Small_8ae161e7f12c73c62398538e776c04bd

Забіг із зіркою Everun

Маршрут 4,8 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Світлана Дикун 1994 Загальна Ua Україна Київ
2 Рома Ли 1982 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club
3 Лиза Ли 1990 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club
4 Тамара Ли 1955 Загальна Ua Україна Киев
5 Ярослав Ли 1953 Загальна Ua Україна Киев
6 Натали Зарицкая 1980 Загальна Ua Україна Київ
7 Сергей Лапко 1975 Загальна Ua Україна Київ
8 Наталья Кузьминчук 1984 Загальна Ua Україна Київ Новогодний Фан Ран
9 Анастасия Однорог 1978 Загальна Ua Україна Киев
10 Богдан Ткачук 1992 Загальна Ua Україна Київ
11 Катерина Малишева 1986 Загальна Ua Україна Київ TOP Runners
12 Nataliia Striekha 1982 Загальна Ua Україна Kiev TR
13 Полина Пиховкина 1977 Загальна Ua Україна Київ Сэвэр
14 Daria Leiba 1988 Загальна Ua Україна Киев TOP RUNNERS
15 Олена Чуранова 1987 Загальна Ua Україна Київ
16 Елена Максюта 1983 Загальна Ua Україна Киев TOP Runners
17 Роксана Орлова 1990 Загальна Ua Україна Київ X1
18 Ольга Дивнич 1993 Загальна Ua Україна Киев -
19 Любовь Пономаренко 1973 Загальна Ua Україна Киев TOP Runners
20 Юрій Забава 1985 Загальна Ua Україна Тернопіль Top Runners
21 Т Погорецкая 1988 Загальна Au Австралія
22 Тимур Котов 1980 Загальна Ua Україна Киев
23 Євген Оніскевич 1985 Загальна Ua Україна Київ Earth_User
24 Олексій Лубський 1983 Загальна Ua Україна Київ
25 Олександр Копін 1974 Загальна Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_8ae161e7f12c73c62398538e776c04bd

Забіг із зіркою Everun

Маршрут 4,8 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Світлана Дикун 1994 Загальна Ua Україна Київ
2 Рома Ли 1982 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club
3 Лиза Ли 1990 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club
4 Тамара Ли 1955 Загальна Ua Україна Киев
5 Ярослав Ли 1953 Загальна Ua Україна Киев
6 Натали Зарицкая 1980 Загальна Ua Україна Київ
7 Сергей Лапко 1975 Загальна Ua Україна Київ
8 Наталья Кузьминчук 1984 Загальна Ua Україна Київ Новогодний Фан Ран
9 Анастасия Однорог 1978 Загальна Ua Україна Киев
10 Богдан Ткачук 1992 Загальна Ua Україна Київ
11 Катерина Малишева 1986 Загальна Ua Україна Київ TOP Runners
12 Nataliia Striekha 1982 Загальна Ua Україна Kiev TR
13 Полина Пиховкина 1977 Загальна Ua Україна Київ Сэвэр
14 Daria Leiba 1988 Загальна Ua Україна Киев TOP RUNNERS
15 Олена Чуранова 1987 Загальна Ua Україна Київ
16 Елена Максюта 1983 Загальна Ua Україна Киев TOP Runners
17 Роксана Орлова 1990 Загальна Ua Україна Київ X1
18 Ольга Дивнич 1993 Загальна Ua Україна Киев -
19 Любовь Пономаренко 1973 Загальна Ua Україна Киев TOP Runners
20 Юрій Забава 1985 Загальна Ua Україна Тернопіль Top Runners
21 Т Погорецкая 1988 Загальна Au Австралія
22 Тимур Котов 1980 Загальна Ua Україна Киев
23 Євген Оніскевич 1985 Загальна Ua Україна Київ Earth_User
24 Олексій Лубський 1983 Загальна Ua Україна Київ
25 Олександр Копін 1974 Загальна Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу