Small_8ae161e7f12c73c62398538e776c04bd

Забіг із зіркою Everun

Маршрут 8 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Михайло Дикун 1986 Загальна Ua Україна Київ Beer Runners
102 Марія Москалець 1993 Загальна Ua Україна Київ Ukrainian Trail League
103 Вікторія Олексієнко 1986 Загальна Ua Україна Буча Top Runners
104 Ігор Олексієнко 1987 Загальна Ua Україна Буча TOP RUNNERS
105 Sergey Korneev 1983 Загальна Ua Україна Київ
107 Евгенія Прохоренко 1993 Загальна Ua Україна Киiв
108 Ира Демчук 1994 Загальна Ua Україна Киев
109 Светлана Лактионова 1986 Загальна Ua Україна Київ Toprunners
110 Vyacheslav Khizhnyak 1989 Загальна Ua Україна Київ Kuzin Team
112 Геннадій Мойсеєнко 1965 Загальна Ua Україна Київ-Ніжин Nutrilite team
113 Olena Orel 1986 Загальна Ua Україна Kyiv TOPRUNNERS
114 Вікторія Качановська 1993 Загальна Ua Україна Київ
115 Nadiia Chumachenko 1988 Загальна Ua Україна Київ
116 Олег Стадничак 1997 Загальна Ua Україна Київ ( Вільховець) TOP RUNNERS
117 Alёna Kravchenko 1988 Загальна Ua Україна Київ AC "Panda"
118 Сергій Мельниченко 1992 Загальна Ua Україна Київ New Balance Top Runners
119 Ірина Шабас 1988 Загальна Ua Україна Київ
120 Мар'яна Кулеба 1996 Загальна Ua Україна
121 Костянтин Кісиленко 1989 Загальна Ua Україна Сумы КЛБ "Явір"
123 Надія Дутка 1980 Загальна Ua Україна Київ
125 Микола Плюйко 1946 Загальна Ua Україна Київ Toprunners
126 Виктория Скичко 1987 Загальна Ua Україна Київ KM Running club
127 Minaiev Zakhar 1991 Загальна Ua Україна Київ
128 Anastasiia Radchenko 1989 Загальна Ua Україна Kyiv Arthroscopy Running Club
129 Вадим Кутафін 1987 Загальна Ua Україна Яготин

Учасники також реєструються на

Small_8ae161e7f12c73c62398538e776c04bd

Забіг із зіркою Everun

Маршрут 8 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Михайло Дикун 1986 Загальна Ua Україна Київ Beer Runners
102 Марія Москалець 1993 Загальна Ua Україна Київ Ukrainian Trail League
103 Вікторія Олексієнко 1986 Загальна Ua Україна Буча Top Runners
104 Ігор Олексієнко 1987 Загальна Ua Україна Буча TOP RUNNERS
105 Sergey Korneev 1983 Загальна Ua Україна Київ
107 Евгенія Прохоренко 1993 Загальна Ua Україна Киiв
108 Ира Демчук 1994 Загальна Ua Україна Киев
109 Светлана Лактионова 1986 Загальна Ua Україна Київ Toprunners
110 Vyacheslav Khizhnyak 1989 Загальна Ua Україна Київ Kuzin Team
112 Геннадій Мойсеєнко 1965 Загальна Ua Україна Київ-Ніжин Nutrilite team
113 Olena Orel 1986 Загальна Ua Україна Kyiv TOPRUNNERS
114 Вікторія Качановська 1993 Загальна Ua Україна Київ
115 Nadiia Chumachenko 1988 Загальна Ua Україна Київ
116 Олег Стадничак 1997 Загальна Ua Україна Київ ( Вільховець) TOP RUNNERS
117 Alёna Kravchenko 1988 Загальна Ua Україна Київ AC "Panda"
118 Сергій Мельниченко 1992 Загальна Ua Україна Київ New Balance Top Runners
119 Ірина Шабас 1988 Загальна Ua Україна Київ
120 Мар'яна Кулеба 1996 Загальна Ua Україна
121 Костянтин Кісиленко 1989 Загальна Ua Україна Сумы КЛБ "Явір"
123 Надія Дутка 1980 Загальна Ua Україна Київ
125 Микола Плюйко 1946 Загальна Ua Україна Київ Toprunners
126 Виктория Скичко 1987 Загальна Ua Україна Київ KM Running club
127 Minaiev Zakhar 1991 Загальна Ua Україна Київ
128 Anastasiia Radchenko 1989 Загальна Ua Україна Kyiv Arthroscopy Running Club
129 Вадим Кутафін 1987 Загальна Ua Україна Яготин

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу