Small_3ae44d4a38717b0bc7db36815619f862

Dnepr Triathlon Fest 2016

Спринтерська дистанція для аматорів. Пакет «FULL»

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
200 Максим Бойко 1986 Ч 19-29 Ua Україна Київ SAPIK-TEAM online
201 Евгений Келярский 1981 Ч 30-39 Ua Україна Дніпро online
202 Микола Сушко 1983 Ч 30-39 Ua Україна Київ Smart Group online
203 Ярослав Русских 1977 Ч 30-39 Ua Україна Kyiv online
204 Александр Морозов 1982 Ч 30-39 Ua Україна Днепропетровск online
205 Константин Демишев 1983 Ч 30-39 Ua Україна Дніпропетровськ online
206 Ілля Дубинський 1984 Ч 30-39 Ua Україна Дніпропетровськ МК "Ранок" online
207 Олександр Хома 1970 Ч 40-49 Ua Україна Кривий Ріг Триатлон Кривий Ріг online
208 Андрій Лисенко 1973 Ч 40-49 Ua Україна Дніпропетровськ No Stars online
209 Сергій Болдаєв 1984 Ч 30-39 Ua Україна Київ online
210 Рубанский Егор 1982 Ч 30-39 Ua Україна Харкiв Kharkiv Iron Team online
211 Екатерина Борисенко 1997 Ж 19-29 Ua Україна Харкiв Kharkiv Iron Team online
212 Евгений Борисенко 1973 Ч 40-49 Ua Україна Харкiв Kharkiv iron team online
213 Константин Бельский 1984 Ч 30-39 Ua Україна Харкiв Kharkiv Iron Team online
214 Никита Ковалев 1971 Ч 40-49 Ua Україна Харкiв Kharkiv Iron Team online
215 Anton Vasili 1985 Ч 30-39 Ua Україна Dnipro online
216 Костянтин Шкварко 1980 Ч 30-39 Ua Україна Київ online
217 Олександр Ковбель 1984 Ч 30-39 Ua Україна Дніпропетровськ МК "Ранок" online
218 Александр Васильев 1974 Ч 40-49 Ua Україна Харьков KIT Kharkiv Iron Team online
219 Вадим Загороднюк 1986 Ч 19-29 Ua Україна Одесса 3 / 1 online
220 Владислав Спорыхин 1993 Ч 19-29 Ua Україна Днепропетовск SAPIK-TEAM online
221 Виталий Кривсун 1973 Ч 40-49 Ua Україна Дніпрo online
222 Кирил Логвін 1986 Ч 19-29 Ua Україна Запоріжжя/Київ Smart Group online
223 Андрей Ларченко 1991 Ч 19-29 Ua Україна Київ Смарт Груп online
224 Татьяна Полевая 1976 Ж 30-39 Ua Україна Житомир online

Учасники також реєструються на

Small_3ae44d4a38717b0bc7db36815619f862

Dnepr Triathlon Fest 2016

Спринтерська дистанція для аматорів. Пакет «FULL»

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
200 Максим Бойко 1986 Ч 19-29 Ua Україна Київ SAPIK-TEAM online
201 Евгений Келярский 1981 Ч 30-39 Ua Україна Дніпро online
202 Микола Сушко 1983 Ч 30-39 Ua Україна Київ Smart Group online
203 Ярослав Русских 1977 Ч 30-39 Ua Україна Kyiv online
204 Александр Морозов 1982 Ч 30-39 Ua Україна Днепропетровск online
205 Константин Демишев 1983 Ч 30-39 Ua Україна Дніпропетровськ online
206 Ілля Дубинський 1984 Ч 30-39 Ua Україна Дніпропетровськ МК "Ранок" online
207 Олександр Хома 1970 Ч 40-49 Ua Україна Кривий Ріг Триатлон Кривий Ріг online
208 Андрій Лисенко 1973 Ч 40-49 Ua Україна Дніпропетровськ No Stars online
209 Сергій Болдаєв 1984 Ч 30-39 Ua Україна Київ online
210 Рубанский Егор 1982 Ч 30-39 Ua Україна Харкiв Kharkiv Iron Team online
211 Екатерина Борисенко 1997 Ж 19-29 Ua Україна Харкiв Kharkiv Iron Team online
212 Евгений Борисенко 1973 Ч 40-49 Ua Україна Харкiв Kharkiv iron team online
213 Константин Бельский 1984 Ч 30-39 Ua Україна Харкiв Kharkiv Iron Team online
214 Никита Ковалев 1971 Ч 40-49 Ua Україна Харкiв Kharkiv Iron Team online
215 Anton Vasili 1985 Ч 30-39 Ua Україна Dnipro online
216 Костянтин Шкварко 1980 Ч 30-39 Ua Україна Київ online
217 Олександр Ковбель 1984 Ч 30-39 Ua Україна Дніпропетровськ МК "Ранок" online
218 Александр Васильев 1974 Ч 40-49 Ua Україна Харьков KIT Kharkiv Iron Team online
219 Вадим Загороднюк 1986 Ч 19-29 Ua Україна Одесса 3 / 1 online
220 Владислав Спорыхин 1993 Ч 19-29 Ua Україна Днепропетовск SAPIK-TEAM online
221 Виталий Кривсун 1973 Ч 40-49 Ua Україна Дніпрo online
222 Кирил Логвін 1986 Ч 19-29 Ua Україна Запоріжжя/Київ Smart Group online
223 Андрей Ларченко 1991 Ч 19-29 Ua Україна Київ Смарт Груп online
224 Татьяна Полевая 1976 Ж 30-39 Ua Україна Житомир online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу