Small_b9d0d847d91fc5f34c0c7a6d6a9fcffc

Трейл "КАРПАТІЯ" 2016

Дводенний етапний забіг Two Day Lite (TDL)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
400 Микола Богданець 1983 Ч 18-39 Ua Україна Рокитне
401 Артем Тихонов 1988 Ч 18-39 Ua Україна Київ
402 Федор Дрепин 1984 Ч 18-39 Ua Україна Киев fedordrepin.com
403 Сергей Якимов 1988 Ч 18-39 Ua Україна Житомир
404 Андрій Калічак 1983 Ч 18-39 Ua Україна Стрий
405 Олег Жизняков 1984 Ч 18-39 Ua Україна Стрий
406 Світлана Олицька 1987 Ж 18-39 Ua Україна Житомир
407 Oleksandr Smolnikov 1974 Ч 40+ Ua Україна Київ
408 Dmytro Kravchenko-Loznia 1986 Ч 18-39 Ua Україна Київ Melexis
409 Костянтин Хруцький 1983 Ч 18-39 Ua Україна Київ
410 Андрій Чуранов 1985 Ч 18-39 Ua Україна Київ Кіносура
411 Nadiia Chumachenko 1988 Ж 18-39 Ua Україна Київ
412 Kostiantyn Salov 1985 Ч 18-39 Ua Україна Київ
413 Andriu Deuneka 1988 Ч 18-39 Ua Україна Житомир
414 Igor Plisa 1984 Ч 18-39 Ua Україна Київ Kinosura
415 Юрій Шахрай 1974 Ч 40+ Ua Україна Житомир
416 Денис Ключніков 1977 Ч 18-39 Ua Україна Житомир EKTA
417 Oleksandr Zagrebelnyi 1991 Ч 18-39 Ua Україна Київ Nike+ Run Club / TrailUkraine
418 Евгений Харченко 1986 Ч 18-39 Ua Україна Київ Nike+ Run Club/TrailUkraine
419 Ярослав Дем'янчук 1992 Ч 18-39 Ua Україна Житомир
420 Alexandr Rouzhenkov 1971 Ч 40+ Ua Україна Київ
421 Сергій Семків 1984 Ч 18-39 Ua Україна Київ
422 Yuliia Kovalyshyna 1997 Ж 18-39 Ua Україна Kiev т/к "Время не ждет"
423 Ирина Литвинчук 1978 Ж 18-39 Ua Україна Киiв Кросфит "БАНДА"
424 Андрей Будников 1969 Ч 40+ Ua Україна Киев

Учасники також реєструються на

Small_b9d0d847d91fc5f34c0c7a6d6a9fcffc

Трейл "КАРПАТІЯ" 2016

Дводенний етапний забіг Two Day Lite (TDL)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
400 Микола Богданець 1983 Ч 18-39 Ua Україна Рокитне
401 Артем Тихонов 1988 Ч 18-39 Ua Україна Київ
402 Федор Дрепин 1984 Ч 18-39 Ua Україна Киев fedordrepin.com
403 Сергей Якимов 1988 Ч 18-39 Ua Україна Житомир
404 Андрій Калічак 1983 Ч 18-39 Ua Україна Стрий
405 Олег Жизняков 1984 Ч 18-39 Ua Україна Стрий
406 Світлана Олицька 1987 Ж 18-39 Ua Україна Житомир
407 Oleksandr Smolnikov 1974 Ч 40+ Ua Україна Київ
408 Dmytro Kravchenko-Loznia 1986 Ч 18-39 Ua Україна Київ Melexis
409 Костянтин Хруцький 1983 Ч 18-39 Ua Україна Київ
410 Андрій Чуранов 1985 Ч 18-39 Ua Україна Київ Кіносура
411 Nadiia Chumachenko 1988 Ж 18-39 Ua Україна Київ
412 Kostiantyn Salov 1985 Ч 18-39 Ua Україна Київ
413 Andriu Deuneka 1988 Ч 18-39 Ua Україна Житомир
414 Igor Plisa 1984 Ч 18-39 Ua Україна Київ Kinosura
415 Юрій Шахрай 1974 Ч 40+ Ua Україна Житомир
416 Денис Ключніков 1977 Ч 18-39 Ua Україна Житомир EKTA
417 Oleksandr Zagrebelnyi 1991 Ч 18-39 Ua Україна Київ Nike+ Run Club / TrailUkraine
418 Евгений Харченко 1986 Ч 18-39 Ua Україна Київ Nike+ Run Club/TrailUkraine
419 Ярослав Дем'янчук 1992 Ч 18-39 Ua Україна Житомир
420 Alexandr Rouzhenkov 1971 Ч 40+ Ua Україна Київ
421 Сергій Семків 1984 Ч 18-39 Ua Україна Київ
422 Yuliia Kovalyshyna 1997 Ж 18-39 Ua Україна Kiev т/к "Время не ждет"
423 Ирина Литвинчук 1978 Ж 18-39 Ua Україна Киiв Кросфит "БАНДА"
424 Андрей Будников 1969 Ч 40+ Ua Україна Киев

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу