Small_c8c69d85f88843a78e1628ea8e4e5639

KYIV EURO MARATHON

EURO 12K

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
12000 Анна Волкова 1988 Ж Ua Україна Київ DNS
12001 Тетяна Серьогіна 1978 Ж Ua Україна Київ DNS
12002 Mykola Dudko 1978 Ч Ua Україна Вишневе CSC Run DNS
12003 Володимир Холошенко 1987 Ч Ua Україна Київ DNS
12004 Екатерина Чепинога 1992 Ж Ua Україна Київ Dog&Grand Crossfit DNS
12005 Дмитро Ликов 1980 Ч Ua Україна Київ Dog&Grand Crossfit DNS
12006 Олександр Бурма 1987 Ч Ua Україна DNS
12007 Алексей Нагорный 1988 Ч Ua Україна Киiв DNS
12008 Александр Никитин 1980 Ч Ua Україна Киев DNS
12009 Антон Купрієць 1985 Ч Ua Україна Київ Track&Speed Club DNS
12010 Виталий Спивачук 1994 Ч Ua Україна Киев DNS
12011 Денис Мацуев 1976 Ч Ua Україна Киев DNS
12012 Ганна Харлампієва 1991 Ж Ua Україна Київ DNS
12013 Тетяна Михайленко 1989 Ж Ua Україна Київ DNS
12014 Андрей Майоров 1975 Ч Ua Україна Київ DNS
12015 Anton Perepichai 1985 Ч Ua Україна KM Running Club DNS
12016 Максим Лобода 1975 Ч Ua Україна Київ DNS
12017 Всеволод Чапюк 1987 Ч Ua Україна Київ DNS
12018 Оксана Тонкаль 1975 Ж Ua Україна Київ DNS
12019 Катерина Смірнова 1988 Ж Ua Україна Київ DNS
12020 Сергій Горбатюк 1988 Ч Ua Україна Київ DNS
12021 Єлизавета Смирнова 1989 Ж Ua Україна Сімферополь DNS
12022 Алексей Сирко 1989 Ч Ua Україна Киев DNS
12023 Дмитро Золотько 1967 Ч Ua Україна Київ KM Running Club DNS
12024 Olena Goncharenko 1983 Ж Ua Україна Київ Top runners DNS

Учасники також реєструються на

Small_c8c69d85f88843a78e1628ea8e4e5639

KYIV EURO MARATHON

EURO 12K

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
12000 Анна Волкова 1988 Ж Ua Україна Київ DNS
12001 Тетяна Серьогіна 1978 Ж Ua Україна Київ DNS
12002 Mykola Dudko 1978 Ч Ua Україна Вишневе CSC Run DNS
12003 Володимир Холошенко 1987 Ч Ua Україна Київ DNS
12004 Екатерина Чепинога 1992 Ж Ua Україна Київ Dog&Grand Crossfit DNS
12005 Дмитро Ликов 1980 Ч Ua Україна Київ Dog&Grand Crossfit DNS
12006 Олександр Бурма 1987 Ч Ua Україна DNS
12007 Алексей Нагорный 1988 Ч Ua Україна Киiв DNS
12008 Александр Никитин 1980 Ч Ua Україна Киев DNS
12009 Антон Купрієць 1985 Ч Ua Україна Київ Track&Speed Club DNS
12010 Виталий Спивачук 1994 Ч Ua Україна Киев DNS
12011 Денис Мацуев 1976 Ч Ua Україна Киев DNS
12012 Ганна Харлампієва 1991 Ж Ua Україна Київ DNS
12013 Тетяна Михайленко 1989 Ж Ua Україна Київ DNS
12014 Андрей Майоров 1975 Ч Ua Україна Київ DNS
12015 Anton Perepichai 1985 Ч Ua Україна KM Running Club DNS
12016 Максим Лобода 1975 Ч Ua Україна Київ DNS
12017 Всеволод Чапюк 1987 Ч Ua Україна Київ DNS
12018 Оксана Тонкаль 1975 Ж Ua Україна Київ DNS
12019 Катерина Смірнова 1988 Ж Ua Україна Київ DNS
12020 Сергій Горбатюк 1988 Ч Ua Україна Київ DNS
12021 Єлизавета Смирнова 1989 Ж Ua Україна Сімферополь DNS
12022 Алексей Сирко 1989 Ч Ua Україна Киев DNS
12023 Дмитро Золотько 1967 Ч Ua Україна Київ KM Running Club DNS
12024 Olena Goncharenko 1983 Ж Ua Україна Київ Top runners DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу