Small_4419a7575aebddced79204789713b94f

ЙОЛЬ новорічний півмарафон

Дабл міні марафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
273 Павел Бойко 1990 Ч 16+ Ua Україна Киев 40:06
324 Ирина Масюк 1989 Ж 16+ Ua Україна Київ KM Running Club 45:04
701 Valentyna Stashenko 1978 Ж 16+ Ua Україна Київ Endurance School 51:14
702 Антон Купрієць 1985 Ч 16+ Ua Україна Київ Track&Speed Club 33:40
703 Anatoliy Bakal 1979 Ч 16+ Ua Україна Київ DNS
704 Yevhen Liulevych 1981 Ч 16+ Ua Україна Київ НКРЕКП 40:06
705 Світлана Чечоткіна 1992 Ж 16+ Ua Україна Київ 50:59
706 Татьяна Тупчеева 1985 Ж 16+ Ua Україна Киев 56:29
707 Володимир Єрмак 1983 Ч 16+ Ua Україна Київ 44:36
708 Андрій Філін 1981 Ч 16+ Ua Україна Київ 53:04
709 Олександра Вансовська 1989 Ж 16+ Ua Україна Київ 53:36
710 Наталія Якуба 1978 Ж 16+ Ua Україна Вишгород DNS
711 Марина Ющенко 1987 Ж 16+ Ua Україна Київ 53:04
712 Liudmyla Rudenok 1989 Ж 16+ Ua Україна Бровари Kinosura 57:33
713 Лиза Ли 1990 Ж 16+ Ua Україна Київ KM Running Club DNS
714 Ансар Тайметов 1973 Ч 40-49 Uz Узбекистан Київ DNS
715 Людмила Костишена 1983 Ж 16+ Ua Україна Київ DNS
716 Борислав Кляцький 1947 Ч 60+ Ua Україна Бориспіль 46:53
717 Анна Тюпа 1986 Ж 16+ Ua Україна Киев 57:56
718 Ирина Шугурова 1985 Ж 16+ Ua Україна Днипро #побежали 46:03
719 Владимир Стоецкий 1970 Ч 40-49 Ua Україна Киев INVENTOR DNS
720 Оксана Стоєцька 1973 Ж 40-49 Ua Україна Київ Inventor DNS
721 Оксана Григорьева 1979 Ж 16+ Ua Україна Киіів 56:49
722 Марія Тимощук 1997 Ж 16+ Ua Україна Київ Track&Speed Club 33:39
723 Андрій Якобчук 1984 Ч 16+ Ua Україна Київ DNF

Учасники також реєструються на

Small_4419a7575aebddced79204789713b94f

ЙОЛЬ новорічний півмарафон

Дабл міні марафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
273 Павел Бойко 1990 Ч 16+ Ua Україна Киев 40:06
324 Ирина Масюк 1989 Ж 16+ Ua Україна Київ KM Running Club 45:04
701 Valentyna Stashenko 1978 Ж 16+ Ua Україна Київ Endurance School 51:14
702 Антон Купрієць 1985 Ч 16+ Ua Україна Київ Track&Speed Club 33:40
703 Anatoliy Bakal 1979 Ч 16+ Ua Україна Київ DNS
704 Yevhen Liulevych 1981 Ч 16+ Ua Україна Київ НКРЕКП 40:06
705 Світлана Чечоткіна 1992 Ж 16+ Ua Україна Київ 50:59
706 Татьяна Тупчеева 1985 Ж 16+ Ua Україна Киев 56:29
707 Володимир Єрмак 1983 Ч 16+ Ua Україна Київ 44:36
708 Андрій Філін 1981 Ч 16+ Ua Україна Київ 53:04
709 Олександра Вансовська 1989 Ж 16+ Ua Україна Київ 53:36
710 Наталія Якуба 1978 Ж 16+ Ua Україна Вишгород DNS
711 Марина Ющенко 1987 Ж 16+ Ua Україна Київ 53:04
712 Liudmyla Rudenok 1989 Ж 16+ Ua Україна Бровари Kinosura 57:33
713 Лиза Ли 1990 Ж 16+ Ua Україна Київ KM Running Club DNS
714 Ансар Тайметов 1973 Ч 40-49 Uz Узбекистан Київ DNS
715 Людмила Костишена 1983 Ж 16+ Ua Україна Київ DNS
716 Борислав Кляцький 1947 Ч 60+ Ua Україна Бориспіль 46:53
717 Анна Тюпа 1986 Ж 16+ Ua Україна Киев 57:56
718 Ирина Шугурова 1985 Ж 16+ Ua Україна Днипро #побежали 46:03
719 Владимир Стоецкий 1970 Ч 40-49 Ua Україна Киев INVENTOR DNS
720 Оксана Стоєцька 1973 Ж 40-49 Ua Україна Київ Inventor DNS
721 Оксана Григорьева 1979 Ж 16+ Ua Україна Киіів 56:49
722 Марія Тимощук 1997 Ж 16+ Ua Україна Київ Track&Speed Club 33:39
723 Андрій Якобчук 1984 Ч 16+ Ua Україна Київ DNF

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу