Small_c8c69d85f88843a78e1628ea8e4e5639

KYIV EURO MARATHON

марафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1000 Philip Maykov 1989 Ч 18-39 Ua Україна Kyiv DNS
1001 Микола Горбачьов 1972 Ч 40-49 Ua Україна Київ DNS
1002 екатерина некрасова 1980 Ж 18-39 Ru Росія Москва Новотор DNS
1003 Юлія Стасюк 1992 Ж 18-39 Ua Україна Київ DNS
1004 Olha Lola 1983 Ж 18-39 Ua Україна Тернопіль DNS
1005 Ihar Kamliuk 1993 Ч 18-39 By Білорусь Minsk, Belarus DNS
1006 Никита Тимошенко 1989 Ч 18-39 Ua Україна Днепр DNS
1007 Svetlana Ivanova 1982 Ж 18-39 Ru Росія Москва DNS
1008 Дмитрий Ревков 1988 Ч 18-39 Ua Україна Винница DNS
1009 Роман Коваль 1974 Ч 40-49 Ua Україна Київ DNS
1010 Sergii Zhulzhyk 1987 Ч 18-39 Ua Україна Київ DNS
1011 Виктор Павлович Молчанов 1965 Ч 50-59 Ua Україна Кремінна DNS
1012 Ярослав Олійник 1978 Ч 18-39 Ua Україна Київ DNS
1013 Yevgen Pavlenko 1980 Ч 18-39 Ua Україна Kyiv #Побігли DNS
1014 ігор кідиба 1973 Ч 40-49 Ua Україна Луцьк DNS
1015 IURII GORDIIENKO 1966 Ч 50-59 Ua Україна Kyiv SCS "Sport club "Scientist" DNS
1016 Дмитро Мамонтов 1984 Ч 18-39 Ua Україна Одеса KM Running Club Odessa DNS
1017 Дмитро Усов 1981 Ч 18-39 Ua Україна Київ DNS
1018 Вячеслав Суботенко 1979 Ч 18-39 Ua Україна Вишневе DNS
1019 Сергій Билим 1992 Ч 18-39 Ua Україна Київ Фактура DNS
1020 Марко Воробей 1992 Ч 18-39 Ua Україна Буча DNS
1021 Дмитро Горбунов 1989 Ч 18-39 Ua Україна Волноваха DNS
1022 Владислав Невеселий 1982 Ч 18-39 Ua Україна Вознесенск SapikTeam DNS
1023 Олександр Литвиненко 1973 Ч 40-49 Ua Україна Кіровоград DNS
1024 Анатолій Чорнобай 1978 Ч 18-39 Ua Україна Київ DNS

Учасники також реєструються на

Small_c8c69d85f88843a78e1628ea8e4e5639

KYIV EURO MARATHON

марафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1000 Philip Maykov 1989 Ч 18-39 Ua Україна Kyiv DNS
1001 Микола Горбачьов 1972 Ч 40-49 Ua Україна Київ DNS
1002 екатерина некрасова 1980 Ж 18-39 Ru Росія Москва Новотор DNS
1003 Юлія Стасюк 1992 Ж 18-39 Ua Україна Київ DNS
1004 Olha Lola 1983 Ж 18-39 Ua Україна Тернопіль DNS
1005 Ihar Kamliuk 1993 Ч 18-39 By Білорусь Minsk, Belarus DNS
1006 Никита Тимошенко 1989 Ч 18-39 Ua Україна Днепр DNS
1007 Svetlana Ivanova 1982 Ж 18-39 Ru Росія Москва DNS
1008 Дмитрий Ревков 1988 Ч 18-39 Ua Україна Винница DNS
1009 Роман Коваль 1974 Ч 40-49 Ua Україна Київ DNS
1010 Sergii Zhulzhyk 1987 Ч 18-39 Ua Україна Київ DNS
1011 Виктор Павлович Молчанов 1965 Ч 50-59 Ua Україна Кремінна DNS
1012 Ярослав Олійник 1978 Ч 18-39 Ua Україна Київ DNS
1013 Yevgen Pavlenko 1980 Ч 18-39 Ua Україна Kyiv #Побігли DNS
1014 ігор кідиба 1973 Ч 40-49 Ua Україна Луцьк DNS
1015 IURII GORDIIENKO 1966 Ч 50-59 Ua Україна Kyiv SCS "Sport club "Scientist" DNS
1016 Дмитро Мамонтов 1984 Ч 18-39 Ua Україна Одеса KM Running Club Odessa DNS
1017 Дмитро Усов 1981 Ч 18-39 Ua Україна Київ DNS
1018 Вячеслав Суботенко 1979 Ч 18-39 Ua Україна Вишневе DNS
1019 Сергій Билим 1992 Ч 18-39 Ua Україна Київ Фактура DNS
1020 Марко Воробей 1992 Ч 18-39 Ua Україна Буча DNS
1021 Дмитро Горбунов 1989 Ч 18-39 Ua Україна Волноваха DNS
1022 Владислав Невеселий 1982 Ч 18-39 Ua Україна Вознесенск SapikTeam DNS
1023 Олександр Литвиненко 1973 Ч 40-49 Ua Україна Кіровоград DNS
1024 Анатолій Чорнобай 1978 Ч 18-39 Ua Україна Київ DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу