Small_4419a7575aebddced79204789713b94f

ЙОЛЬ новорічний півмарафон

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Руслан Красовський 1969 Ч 40-49 Ua Україна Шостка Явір 01:16:09
10 Nadiia Chumachenko 1988 Ж 16+ Ua Україна Київ 01:46:20
11 Oleksandr Volkov 1963 Ч 50-59 Ua Україна Kyiv Runday Obolon Kyiv 01:52:58
12 Pavlo Bychenok 1974 Ч 40-49 Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець 01:42:14
13 Kostiantyn Salov 1985 Ч 16+ Ua Україна Київ 02:00:24
14 Andrii Chernyshkov 1986 Ч 16+ Ua Україна Київ The Prancing Pony 01:45:23
15 Андрій Ліпейко 1997 Ч 16+ Ua Україна Ніжин 01:38:31
16 Николай Радлинский 1985 Ч 16+ Ua Україна Полтава 01:31:04
17 Николай Никитин 1978 Ч 16+ Ua Україна Київ KM Running Club 01:39:43
18 Pavlo Dubovyi 1982 Ч 16+ Ua Україна Київ Endurance School 01:36:12
20 Сергій Тараканов 1980 Ч 16+ Ua Україна Київ EnergoAtomRun 02:11:13
21 Тарас Коренюк 1992 Ч 16+ Ua Україна Київ 01:46:05
22 Pavlo Iakymenko 1989 Ч 16+ Ua Україна Київ Глобус 01:42:30
23 Сергій Котенко 1986 Ч 16+ Ua Україна Київ 02:06:13
24 Анатолій Чорнобай 1978 Ч 16+ Ua Україна Київ 01:46:42
25 Aleksandra Solovei 1989 Ж 16+ Ua Україна Київ 01:56:52
26 Nickolay Gutovskiy 1980 Ч 16+ Ua Україна Киев 02:28:59
27 Oksana Kardash 1965 Ж 50-59 Ua Україна Kyiv Skinny&Strong Club 02:39:52
28 Оксана Кардаш 1965 Ж 50-59 Ua Україна Київ Skinny&Strong Club 02:39:50
29 Roman Pichurin 1985 Ч 16+ Ua Україна Dnipro MC RunOk DNS
30 Артем Педорченко 1976 Ч 16+ Ua Україна Київ 01:56:59
31 Евгения Сиренко 1982 Ж 16+ Ua Україна Киев 02:21:09
32 Корой Ірина 1992 Ж 16+ Ua Україна Мариуполь 01:58:00
33 Серж Корой 1983 Ч 16+ Ua Україна Одеса Guide Runner 01:48:07
34 Тимофій Ярцев 1985 Ч 16+ Ua Україна Дніпро MC RunOk 01:18:49

Учасники також реєструються на

Small_4419a7575aebddced79204789713b94f

ЙОЛЬ новорічний півмарафон

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Руслан Красовський 1969 Ч 40-49 Ua Україна Шостка Явір 01:16:09
10 Nadiia Chumachenko 1988 Ж 16+ Ua Україна Київ 01:46:20
11 Oleksandr Volkov 1963 Ч 50-59 Ua Україна Kyiv Runday Obolon Kyiv 01:52:58
12 Pavlo Bychenok 1974 Ч 40-49 Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець 01:42:14
13 Kostiantyn Salov 1985 Ч 16+ Ua Україна Київ 02:00:24
14 Andrii Chernyshkov 1986 Ч 16+ Ua Україна Київ The Prancing Pony 01:45:23
15 Андрій Ліпейко 1997 Ч 16+ Ua Україна Ніжин 01:38:31
16 Николай Радлинский 1985 Ч 16+ Ua Україна Полтава 01:31:04
17 Николай Никитин 1978 Ч 16+ Ua Україна Київ KM Running Club 01:39:43
18 Pavlo Dubovyi 1982 Ч 16+ Ua Україна Київ Endurance School 01:36:12
20 Сергій Тараканов 1980 Ч 16+ Ua Україна Київ EnergoAtomRun 02:11:13
21 Тарас Коренюк 1992 Ч 16+ Ua Україна Київ 01:46:05
22 Pavlo Iakymenko 1989 Ч 16+ Ua Україна Київ Глобус 01:42:30
23 Сергій Котенко 1986 Ч 16+ Ua Україна Київ 02:06:13
24 Анатолій Чорнобай 1978 Ч 16+ Ua Україна Київ 01:46:42
25 Aleksandra Solovei 1989 Ж 16+ Ua Україна Київ 01:56:52
26 Nickolay Gutovskiy 1980 Ч 16+ Ua Україна Киев 02:28:59
27 Oksana Kardash 1965 Ж 50-59 Ua Україна Kyiv Skinny&Strong Club 02:39:52
28 Оксана Кардаш 1965 Ж 50-59 Ua Україна Київ Skinny&Strong Club 02:39:50
29 Roman Pichurin 1985 Ч 16+ Ua Україна Dnipro MC RunOk DNS
30 Артем Педорченко 1976 Ч 16+ Ua Україна Київ 01:56:59
31 Евгения Сиренко 1982 Ж 16+ Ua Україна Киев 02:21:09
32 Корой Ірина 1992 Ж 16+ Ua Україна Мариуполь 01:58:00
33 Серж Корой 1983 Ч 16+ Ua Україна Одеса Guide Runner 01:48:07
34 Тимофій Ярцев 1985 Ч 16+ Ua Україна Дніпро MC RunOk 01:18:49

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу