Small_e70df4cc61c86864c247e4d0edec1dcf

#RunForTheFuture

5 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
500 Ксенія Костирко 1986 Загальна Ua Україна Київ GETMAN'S RUN CLUB
501 Pavlo Kaminskyi 1991 Загальна Ua Україна Київ R&C Marathon
502 Юлія Аццопарді 1987 Загальна Ua Україна Київ TOP RUNNERS
503 Злата Гнатюк 1989 Загальна Ua Україна Київ Skinny&Strong Club
504 Андрій Блануца 1979 Загальна Ua Україна Київ SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс"
505 Дарья Дорошенко 1994 Загальна Ua Україна Киiв
506 Світлана Шевченко 1971 Загальна Ua Україна Київ
507 Катерина Пєшко 1988 Загальна Ua Україна Київ
508 Анастасія Андрущенко 1993 Загальна Ua Україна Київ
509 Юрій Гриценко 1974 Загальна Ua Україна
510 Наталія Скалозуб 1992 Загальна Ua Україна Київ
511 Олександр Телевний 1986 Загальна Ua Україна Київ Nike+ Run Club
512 Ганна Федірко 1984 Загальна Ua Україна Київ Національна асоціація адвокатів України
513 Сергій Кобець 1997 Загальна Ua Україна Горлівка
514 Сергей Назаренко 1977 Загальна Ua Україна Киев МК "ТАРАС БУЛЬБА"
515 Виталий Дрозд 1993 Загальна Ua Україна Київ Saucony Running Club
516 Денис Демченко 1996 Загальна Ua Україна Біла Церква НУБИП
517 Анастасія Гавриленко 1996 Загальна Ua Україна Киiв
518 Світлана Гавриленко 1974 Загальна Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_e70df4cc61c86864c247e4d0edec1dcf

#RunForTheFuture

5 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
500 Ксенія Костирко 1986 Загальна Ua Україна Київ GETMAN'S RUN CLUB
501 Pavlo Kaminskyi 1991 Загальна Ua Україна Київ R&C Marathon
502 Юлія Аццопарді 1987 Загальна Ua Україна Київ TOP RUNNERS
503 Злата Гнатюк 1989 Загальна Ua Україна Київ Skinny&Strong Club
504 Андрій Блануца 1979 Загальна Ua Україна Київ SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс"
505 Дарья Дорошенко 1994 Загальна Ua Україна Киiв
506 Світлана Шевченко 1971 Загальна Ua Україна Київ
507 Катерина Пєшко 1988 Загальна Ua Україна Київ
508 Анастасія Андрущенко 1993 Загальна Ua Україна Київ
509 Юрій Гриценко 1974 Загальна Ua Україна
510 Наталія Скалозуб 1992 Загальна Ua Україна Київ
511 Олександр Телевний 1986 Загальна Ua Україна Київ Nike+ Run Club
512 Ганна Федірко 1984 Загальна Ua Україна Київ Національна асоціація адвокатів України
513 Сергій Кобець 1997 Загальна Ua Україна Горлівка
514 Сергей Назаренко 1977 Загальна Ua Україна Киев МК "ТАРАС БУЛЬБА"
515 Виталий Дрозд 1993 Загальна Ua Україна Київ Saucony Running Club
516 Денис Демченко 1996 Загальна Ua Україна Біла Церква НУБИП
517 Анастасія Гавриленко 1996 Загальна Ua Україна Киiв
518 Світлана Гавриленко 1974 Загальна Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу