Small_b8a4985ae39eb3dfbe9b2813912f9dbd

Чемпіонат України з напівмарафону. 11-й ковельський пробіг

Чемпіонат України з напівмарафону

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
200 Богдан Ткачук 1992 Ч 18-29 Ua Україна Київ
201 Valeriy Makaruk 1984 Ч 30-39 Ua Україна с.Годовичі, Турійський р-н. "СК"ЛУЧЕСЬК"
202 Анатолий Гора 1953 Ч 60+ Ua Україна Славутич
203 Володимир Якименко 1982 Ч 30-39 Ua Україна Київ Run Base Kyiv
204 Олексій Попов 1982 Ч 30-39 Ua Україна Кузнецовськ Рівненська АЕС
205 Тимофій Ярцев 1985 Ч 30-39 Ua Україна Дніпро MC RunOk
206 Анатолій Курячий 1984 Ч 30-39 Ua Україна Дніпро DneprRun
207 Олег Букатар 1966 Ч 40-49 Ua Україна Чернівці Chernivtsi Running Club
208 Yurii Samsoniuk 1990 Ч 18-29 Ua Україна
209 Ірина Петренко 1963 Ж 50-59 Ua Україна Київ Санчін
210 Катерина Петренко 1988 Ж 18-29 Ua Україна Буча Санчин
211 Serhii Turchyk 1982 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк tursep.com
212 Володимир Новосад 1972 Ч 40-49 Ua Україна Ковель Спортивний клуб Ковель
213 RYSZARD MAZUREK 1974 Ч 40-49 Pl Польща TŁUSZCZ BÓBR TŁUSZCZ
214 Adam Lipiński 1973 Ч 40-49 Pl Польща TŁUSZCZ Bóbr Tłuszcz
215 Andrzej Białek 1980 Ч 30-39 Pl Польща Sulejów k. Jadowa Bóbr Tłuszcz
216 Юрій Мудрик 1993 Ч 18-29 Ua Україна Львів Ультра
217 Олександр Боровіков 1976 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк Team BorovikoFF
218 Сергій Куцеконь 1964 Ч 50-59 Ua Україна Бровари АБУ
219 Oleksandr Sokolenko 1993 Ч 18-29 Ua Україна Dnipro МК "RunOk"
220 Ксюша Муравская 1990 Ж 18-29 Ua Україна Kyiv
221 Andrii Mytroshyn 1987 Ч 18-29 Ua Україна Run Base Kyiv
222 Janusz Łuczyk 1979 Ч 30-39 Pl Польща Warszawa Bóbr Tłuszcz
223 Андрій Демків 1980 Ч 30-39 Ua Україна Львів
224 Володимир Іванків 1960 Ч 50-59 Ua Україна Львів ShypShyna RunClub

Учасники також реєструються на

Small_b8a4985ae39eb3dfbe9b2813912f9dbd

Чемпіонат України з напівмарафону. 11-й ковельський пробіг

Чемпіонат України з напівмарафону

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
200 Богдан Ткачук 1992 Ч 18-29 Ua Україна Київ
201 Valeriy Makaruk 1984 Ч 30-39 Ua Україна с.Годовичі, Турійський р-н. "СК"ЛУЧЕСЬК"
202 Анатолий Гора 1953 Ч 60+ Ua Україна Славутич
203 Володимир Якименко 1982 Ч 30-39 Ua Україна Київ Run Base Kyiv
204 Олексій Попов 1982 Ч 30-39 Ua Україна Кузнецовськ Рівненська АЕС
205 Тимофій Ярцев 1985 Ч 30-39 Ua Україна Дніпро MC RunOk
206 Анатолій Курячий 1984 Ч 30-39 Ua Україна Дніпро DneprRun
207 Олег Букатар 1966 Ч 40-49 Ua Україна Чернівці Chernivtsi Running Club
208 Yurii Samsoniuk 1990 Ч 18-29 Ua Україна
209 Ірина Петренко 1963 Ж 50-59 Ua Україна Київ Санчін
210 Катерина Петренко 1988 Ж 18-29 Ua Україна Буча Санчин
211 Serhii Turchyk 1982 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк tursep.com
212 Володимир Новосад 1972 Ч 40-49 Ua Україна Ковель Спортивний клуб Ковель
213 RYSZARD MAZUREK 1974 Ч 40-49 Pl Польща TŁUSZCZ BÓBR TŁUSZCZ
214 Adam Lipiński 1973 Ч 40-49 Pl Польща TŁUSZCZ Bóbr Tłuszcz
215 Andrzej Białek 1980 Ч 30-39 Pl Польща Sulejów k. Jadowa Bóbr Tłuszcz
216 Юрій Мудрик 1993 Ч 18-29 Ua Україна Львів Ультра
217 Олександр Боровіков 1976 Ч 30-39 Ua Україна Луцьк Team BorovikoFF
218 Сергій Куцеконь 1964 Ч 50-59 Ua Україна Бровари АБУ
219 Oleksandr Sokolenko 1993 Ч 18-29 Ua Україна Dnipro МК "RunOk"
220 Ксюша Муравская 1990 Ж 18-29 Ua Україна Kyiv
221 Andrii Mytroshyn 1987 Ч 18-29 Ua Україна Run Base Kyiv
222 Janusz Łuczyk 1979 Ч 30-39 Pl Польща Warszawa Bóbr Tłuszcz
223 Андрій Демків 1980 Ч 30-39 Ua Україна Львів
224 Володимир Іванків 1960 Ч 50-59 Ua Україна Львів ShypShyna RunClub

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу