Small_3ae44d4a38717b0bc7db36815619f862

Dnepr Triathlon Fest 2016

Спринтерська дистанція для аматорів . Пакет «Basic»

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
100 Sergej Raykov 1974 Ч 40-49 Ua Україна Дніпро SAPIK-TEAM online
101 Андрей Магдыш 1979 Ч 30-39 Ua Україна Киев online
102 Evgeniy Novoselov 1987 Ч 19-29 Ua Україна Одесса online
103 Владимир Мельников 1967 Ч 40-49 Ua Україна Днепропетровск online
104 Ярослав Коваленко 1983 Ч 30-39 Ua Україна Київ online
105 Дмитрий Малиновский 1952 Ч 60+ Ua Україна Одеса Многоборец online
106 Олексій Цілувальников 1980 Ч 30-39 Ua Україна Київ Інваспорт online
107 Антон Чикарев 1994 Ч 19-29 Ua Україна Одесса TriTime online
108 Дмитро Ткаченко 1988 Ч 19-29 Ua Україна Київ Triatman online
109 Олександр Єфименко 1979 Ч 30-39 Ua Україна Київ ОС Hedgehog's Trail online
110 Наталья Василевская 1978 Ж 30-39 Ua Україна Житомир online
111 Анатолій Танцюра 1990 Ч 19-29 Ua Україна Київ LIVE.LOVE Tri online
112 Кирилл Николенко 1988 Ч 19-29 Ua Україна Днепропетровск online
113 Володимир Кліменко 1958 Ч 50-59 Ua Україна Одеса Аква-Мастерс Одеса online
114 Андрій Кузьмінський 1989 Ч 19-29 Ua Україна Жовті Води RedLava Team online
115 Denis Chernega 1982 Ч 30-39 Ua Україна Kharkov KIT online
116 Олег Лыков 1973 Ч 40-49 Ua Україна Дніпро online
117 Roman Fedosieiev 1992 Ч 19-29 Ua Україна Харкiв Safari / Bydgoszcz Triathlon team online
118 Володимир Рябцев 1966 Ч 40-49 Ua Україна Львів Три Леви online
119 Михайло Сендерський 1985 Ч 30-39 Ua Україна Київ online
120 Андрей Федосеев 1966 Ч 40-49 Ua Україна Харкiв online
121 Владимир Прохоров 1975 Ч 40-49 Ua Україна Днепропетровск online
122 Николай Чалов 1981 Ч 30-39 Ua Україна Черкассы Тримикс online
123 Артур Польгуй 1986 Ч 19-29 Ua Україна Киiв online
124 Вадим Рублiвський 1970 Ч 40-49 Ua Україна Дніпропетровськ online

Учасники також реєструються на

Small_3ae44d4a38717b0bc7db36815619f862

Dnepr Triathlon Fest 2016

Спринтерська дистанція для аматорів . Пакет «Basic»

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
100 Sergej Raykov 1974 Ч 40-49 Ua Україна Дніпро SAPIK-TEAM online
101 Андрей Магдыш 1979 Ч 30-39 Ua Україна Киев online
102 Evgeniy Novoselov 1987 Ч 19-29 Ua Україна Одесса online
103 Владимир Мельников 1967 Ч 40-49 Ua Україна Днепропетровск online
104 Ярослав Коваленко 1983 Ч 30-39 Ua Україна Київ online
105 Дмитрий Малиновский 1952 Ч 60+ Ua Україна Одеса Многоборец online
106 Олексій Цілувальников 1980 Ч 30-39 Ua Україна Київ Інваспорт online
107 Антон Чикарев 1994 Ч 19-29 Ua Україна Одесса TriTime online
108 Дмитро Ткаченко 1988 Ч 19-29 Ua Україна Київ Triatman online
109 Олександр Єфименко 1979 Ч 30-39 Ua Україна Київ ОС Hedgehog's Trail online
110 Наталья Василевская 1978 Ж 30-39 Ua Україна Житомир online
111 Анатолій Танцюра 1990 Ч 19-29 Ua Україна Київ LIVE.LOVE Tri online
112 Кирилл Николенко 1988 Ч 19-29 Ua Україна Днепропетровск online
113 Володимир Кліменко 1958 Ч 50-59 Ua Україна Одеса Аква-Мастерс Одеса online
114 Андрій Кузьмінський 1989 Ч 19-29 Ua Україна Жовті Води RedLava Team online
115 Denis Chernega 1982 Ч 30-39 Ua Україна Kharkov KIT online
116 Олег Лыков 1973 Ч 40-49 Ua Україна Дніпро online
117 Roman Fedosieiev 1992 Ч 19-29 Ua Україна Харкiв Safari / Bydgoszcz Triathlon team online
118 Володимир Рябцев 1966 Ч 40-49 Ua Україна Львів Три Леви online
119 Михайло Сендерський 1985 Ч 30-39 Ua Україна Київ online
120 Андрей Федосеев 1966 Ч 40-49 Ua Україна Харкiв online
121 Владимир Прохоров 1975 Ч 40-49 Ua Україна Днепропетровск online
122 Николай Чалов 1981 Ч 30-39 Ua Україна Черкассы Тримикс online
123 Артур Польгуй 1986 Ч 19-29 Ua Україна Киiв online
124 Вадим Рублiвський 1970 Ч 40-49 Ua Україна Дніпропетровськ online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу