Small_2027848369862c7c56dfcd2bfddd121c

Осінній пробіг «Сила в русі»

Дата
19 Жовтня 2014
Місто
Київ
Cайт
http://cup.running.kiev.ua
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 10 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі У категорії # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 1126 ігор русс 31:20
2 2 Ч 1090 Руслан Печніков 31:21
3 3 Ч 1102 Олександр Кузьмічов MIR-LA.COM 31:21
4 4 Ч 1028 Віктор Цопа КДЮСШ "Юний динамівець" 32:57
5 1 Ч40 1087 Виктор Роговой 42195 kiev.ua 33:30
6 5 Ч 1101 Олег Якимчук 34:21
7 1 Ч30 1 KMRC A 1010 Олександр Оксенюк KM Running Club 34:55
8 2 Ч30 2 KMRC A 1027 Іван Гурін KM Running Club 35:03
9 1 Ч50 1003 Володимир Рябов Атлант-V2 35:16
10 6 Ч 3 KMRC A 1150 Roman Dzhura KM Running Club 35:18
11 3 Ч30 1075 Володимир Буцко 35:29
12 7 Ч 4 KMRC A 1134 Владимир Матвеев KM Running Club 35:41
13 8 Ч 1052 Андрей Дончук KM Running Club 35:41
14 2 Ч50 1078 Сергій Тимошенко SС "Scientist", АБУ, "Юкрейн мастерс атлетікс" 36:12
15 2 Ч40 1048 Ігор Саханда SС "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" 36:19
16 4 Ч30 1044 Игорь Рубаненко Бориспіль "АВІА" 36:25
17 3 Ч50 1118 Василь Возненко Білоцерківський марафон 36:59
18 9 Ч 1006 Андрій Чуранов Кіносура 37:24
19 10 Ч 5 KMRC A 1110 Олександр Туруй KM Running Club 37:46
20 5 Ч30 1037 Ігор Михалевич СК "Науковець" 38:55
21 11 Ч 1153 Максім Музика 39:35
22 3 Ч40 1109 Андрій Степанов 39:45
23 6 Ч30 1 KMRC B 1022 Ігор Кадченко KM Running Club 39:50
24 4 Ч50 1107 Петро Гавриленко Атлант-V2 39:51
25 7 Ч30 1088 Максим Нежура 40:02
Small_2027848369862c7c56dfcd2bfddd121c

Осінній пробіг «Сила в русі»

Дата
19 Жовтня 2014
Місто
Київ
Cайт
http://cup.running.kiev.ua
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 10 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі У категорії # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 1126 ігор русс 31:20
2 2 Ч 1090 Руслан Печніков 31:21
3 3 Ч 1102 Олександр Кузьмічов MIR-LA.COM 31:21
4 4 Ч 1028 Віктор Цопа КДЮСШ "Юний динамівець" 32:57
5 1 Ч40 1087 Виктор Роговой 42195 kiev.ua 33:30
6 5 Ч 1101 Олег Якимчук 34:21
7 1 Ч30 1 KMRC A 1010 Олександр Оксенюк KM Running Club 34:55
8 2 Ч30 2 KMRC A 1027 Іван Гурін KM Running Club 35:03
9 1 Ч50 1003 Володимир Рябов Атлант-V2 35:16
10 6 Ч 3 KMRC A 1150 Roman Dzhura KM Running Club 35:18
11 3 Ч30 1075 Володимир Буцко 35:29
12 7 Ч 4 KMRC A 1134 Владимир Матвеев KM Running Club 35:41
13 8 Ч 1052 Андрей Дончук KM Running Club 35:41
14 2 Ч50 1078 Сергій Тимошенко SС "Scientist", АБУ, "Юкрейн мастерс атлетікс" 36:12
15 2 Ч40 1048 Ігор Саханда SС "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" 36:19
16 4 Ч30 1044 Игорь Рубаненко Бориспіль "АВІА" 36:25
17 3 Ч50 1118 Василь Возненко Білоцерківський марафон 36:59
18 9 Ч 1006 Андрій Чуранов Кіносура 37:24
19 10 Ч 5 KMRC A 1110 Олександр Туруй KM Running Club 37:46
20 5 Ч30 1037 Ігор Михалевич СК "Науковець" 38:55
21 11 Ч 1153 Максім Музика 39:35
22 3 Ч40 1109 Андрій Степанов 39:45
23 6 Ч30 1 KMRC B 1022 Ігор Кадченко KM Running Club 39:50
24 4 Ч50 1107 Петро Гавриленко Атлант-V2 39:51
25 7 Ч30 1088 Максим Нежура 40:02


Партнери та організатори заходу