Small_3d496e2d5192cb1527f4b2424f2039b7

Забіг "НА ЧЕСТЬ ЖІНОК"

На честь жінок 6 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Руслан Харланов 1968 Ч Ua Україна Київ MC "Taras Bulba"
2 Андрій Чуранов 1985 Ч Ua Україна Київ Кіносура
3 Вячеслав Суботенко 1979 Ч Ua Україна Вишневе
4 Sergey Klimashevskiy 1971 Ч Ua Україна Вишневе Top Runners
5 Ігор Колюх 1973 Ч Ua Україна Київ
6 Олег Стадничак 1997 Ч Ua Україна Київ ( Вільховець) KUZIN TEAM
7 Pavlo Kaminskyi 1991 Ч Ua Україна Київ R&C Marathon
8 Олексій Онищенко 1983 Ч Ua Україна Київ Adidas Runners
9 Ярослав Умяров 1991 Ч Ua Україна Киев
10 Антон Купрієць 1985 Ч Ua Україна Київ Track&Speed Club
11 Владислав Лабунець 1995 Ч Ua Україна Харкiв
12 Руслан Буток 1979 Ч Ua Україна Киев Центр-А КuzinTeam
13 Андрей Кокин 1986 Ч Ua Україна Київ
14 Oleg Tokar 1982 Ч Ua Україна Kiev
15 Андрій Ліпейко 1997 Ч Ua Україна Ніжин
16 Олександр Либа 1984 Ч Ua Україна Красилів СК Науковець
17 Микола Кардашов 1990 Ч Ua Україна Київ toprunners
18 Максим Рябоконь 1995 Ч Ua Україна Біла Церква AC Panda
19 Ігор Філатов 1987 Ч Ua Україна Kyiv
20 Руслан Буханець 1974 Ч Ua Україна Київ #Побігли
21 Minaiev Zakhar 1991 Ч Ua Україна Київ
22 Микола Губар 1959 Ч Ua Україна Київ
23 Дмитро Дьяченко 1976 Ч Ua Україна Київ Банда воскресных десятников
24 Тарас Кабан 1982 Ч Ua Україна Одесса
25 Євген Колєсніков 1989 Ч Ua Україна Київ Гурток ЗОЖ "Куренівські бані"

Учасники також реєструються на

Small_3d496e2d5192cb1527f4b2424f2039b7

Забіг "НА ЧЕСТЬ ЖІНОК"

На честь жінок 6 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Руслан Харланов 1968 Ч Ua Україна Київ MC "Taras Bulba"
2 Андрій Чуранов 1985 Ч Ua Україна Київ Кіносура
3 Вячеслав Суботенко 1979 Ч Ua Україна Вишневе
4 Sergey Klimashevskiy 1971 Ч Ua Україна Вишневе Top Runners
5 Ігор Колюх 1973 Ч Ua Україна Київ
6 Олег Стадничак 1997 Ч Ua Україна Київ ( Вільховець) KUZIN TEAM
7 Pavlo Kaminskyi 1991 Ч Ua Україна Київ R&C Marathon
8 Олексій Онищенко 1983 Ч Ua Україна Київ Adidas Runners
9 Ярослав Умяров 1991 Ч Ua Україна Киев
10 Антон Купрієць 1985 Ч Ua Україна Київ Track&Speed Club
11 Владислав Лабунець 1995 Ч Ua Україна Харкiв
12 Руслан Буток 1979 Ч Ua Україна Киев Центр-А КuzinTeam
13 Андрей Кокин 1986 Ч Ua Україна Київ
14 Oleg Tokar 1982 Ч Ua Україна Kiev
15 Андрій Ліпейко 1997 Ч Ua Україна Ніжин
16 Олександр Либа 1984 Ч Ua Україна Красилів СК Науковець
17 Микола Кардашов 1990 Ч Ua Україна Київ toprunners
18 Максим Рябоконь 1995 Ч Ua Україна Біла Церква AC Panda
19 Ігор Філатов 1987 Ч Ua Україна Kyiv
20 Руслан Буханець 1974 Ч Ua Україна Київ #Побігли
21 Minaiev Zakhar 1991 Ч Ua Україна Київ
22 Микола Губар 1959 Ч Ua Україна Київ
23 Дмитро Дьяченко 1976 Ч Ua Україна Київ Банда воскресных десятников
24 Тарас Кабан 1982 Ч Ua Україна Одесса
25 Євген Колєсніков 1989 Ч Ua Україна Київ Гурток ЗОЖ "Куренівські бані"

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу