Small_ea6a2f851f63f0202764d305521a40fa

28-ме Бахмацьке свято бігу "Вареничний забіг"

6 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Ігор Саханда 1967 Ч 35-49 Ua Україна Київ UMA, URA, SСS
2 Pavlo Bychenok 1974 Ч 35-49 Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець
3 Андрій Ліпейко 1997 Ч 18-34 Ua Україна Ніжин
4 Анна Мазяр 1992 Ж 18-34 Ua Україна Славутич Біговий Чернігів
5 Yevhen Liulevych 1981 Ч 18-34 Ua Україна Київ НКРЕКП
6 Roman Bystrov 1990 Ч 18-34 Ua Україна Chernihiv
7 Геннадій Мойсеєнко 1965 Ч 50+ Ua Україна Київ-Ніжин Nutrilite (Toprunners)
8 Андрій Блануца 1979 Ч 35-49 Ua Україна Київ SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс"
9 Nataliia Filatova 1985 Ж 18-34 Ua Україна Київ Endurance School
10 Вадим соломаха 1985 Ч 18-34 Ua Україна Кролевець Nutrilite
11 Сергій Колода 1986 Ч 18-34 Ua Україна Бахмач
12 Сергій Панченко 1958 Ч 50+ Ua Україна Суми КЛБ "ЯВІР" , IFK Mora
13 Андрей Кокин 1986 Ч 18-34 Ua Україна Київ
14 Роман Олейник 1982 Ч 18-34 Ua Україна Киев
15 Сергей Проневич 1991 Ч 18-34 Ua Україна Тростянець Військова частина 3012 НГУ
16 Іван Волківський 1957 Ч 50+ Ua Україна Харкiв Роднік
17 Александр Косык 1971 Ч 35-49 Ua Україна Київ RUN'N'UP KOSYK SC
18 Елена Гацко 1973 Ж 35-49 Ua Україна Киев СК "Науковець"
19 Евгений Суслин 1980 Ч 35-49 Ua Україна Конотоп Явир
20 Володимир Веремійченко 1958 Ч 50+ Ua Україна Чернігів Атлант-V2
21 Александр Прохоренко 1984 Ч 18-34 Ua Україна Київ KUZIN TEAM
22 Олександр Тарасенко 1984 Ч 18-34 Ua Україна Конотоп явір
23 Володимир Андрієвич 1996 Ч 18-34 Ua Україна Коростень АС "Panda"
24 Ігор Заболотній 1996 Ч 18-34 Ua Україна м.Конотоп AC"Panda"
25 Тетяна Соляник 1981 Ж 18-34 Ua Україна Київ СК "Науковець"

Учасники також реєструються на

Small_ea6a2f851f63f0202764d305521a40fa

28-ме Бахмацьке свято бігу "Вареничний забіг"

6 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Ігор Саханда 1967 Ч 35-49 Ua Україна Київ UMA, URA, SСS
2 Pavlo Bychenok 1974 Ч 35-49 Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець
3 Андрій Ліпейко 1997 Ч 18-34 Ua Україна Ніжин
4 Анна Мазяр 1992 Ж 18-34 Ua Україна Славутич Біговий Чернігів
5 Yevhen Liulevych 1981 Ч 18-34 Ua Україна Київ НКРЕКП
6 Roman Bystrov 1990 Ч 18-34 Ua Україна Chernihiv
7 Геннадій Мойсеєнко 1965 Ч 50+ Ua Україна Київ-Ніжин Nutrilite (Toprunners)
8 Андрій Блануца 1979 Ч 35-49 Ua Україна Київ SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс"
9 Nataliia Filatova 1985 Ж 18-34 Ua Україна Київ Endurance School
10 Вадим соломаха 1985 Ч 18-34 Ua Україна Кролевець Nutrilite
11 Сергій Колода 1986 Ч 18-34 Ua Україна Бахмач
12 Сергій Панченко 1958 Ч 50+ Ua Україна Суми КЛБ "ЯВІР" , IFK Mora
13 Андрей Кокин 1986 Ч 18-34 Ua Україна Київ
14 Роман Олейник 1982 Ч 18-34 Ua Україна Киев
15 Сергей Проневич 1991 Ч 18-34 Ua Україна Тростянець Військова частина 3012 НГУ
16 Іван Волківський 1957 Ч 50+ Ua Україна Харкiв Роднік
17 Александр Косык 1971 Ч 35-49 Ua Україна Київ RUN'N'UP KOSYK SC
18 Елена Гацко 1973 Ж 35-49 Ua Україна Киев СК "Науковець"
19 Евгений Суслин 1980 Ч 35-49 Ua Україна Конотоп Явир
20 Володимир Веремійченко 1958 Ч 50+ Ua Україна Чернігів Атлант-V2
21 Александр Прохоренко 1984 Ч 18-34 Ua Україна Київ KUZIN TEAM
22 Олександр Тарасенко 1984 Ч 18-34 Ua Україна Конотоп явір
23 Володимир Андрієвич 1996 Ч 18-34 Ua Україна Коростень АС "Panda"
24 Ігор Заболотній 1996 Ч 18-34 Ua Україна м.Конотоп AC"Panda"
25 Тетяна Соляник 1981 Ж 18-34 Ua Україна Київ СК "Науковець"

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу