Small_ef82219d45612d14a888ddc7c94ff9da

Троєщина спортивна

1,7 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Олександр Легкий 1971 Ua Україна с.Погреби.
2 Bogdan Kobylynsky 2001 Хлопці Ua Україна Киев
3 Данил Мошковський 2000 Хлопці Ua Україна Киев
4 Александр Сливенко 2000 Хлопці Ua Україна Киіів Ilita!
5 Артем Стадніков 2000 Хлопці Ua Україна Ilita!
6 Михайло Яновський 2003 Хлопці Ua Україна Київ
7 Николас Павлюк 2000 Хлопці Ua Україна Киев Ilita!
8 Александр Романюк 2001 Хлопці Ua Україна Київ Ilita!
9 Кирило Гречка 2001 Хлопці Ua Україна Київ
10 Захар Худенко 2003 Хлопці Ua Україна Киiв
11 Богдан Позний 2001 Хлопці Ua Україна Киев
12 Лена Мороз 2002 Дівчата Ua Україна Киiв
13 Illya Androsov 2001 Хлопці Ua Україна Київ
14 Никита Цымбаленко 2001 Хлопці Ua Україна Киев
15 Юлія Квашук 2002 Дівчата Ua Україна Київ
16 Edward Golovach 2001 Хлопці Ua Україна Kiev
17 Матвей Райчев 2002 Хлопці Ua Україна Київ
18 Олександр Лобзаков 2002 Хлопці Ua Україна Київ
19 Евгений Лужецкий 2002 Хлопці Ua Україна Киев
20 Андрій Курилюк 2001 Хлопці Ua Україна Київ
21 Богдан Іваницький 2001 Хлопці Ua Україна Київ
22 Алексей Базир 2001 Хлопці Ua Україна Киев
23 Лелека Микола 2001 Хлопці Ua Україна Київ
24 Борис Кузченко 2000 Хлопці Ua Україна Киев
25 Ангелiна Иванченко 2000 Дівчата Ua Україна Киіів

Учасники також реєструються на

Small_ef82219d45612d14a888ddc7c94ff9da

Троєщина спортивна

1,7 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Олександр Легкий 1971 Ua Україна с.Погреби.
2 Bogdan Kobylynsky 2001 Хлопці Ua Україна Киев
3 Данил Мошковський 2000 Хлопці Ua Україна Киев
4 Александр Сливенко 2000 Хлопці Ua Україна Киіів Ilita!
5 Артем Стадніков 2000 Хлопці Ua Україна Ilita!
6 Михайло Яновський 2003 Хлопці Ua Україна Київ
7 Николас Павлюк 2000 Хлопці Ua Україна Киев Ilita!
8 Александр Романюк 2001 Хлопці Ua Україна Київ Ilita!
9 Кирило Гречка 2001 Хлопці Ua Україна Київ
10 Захар Худенко 2003 Хлопці Ua Україна Киiв
11 Богдан Позний 2001 Хлопці Ua Україна Киев
12 Лена Мороз 2002 Дівчата Ua Україна Киiв
13 Illya Androsov 2001 Хлопці Ua Україна Київ
14 Никита Цымбаленко 2001 Хлопці Ua Україна Киев
15 Юлія Квашук 2002 Дівчата Ua Україна Київ
16 Edward Golovach 2001 Хлопці Ua Україна Kiev
17 Матвей Райчев 2002 Хлопці Ua Україна Київ
18 Олександр Лобзаков 2002 Хлопці Ua Україна Київ
19 Евгений Лужецкий 2002 Хлопці Ua Україна Киев
20 Андрій Курилюк 2001 Хлопці Ua Україна Київ
21 Богдан Іваницький 2001 Хлопці Ua Україна Київ
22 Алексей Базир 2001 Хлопці Ua Україна Киев
23 Лелека Микола 2001 Хлопці Ua Україна Київ
24 Борис Кузченко 2000 Хлопці Ua Україна Киев
25 Ангелiна Иванченко 2000 Дівчата Ua Україна Киіів

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу