Small_4419a7575aebddced79204789713b94f

ЙОЛЬ новорічний півмарафон

Дата
25 Грудня 2016
Місто
Вышгород
Cайт
http://42195.kiev.ua/jol-novogodnij-polumarafon/reglament-20.html
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Півмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 16+ 430 Михайло Богданов Динамо 01:10:49
2 2 Ч 16+ 199 Сергей Водопьянов Sapik Team 01:14:22
3 1 Ч 50-59 477 Виктор Роговой 42195 kiev.ua 01:14:22
4 1 Ч 40-49 1 Руслан Красовський Явір 01:16:09
5 3 Ч 16+ 91 Олександр Оксенюк KM Running Club 01:16:33
6 2 Ч 40-49 282 Сергій Чалик Dneprrun 01:17:16
7 4 Ч 16+ 359 Евгений Окунев 01:17:32
8 5 Ч 16+ 34 Тимофій Ярцев МК "RunOk" 01:18:49
9 6 Ч 16+ 365 Viacheslav Zubko 01:19:47
10 7 Ч 16+ 52 Yaroslav Yaroshchuk 01:20:56
11 8 Ч 16+ 290 Дмитро Дашко МК "RunОк" 01:21:42
12 9 Ч 16+ 57 Михайло Машистов DneprRun 01:21:47
13 10 Ч 16+ 39 Денис Камєшков МК "RunОк" 01:22:22
14 11 Ч 16+ 265 Юрій Офіцеров Capitaltri 01:22:23
15 2 Ч 50-59 85 Володимир Рябов Атлант-V2 01:22:31
16 12 Ч 16+ 60 Сергій Колода СК "Науковець" 01:23:19
17 13 Ч 16+ 47 Константин Божко KM Running Club 01:24:09
18 14 Ч 16+ 233 Антон Носенко 01:24:50
19 15 Ч 16+ 97 Максим Бугаєв 01:25:04
20 16 Ч 16+ 412 Mykola Vikhtiuk Зелеста 01:25:37
21 17 Ч 16+ 409 Руслан Буток Центр-А КuzinTeam 01:25:41
22 18 Ч 16+ 428 Алексей Шкуренко - 01:25:56
23 3 Ч 50-59 247 Олександр Попов 01:26:25
24 19 Ч 16+ 111 Дмитро Якимов МК RunOk 01:26:52
25 20 Ч 16+ 317 Владимир Коняев 01:26:55
Small_4419a7575aebddced79204789713b94f

ЙОЛЬ новорічний півмарафон

Дата
25 Грудня 2016
Місто
Вышгород
Cайт
http://42195.kiev.ua/jol-novogodnij-polumarafon/reglament-20.html
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Півмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 16+ 430 Михайло Богданов Динамо 01:10:49
2 2 Ч 16+ 199 Сергей Водопьянов Sapik Team 01:14:22
3 1 Ч 50-59 477 Виктор Роговой 42195 kiev.ua 01:14:22
4 1 Ч 40-49 1 Руслан Красовський Явір 01:16:09
5 3 Ч 16+ 91 Олександр Оксенюк KM Running Club 01:16:33
6 2 Ч 40-49 282 Сергій Чалик Dneprrun 01:17:16
7 4 Ч 16+ 359 Евгений Окунев 01:17:32
8 5 Ч 16+ 34 Тимофій Ярцев МК "RunOk" 01:18:49
9 6 Ч 16+ 365 Viacheslav Zubko 01:19:47
10 7 Ч 16+ 52 Yaroslav Yaroshchuk 01:20:56
11 8 Ч 16+ 290 Дмитро Дашко МК "RunОк" 01:21:42
12 9 Ч 16+ 57 Михайло Машистов DneprRun 01:21:47
13 10 Ч 16+ 39 Денис Камєшков МК "RunОк" 01:22:22
14 11 Ч 16+ 265 Юрій Офіцеров Capitaltri 01:22:23
15 2 Ч 50-59 85 Володимир Рябов Атлант-V2 01:22:31
16 12 Ч 16+ 60 Сергій Колода СК "Науковець" 01:23:19
17 13 Ч 16+ 47 Константин Божко KM Running Club 01:24:09
18 14 Ч 16+ 233 Антон Носенко 01:24:50
19 15 Ч 16+ 97 Максим Бугаєв 01:25:04
20 16 Ч 16+ 412 Mykola Vikhtiuk Зелеста 01:25:37
21 17 Ч 16+ 409 Руслан Буток Центр-А КuzinTeam 01:25:41
22 18 Ч 16+ 428 Алексей Шкуренко - 01:25:56
23 3 Ч 50-59 247 Олександр Попов 01:26:25
24 19 Ч 16+ 111 Дмитро Якимов МК RunOk 01:26:52
25 20 Ч 16+ 317 Владимир Коняев 01:26:55


Партнери та організатори заходу