Small_4584638b0f4b683a8c92b5ad7db8bd37

Кольоровий забіг

дитячий забіг

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Максим Марушкевич 2010 3-12 Ua Україна Київ
2 Артем Игнатьев 2008 3-12 Ua Україна Киев
3 Дар'я Ступак 2008 3-12 Ua Україна Київ
4 Данил Войтович 2008 3-12 Ua Україна Київ
5 Ніна Костроба 2010 3-12 Ua Україна Київ TopRunners
6 Іван Косолапов 2003 3-12 Ua Україна Київ Scorpion-TKD
7 Андрій Гвелесіані 2011 3-12 Ua Україна Київ
8 Владислав Скуридин 2012 3-12 Ua Україна Киев
9 Сем Сеньків 2013 3-12 Ua Україна Киiв
10 Мария Рябченко 2004 3-12 Ua Україна Киев
11 Настя Павловская 2003 3-12 Ua Україна Киев
12 Александра Зариленко 2003 3-12 Ua Україна Киев
13 Василь Валеватий 2011 3-12 Ua Україна Київ
14 Надія Валевата 2013 Ua Україна Київ
15 Катерина Воробйова 2008 3-12 Ua Україна Киев
16 Анастасія Дербеда 2008 3-12 Ua Україна Київ
17 Mykhailo Zritskyi 2009 3-12 Ua Україна Kiev
18 Марія Папсуєва 2009 3-12 Ua Україна Київ
19 Михайло Мірошніченко 2006 3-12 Ua Україна Хмельницький
20 Данило Нижник 2009 3-12 Ua Україна Kiiv
21 Андрій Роїк 2003 3-12 Ua Україна Киіів
22 Марк Фещенко 2010 3-12 Ua Україна Бориспіль
23 Marina Mikhalskaya 1975 Ua Україна Kiev
24 Богдан Роїк 2004 3-12 Ua Україна Киiв
25 Polina Chaplytska 2012 3-12 Ua Україна Kiev

Учасники також реєструються на

Small_4584638b0f4b683a8c92b5ad7db8bd37

Кольоровий забіг

дитячий забіг

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Максим Марушкевич 2010 3-12 Ua Україна Київ
2 Артем Игнатьев 2008 3-12 Ua Україна Киев
3 Дар'я Ступак 2008 3-12 Ua Україна Київ
4 Данил Войтович 2008 3-12 Ua Україна Київ
5 Ніна Костроба 2010 3-12 Ua Україна Київ TopRunners
6 Іван Косолапов 2003 3-12 Ua Україна Київ Scorpion-TKD
7 Андрій Гвелесіані 2011 3-12 Ua Україна Київ
8 Владислав Скуридин 2012 3-12 Ua Україна Киев
9 Сем Сеньків 2013 3-12 Ua Україна Киiв
10 Мария Рябченко 2004 3-12 Ua Україна Киев
11 Настя Павловская 2003 3-12 Ua Україна Киев
12 Александра Зариленко 2003 3-12 Ua Україна Киев
13 Василь Валеватий 2011 3-12 Ua Україна Київ
14 Надія Валевата 2013 Ua Україна Київ
15 Катерина Воробйова 2008 3-12 Ua Україна Киев
16 Анастасія Дербеда 2008 3-12 Ua Україна Київ
17 Mykhailo Zritskyi 2009 3-12 Ua Україна Kiev
18 Марія Папсуєва 2009 3-12 Ua Україна Київ
19 Михайло Мірошніченко 2006 3-12 Ua Україна Хмельницький
20 Данило Нижник 2009 3-12 Ua Україна Kiiv
21 Андрій Роїк 2003 3-12 Ua Україна Киіів
22 Марк Фещенко 2010 3-12 Ua Україна Бориспіль
23 Marina Mikhalskaya 1975 Ua Україна Kiev
24 Богдан Роїк 2004 3-12 Ua Україна Киiв
25 Polina Chaplytska 2012 3-12 Ua Україна Kiev

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу