Small_8ae161e7f12c73c62398538e776c04bd

Забіг із зіркою Everun

Маршрут 6 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
51 Дар'я Корнєєва 1976 Загальна Ua Україна Київ TopRunners
52 Світлана Філатова 1983 Загальна Ua Україна Київ Beer Running Club
53 Sergey Klimashevskiy 1971 Загальна Ua Україна Вишневе Top Runners
54 Микола Кардашов 1990 Загальна Ua Україна Київ toprunners
55 Руслана Петренко 1989 Загальна Ua Україна Киiв
56 Михайло Свиридюк 1993 Загальна Ua Україна Київ
57 Таня Лесенко 1989 Загальна Ua Україна Киев
58 Ганна Онищенко 1981 Загальна Ua Україна Київ KUZIN TEAM
59 Олексій Онищенко 1983 Загальна Ua Україна Київ Adidas Runners
60 Руслан Харланов 1968 Загальна Ua Україна Київ MC "Taras Bulba"
61 Максим Рябоконь 1995 Загальна Ua Україна Біла Церква AC Panda
62 Pavlo Iefimenko 1983 Загальна Ua Україна Вишневе CSC Run
63 Олександра Вальтер 1994 Загальна Ua Україна Київ
64 Андрій Сафончик 1996 Загальна Ua Україна Київ
65 Іванченко Роман 1995 Загальна Ua Україна Київ
66 Микола Волківський 1994 Загальна Ua Україна Київ
67 Тетяна Перепічай 1982 Загальна Ua Україна Київ
68 Анастасія Заскальна 1992 Загальна Ua Україна
69 Максим Чеберяка 1999 Загальна Ua Україна Київ
70 Віталій Халімончук 1990 Загальна Ua Україна Київ
71 Віталій Кріщенко 1986 Загальна Ua Україна Київ
72 Яна Музика 1995 Загальна Ua Україна Київ
73 Антон Слободянюк 1983 Загальна Ua Україна Київ Nike+Run Club
74 Ігор Степанов 1972 Загальна Ua Україна Київ TopRunners
75 Мирослава Кватерчук 1991 Загальна Ua Україна

Учасники також реєструються на

Small_8ae161e7f12c73c62398538e776c04bd

Забіг із зіркою Everun

Маршрут 6 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
51 Дар'я Корнєєва 1976 Загальна Ua Україна Київ TopRunners
52 Світлана Філатова 1983 Загальна Ua Україна Київ Beer Running Club
53 Sergey Klimashevskiy 1971 Загальна Ua Україна Вишневе Top Runners
54 Микола Кардашов 1990 Загальна Ua Україна Київ toprunners
55 Руслана Петренко 1989 Загальна Ua Україна Киiв
56 Михайло Свиридюк 1993 Загальна Ua Україна Київ
57 Таня Лесенко 1989 Загальна Ua Україна Киев
58 Ганна Онищенко 1981 Загальна Ua Україна Київ KUZIN TEAM
59 Олексій Онищенко 1983 Загальна Ua Україна Київ Adidas Runners
60 Руслан Харланов 1968 Загальна Ua Україна Київ MC "Taras Bulba"
61 Максим Рябоконь 1995 Загальна Ua Україна Біла Церква AC Panda
62 Pavlo Iefimenko 1983 Загальна Ua Україна Вишневе CSC Run
63 Олександра Вальтер 1994 Загальна Ua Україна Київ
64 Андрій Сафончик 1996 Загальна Ua Україна Київ
65 Іванченко Роман 1995 Загальна Ua Україна Київ
66 Микола Волківський 1994 Загальна Ua Україна Київ
67 Тетяна Перепічай 1982 Загальна Ua Україна Київ
68 Анастасія Заскальна 1992 Загальна Ua Україна
69 Максим Чеберяка 1999 Загальна Ua Україна Київ
70 Віталій Халімончук 1990 Загальна Ua Україна Київ
71 Віталій Кріщенко 1986 Загальна Ua Україна Київ
72 Яна Музика 1995 Загальна Ua Україна Київ
73 Антон Слободянюк 1983 Загальна Ua Україна Київ Nike+Run Club
74 Ігор Степанов 1972 Загальна Ua Україна Київ TopRunners
75 Мирослава Кватерчук 1991 Загальна Ua Україна

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу