Small_c8c69d85f88843a78e1628ea8e4e5639

KYIV EURO MARATHON

марафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1025 Artem Kharchyshyn 1983 Ч 18-39 Ua Україна Киев Salomon Running Club Ukraine DNS
1026 Алексей Бондур 1971 Ч 40-49 Ua Україна Кременчук Аскида DNS
1027 Олена Овчарук 1987 Ж 18-39 Ua Україна Київ DNS
1028 Корней Корниенко 1979 Ч 18-39 Ua Україна Киев DNS
1029 Андрій Квачук 1977 Ч 18-39 Ua Україна Київ DNS
1030 Олександр Шиманський 1977 Ч 18-39 Ua Україна Київ DNS
1031 Олександра Шкуратова 1983 Ж 18-39 Ua Україна Киев DNS
1032 Tanya Logacheva 1986 Ж 18-39 Ua Україна DNS
1033 Олег Поспєлов 1993 Ч 18-39 Ua Україна Харкiв ХНУРЕ DNS
1034 Володимир Сковородка 1986 Ч 18-39 Ua Україна Київ ДСНС DNS
1035 Тарас Петрушак 1978 Ч 18-39 Ua Україна Київ DNS
1036 Oleksandr Hrebeniuk 1986 Ч 18-39 Ua Україна Вінниця SC "Scientist" DNS
1037 Ігор Павлишин 1972 Ч 40-49 Ua Україна Стрий DNS
1038 Андрій Захарченко 1975 Ч 40-49 Ua Україна Одеса DNS
1039 Юрій Мудрик 1975 Ч 40-49 Ua Україна Київ SPARTA RUNNERS CLUB DNS
1040 Іван Бабарика 1982 Ч 18-39 Ua Україна Новомосковськ Start Dnipro DNS
1041 Павел Іванов 1987 Ч 18-39 Ua Україна Луганськ Авангард DNS
1042 Микола Каховський 1988 Ч 18-39 Ua Україна Киiв DNS
1043 Анар Зейналов 1993 Ч 18-39 Ua Україна Киiв DNS
1044 Игорь Нечипорук 1983 Ч 18-39 Ua Україна Київ - DNS
1045 Валерій Кузьменко 1979 Ч 18-39 Ua Україна Київ DNS
1046 Олексій Неєзжалий 1987 Ч 18-39 Ua Україна Київ DNS
1047 Дмитро Лінчевський 1986 Ч 18-39 Ua Україна Київ DNS
1048 Юрий Кислов 1983 Ч 18-39 Ua Україна Киев TopRunners DNS
1049 Юлія Савчук 1992 Ж 18-39 Ua Україна Київ DNS

Учасники також реєструються на

Small_c8c69d85f88843a78e1628ea8e4e5639

KYIV EURO MARATHON

марафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1025 Artem Kharchyshyn 1983 Ч 18-39 Ua Україна Киев Salomon Running Club Ukraine DNS
1026 Алексей Бондур 1971 Ч 40-49 Ua Україна Кременчук Аскида DNS
1027 Олена Овчарук 1987 Ж 18-39 Ua Україна Київ DNS
1028 Корней Корниенко 1979 Ч 18-39 Ua Україна Киев DNS
1029 Андрій Квачук 1977 Ч 18-39 Ua Україна Київ DNS
1030 Олександр Шиманський 1977 Ч 18-39 Ua Україна Київ DNS
1031 Олександра Шкуратова 1983 Ж 18-39 Ua Україна Киев DNS
1032 Tanya Logacheva 1986 Ж 18-39 Ua Україна DNS
1033 Олег Поспєлов 1993 Ч 18-39 Ua Україна Харкiв ХНУРЕ DNS
1034 Володимир Сковородка 1986 Ч 18-39 Ua Україна Київ ДСНС DNS
1035 Тарас Петрушак 1978 Ч 18-39 Ua Україна Київ DNS
1036 Oleksandr Hrebeniuk 1986 Ч 18-39 Ua Україна Вінниця SC "Scientist" DNS
1037 Ігор Павлишин 1972 Ч 40-49 Ua Україна Стрий DNS
1038 Андрій Захарченко 1975 Ч 40-49 Ua Україна Одеса DNS
1039 Юрій Мудрик 1975 Ч 40-49 Ua Україна Київ SPARTA RUNNERS CLUB DNS
1040 Іван Бабарика 1982 Ч 18-39 Ua Україна Новомосковськ Start Dnipro DNS
1041 Павел Іванов 1987 Ч 18-39 Ua Україна Луганськ Авангард DNS
1042 Микола Каховський 1988 Ч 18-39 Ua Україна Киiв DNS
1043 Анар Зейналов 1993 Ч 18-39 Ua Україна Киiв DNS
1044 Игорь Нечипорук 1983 Ч 18-39 Ua Україна Київ - DNS
1045 Валерій Кузьменко 1979 Ч 18-39 Ua Україна Київ DNS
1046 Олексій Неєзжалий 1987 Ч 18-39 Ua Україна Київ DNS
1047 Дмитро Лінчевський 1986 Ч 18-39 Ua Україна Київ DNS
1048 Юрий Кислов 1983 Ч 18-39 Ua Україна Киев TopRunners DNS
1049 Юлія Савчук 1992 Ж 18-39 Ua Україна Київ DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу