Small_ef82219d45612d14a888ddc7c94ff9da

Троєщина спортивна

5.1 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1000 Igor Kretov 1978 Ч 30+ Ua Україна Київ Top Runners
1001 Руслан Харланов 1968 Ч 30+ Ua Україна Київ MC "Taras Bulba"
1002 Олександр Рекало 1988 ч 16-29 Ua Україна Овсюки
1003 Руслан Буток 1979 Ч 30+ Ua Україна Киев Центр-А КuzinTeam
1004 Олександр Гоцуляк 1978 Ч 30+ Ua Україна Київ Благодійний фонд "Незалежна країна"
1005 Тарас Коренюк 1992 ч 16-29 Ua Україна Київ
1006 Тетяна Соляник 1981 Ж 30+ Ua Україна Київ СК "Науковець"
1007 Дмитро Малежик 1985 Ч 30+ Ua Україна Київ СК "Науковець"
1008 Сергей Капитон 1964 Ч 30+ Ua Україна Киев Топраннерс
1009 Владислав Браславський 1994 ч 16-29 Ua Україна Коростень
1010 Екатерина Михайленко 1991 Ж 16-29 Ua Україна Киев
1011 Олександр Шумейко 1997 ч 16-29 Ua Україна Київ
1012 Дмитро Даниленко 1981 Ч 30+ Ua Україна Шостка Патріот
1013 Микола Жуков 1984 Ч 30+ Ua Україна Київ
1015 Сергей Камянченко 1987 ч 16-29 Ua Україна Kyiv
1016 Анна Анікеєва 1978 Ж 30+ Ua Україна Київ Лідер
1017 Сергій Колода 1986 ч 16-29 Ua Україна Бахмач
1018 Олег Павлик 1981 Ч 30+ Ua Україна Київ
1019 Віктор Іванов 1970 Ч 30+ Ua Україна Київ
1020 Олександр Олексієнко 1996 ч 16-29 Ua Україна Київ Nike+RunClub
1021 Максим Корнієнко 1994 ч 16-29 Ua Україна Київ
1022 Сергей Костюченко 1994 ч 16-29 Ua Україна Киев
1023 Мія Ласточкіна 1983 Ж 30+ Ua Україна Київ
1024 Татьяна Глянцева 1983 Ж 30+ Ua Україна Киев
1025 Василий Стрюков 1974 Ч 30+ Ua Україна Київ МБЗ

Учасники також реєструються на

Small_ef82219d45612d14a888ddc7c94ff9da

Троєщина спортивна

5.1 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1000 Igor Kretov 1978 Ч 30+ Ua Україна Київ Top Runners
1001 Руслан Харланов 1968 Ч 30+ Ua Україна Київ MC "Taras Bulba"
1002 Олександр Рекало 1988 ч 16-29 Ua Україна Овсюки
1003 Руслан Буток 1979 Ч 30+ Ua Україна Киев Центр-А КuzinTeam
1004 Олександр Гоцуляк 1978 Ч 30+ Ua Україна Київ Благодійний фонд "Незалежна країна"
1005 Тарас Коренюк 1992 ч 16-29 Ua Україна Київ
1006 Тетяна Соляник 1981 Ж 30+ Ua Україна Київ СК "Науковець"
1007 Дмитро Малежик 1985 Ч 30+ Ua Україна Київ СК "Науковець"
1008 Сергей Капитон 1964 Ч 30+ Ua Україна Киев Топраннерс
1009 Владислав Браславський 1994 ч 16-29 Ua Україна Коростень
1010 Екатерина Михайленко 1991 Ж 16-29 Ua Україна Киев
1011 Олександр Шумейко 1997 ч 16-29 Ua Україна Київ
1012 Дмитро Даниленко 1981 Ч 30+ Ua Україна Шостка Патріот
1013 Микола Жуков 1984 Ч 30+ Ua Україна Київ
1015 Сергей Камянченко 1987 ч 16-29 Ua Україна Kyiv
1016 Анна Анікеєва 1978 Ж 30+ Ua Україна Київ Лідер
1017 Сергій Колода 1986 ч 16-29 Ua Україна Бахмач
1018 Олег Павлик 1981 Ч 30+ Ua Україна Київ
1019 Віктор Іванов 1970 Ч 30+ Ua Україна Київ
1020 Олександр Олексієнко 1996 ч 16-29 Ua Україна Київ Nike+RunClub
1021 Максим Корнієнко 1994 ч 16-29 Ua Україна Київ
1022 Сергей Костюченко 1994 ч 16-29 Ua Україна Киев
1023 Мія Ласточкіна 1983 Ж 30+ Ua Україна Київ
1024 Татьяна Глянцева 1983 Ж 30+ Ua Україна Киев
1025 Василий Стрюков 1974 Ч 30+ Ua Україна Київ МБЗ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу