Small_f116ae45dfbc034ccd1dd6358e438f7d

Благодійний «Забіг пам’яті»

21км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
450 Константин Божко 1977 Ч 20-39 Ua Україна Київ KM Running Club
451 Володимир Федорів 1980 Ч 20-39 Ua Україна
452 Дмитро Золотько 1967 Ч 40-49 Ua Україна Київ KM Running Club
453 Oleksandr Smolnikov 1974 Ч 40-49 Ua Україна Київ
454 Дмитро Яроцький 1998 Ч 16-19 Ua Україна
455 Олексій Кулівець 1988 Ч 20-39 Ua Україна Київ KM Running Club
456 Олександр Конча 1991 Ч 20-39 Ua Україна Київ KM Running Club
457 Катерина Петренко 1988 Ж 20-39 Ua Україна Буча Санчин
458 Олександр Зільберман 1974 Ч 40-49 Ua Україна Київ KM Running Club
459 Наталя Симоненко 1981 Ж 20-39 Ua Україна Київ KM Running Club
460 Олександр Рекало 1988 Ч 20-39 Ua Україна Овсюки, Полтавська обл
461 Світлана Дідух 1988 Ж 20-39 Ua Україна Вінниця KM Running Club
462 Ігор Дідух 1986 Ч 20-39 Ua Україна Київ KM Running Club
463 Денис Бабенко 1987 Ч 20-39 Ua Україна Київ KM Running Club
464 Игорь Шпак 1984 Ч 20-39 Ua Україна Одесса
465 Анастасия Забрускова 1992 Ж 20-39 Ua Україна Одесса
466 Evghen Filin 1990 Ч 20-39 Ua Україна Киев Run Base
467 Олег Поліщук 1975 Ч 40-49 Ua Україна Київ EnergoAtomRun
468 Рома Ли 1982 Ч 20-39 Ua Україна Київ KM Running Club
469 Nataliia Filatova 1985 Ж 20-39 Ua Україна Київ Endurance School
470 Володимир Кузнєцов 1982 Ч 20-39 Ua Україна Київ
471 Алла Сухомлин 1972 Ж 40-49 Ua Україна Київ KM Running Club
472 Олександр Арзяєв 1976 Ч 20-39 Ua Україна Вишневе KM Running Club
473 Oleksii Sierik 1981 Ч 20-39 Ua Україна Kyiv SPARTA RUNNERS CLUB
474 Євген Трофимчук 1978 Ч 20-39 Ua Україна Київ 42195

Учасники також реєструються на

Small_f116ae45dfbc034ccd1dd6358e438f7d

Благодійний «Забіг пам’яті»

21км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
450 Константин Божко 1977 Ч 20-39 Ua Україна Київ KM Running Club
451 Володимир Федорів 1980 Ч 20-39 Ua Україна
452 Дмитро Золотько 1967 Ч 40-49 Ua Україна Київ KM Running Club
453 Oleksandr Smolnikov 1974 Ч 40-49 Ua Україна Київ
454 Дмитро Яроцький 1998 Ч 16-19 Ua Україна
455 Олексій Кулівець 1988 Ч 20-39 Ua Україна Київ KM Running Club
456 Олександр Конча 1991 Ч 20-39 Ua Україна Київ KM Running Club
457 Катерина Петренко 1988 Ж 20-39 Ua Україна Буча Санчин
458 Олександр Зільберман 1974 Ч 40-49 Ua Україна Київ KM Running Club
459 Наталя Симоненко 1981 Ж 20-39 Ua Україна Київ KM Running Club
460 Олександр Рекало 1988 Ч 20-39 Ua Україна Овсюки, Полтавська обл
461 Світлана Дідух 1988 Ж 20-39 Ua Україна Вінниця KM Running Club
462 Ігор Дідух 1986 Ч 20-39 Ua Україна Київ KM Running Club
463 Денис Бабенко 1987 Ч 20-39 Ua Україна Київ KM Running Club
464 Игорь Шпак 1984 Ч 20-39 Ua Україна Одесса
465 Анастасия Забрускова 1992 Ж 20-39 Ua Україна Одесса
466 Evghen Filin 1990 Ч 20-39 Ua Україна Киев Run Base
467 Олег Поліщук 1975 Ч 40-49 Ua Україна Київ EnergoAtomRun
468 Рома Ли 1982 Ч 20-39 Ua Україна Київ KM Running Club
469 Nataliia Filatova 1985 Ж 20-39 Ua Україна Київ Endurance School
470 Володимир Кузнєцов 1982 Ч 20-39 Ua Україна Київ
471 Алла Сухомлин 1972 Ж 40-49 Ua Україна Київ KM Running Club
472 Олександр Арзяєв 1976 Ч 20-39 Ua Україна Вишневе KM Running Club
473 Oleksii Sierik 1981 Ч 20-39 Ua Україна Kyiv SPARTA RUNNERS CLUB
474 Євген Трофимчук 1978 Ч 20-39 Ua Україна Київ 42195

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу