:20
118 8 Ж 18-39 178 Портяник Кристина Киевхлеб 04:14:27
119 79 Ч 18-39 21 Сергей Водопьянов Sapik Team 04:16:43
120 80 Ч 18-39 33 Дмитро Филоненко 04:16:53
121 9 Ж 18-39 179 Ольга Пустовіт 04:16:54
122 10 Ж 18-39 48 Вiкторiя Легенька 04:16:55
123 81 Ч 18-39 34 Андрій Копил 04:17:32
124 82 Ч 18-39 181 Сергій Горпініч 04:19:19
125 83 Ч 18-39 104 Тимур Котов 04:21:07


Партнери та організатори заходу