Small_2027848369862c7c56dfcd2bfddd121c

Осінній пробіг «Сила в русі»

Дата
19 Жовтня 2014
Місто
Київ
Cайт
http://cup.running.kiev.ua
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 5 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі У категорії # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 5471 Володимир Киц ФСТ "Динамо" Україна МВС 15:15
2 1 Ч30 5469 Сергій Попов Vo2MAX 15:55
3 2 Ч 5525 Дмитрій Ніколайчук KM Running Club 15:56
4 3 Ч 5382 Vyacheslav Khizhnyak adidas Ukraine 15:58
5 2 Ч30 5486 сергей биленький КЛБ " Білоцерківський марафон" 16:01
6 1 Ч50 5416 Gerry McIntosh Taras Bulba 17:09
7 4 Ч 5524 Олексій Пархоменко KM Running Club 17:19
8 1 Ж 5384 Євгенія Прокоф'єва ДМК Гармонія 17:24
9 3 Ч30 5432 Сергей Лапко 17:36
10 2 Ж 5515 Людмила Данилина TOP RUN 17:42
11 5 Ч 5426 Євгеній Сараб Атлант-V2 17:54
12 1 Ч 5491 Василь Беца SAUСONY UKRAINE TEAM 18:12
13 6 Ч 5490 Дмитро Харченко ПУШЕБ 18:12
14 7 Ч 5480 Нікіта Задорожний Інваспорт 18:27
15 8 Ч 5379 Дмитро Молчанов KM Running Club 18:30
16 3 Ж 5484 Олександра Азарова RUN BASE KYIV 18:34
17 4 Ч30 5453 Андрей Борисевич KM Running Club 18:43
18 4 Ж 1 KMRC A 5433 Олена Федорова KM Running Club 18:57
19 1 Ж30 5508 Тетяна Соляник СК "Науковець" 19:28
20 2 Ч40 5461 Микола Горбачьов 19:29
21 2 Ж30 2 KMRC A 5417 Ольга Луць KM Running Club 19:38
22 3 Ж30 5520 Lilija Gorbatenko MC Taras Bulba 19:59
23 5 Ж 3 KMRC A 5388 Ольга Андрушкевич KM Running Club 20:02
24 9 Ч 5487 Артем Забава Спортклуб Черепин 20:13
25 2 Ч50 5483 Григорiй Закусило СК *Черепин* 20:36
Small_2027848369862c7c56dfcd2bfddd121c

Осінній пробіг «Сила в русі»

Дата
19 Жовтня 2014
Місто
Київ
Cайт
http://cup.running.kiev.ua
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 5 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі У категорії # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 5471 Володимир Киц ФСТ "Динамо" Україна МВС 15:15
2 1 Ч30 5469 Сергій Попов Vo2MAX 15:55
3 2 Ч 5525 Дмитрій Ніколайчук KM Running Club 15:56
4 3 Ч 5382 Vyacheslav Khizhnyak adidas Ukraine 15:58
5 2 Ч30 5486 сергей биленький КЛБ " Білоцерківський марафон" 16:01
6 1 Ч50 5416 Gerry McIntosh Taras Bulba 17:09
7 4 Ч 5524 Олексій Пархоменко KM Running Club 17:19
8 1 Ж 5384 Євгенія Прокоф'єва ДМК Гармонія 17:24
9 3 Ч30 5432 Сергей Лапко 17:36
10 2 Ж 5515 Людмила Данилина TOP RUN 17:42
11 5 Ч 5426 Євгеній Сараб Атлант-V2 17:54
12 1 Ч 5491 Василь Беца SAUСONY UKRAINE TEAM 18:12
13 6 Ч 5490 Дмитро Харченко ПУШЕБ 18:12
14 7 Ч 5480 Нікіта Задорожний Інваспорт 18:27
15 8 Ч 5379 Дмитро Молчанов KM Running Club 18:30
16 3 Ж 5484 Олександра Азарова RUN BASE KYIV 18:34
17 4 Ч30 5453 Андрей Борисевич KM Running Club 18:43
18 4 Ж 1 KMRC A 5433 Олена Федорова KM Running Club 18:57
19 1 Ж30 5508 Тетяна Соляник СК "Науковець" 19:28
20 2 Ч40 5461 Микола Горбачьов 19:29
21 2 Ж30 2 KMRC A 5417 Ольга Луць KM Running Club 19:38
22 3 Ж30 5520 Lilija Gorbatenko MC Taras Bulba 19:59
23 5 Ж 3 KMRC A 5388 Ольга Андрушкевич KM Running Club 20:02
24 9 Ч 5487 Артем Забава Спортклуб Черепин 20:13
25 2 Ч50 5483 Григорiй Закусило СК *Черепин* 20:36


Партнери та організатори заходу