Small_b9d0d847d91fc5f34c0c7a6d6a9fcffc

Трейл "КАРПАТІЯ" 2016

Дводенний етапний забіг Two Day Big (TDB)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Олег Івченко 1974 Ч 40+ Ua Україна Київ
202 Igor Zhadan 1972 Ч 40+ Ua Україна Дніпропетровськ
203 Евгений Суслин 1980 Ч 18-39 Ua Україна Конотоп Явир
204 Роман Кидибець 1988 Ч 18-39 Ua Україна Київ KM Running Club
205 Timur Bondaryev 1976 Ч 18-39 Ua Україна Київ KM Running Club
206 Serhii Turchyk 1982 Ч 18-39 Ua Україна Луцьк tursep.com
207 Віталій Підойма 1993 Ч 18-39 Ua Україна Київ
208 Oleg Chyzhyk 1980 Ч 18-39 Ua Україна Vyshgorod, Kyiv region Kinosura
209 Nataliia Filatova 1985 Ж 18-39 Ua Україна Київ Endurance School
210 Віктор Свириденко 1985 Ч 18-39 Ua Україна Ужгород Ушльопки
211 Дмитро Епурь 1988 Ч 18-39 Ua Україна
212 Михаил Федорченко 1987 Ч 18-39 Ua Україна Харкiв Федерация альпинизма и скалолазания харьковской области
213 Sergii Khrapko 1980 Ч 18-39 Ua Україна Київ
214 Dmytro Karpenko 1972 Ч 40+ Ua Україна Kiyv
215 Mykhailo Kozak 1991 Ч 18-39 Ua Україна Київ
216 Роман Степанюк 1983 Ч 18-39 Ua Україна Київ
217 Валерій Семенік 1973 Ч 40+ Ua Україна Київ
218 Роман Жураківський 1981 Ч 18-39 Ua Україна Київ
219 Раміна Дадашева 1985 Ж 18-39 Ua Україна Львів
220 Артем Поліщук 1994 Ч 18-39 Ua Україна Біла Церква МУЛЬТІКИ
221 Руслан Форманюк 1989 Ч 18-39 Ua Україна Володимир-Волинський
222 Богдан Гула 1987 Ч 18-39 Ua Україна Львів
223 Мар'ян Ванджура 1990 Ч 18-39 Ua Україна Біла Церква МУЛЬТІКИ
224 Anton Perepichai 1985 Ч 18-39 Ua Україна KM Running Club
225 Олександр Кравцов 1991 Ч 18-39 Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_b9d0d847d91fc5f34c0c7a6d6a9fcffc

Трейл "КАРПАТІЯ" 2016

Дводенний етапний забіг Two Day Big (TDB)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Олег Івченко 1974 Ч 40+ Ua Україна Київ
202 Igor Zhadan 1972 Ч 40+ Ua Україна Дніпропетровськ
203 Евгений Суслин 1980 Ч 18-39 Ua Україна Конотоп Явир
204 Роман Кидибець 1988 Ч 18-39 Ua Україна Київ KM Running Club
205 Timur Bondaryev 1976 Ч 18-39 Ua Україна Київ KM Running Club
206 Serhii Turchyk 1982 Ч 18-39 Ua Україна Луцьк tursep.com
207 Віталій Підойма 1993 Ч 18-39 Ua Україна Київ
208 Oleg Chyzhyk 1980 Ч 18-39 Ua Україна Vyshgorod, Kyiv region Kinosura
209 Nataliia Filatova 1985 Ж 18-39 Ua Україна Київ Endurance School
210 Віктор Свириденко 1985 Ч 18-39 Ua Україна Ужгород Ушльопки
211 Дмитро Епурь 1988 Ч 18-39 Ua Україна
212 Михаил Федорченко 1987 Ч 18-39 Ua Україна Харкiв Федерация альпинизма и скалолазания харьковской области
213 Sergii Khrapko 1980 Ч 18-39 Ua Україна Київ
214 Dmytro Karpenko 1972 Ч 40+ Ua Україна Kiyv
215 Mykhailo Kozak 1991 Ч 18-39 Ua Україна Київ
216 Роман Степанюк 1983 Ч 18-39 Ua Україна Київ
217 Валерій Семенік 1973 Ч 40+ Ua Україна Київ
218 Роман Жураківський 1981 Ч 18-39 Ua Україна Київ
219 Раміна Дадашева 1985 Ж 18-39 Ua Україна Львів
220 Артем Поліщук 1994 Ч 18-39 Ua Україна Біла Церква МУЛЬТІКИ
221 Руслан Форманюк 1989 Ч 18-39 Ua Україна Володимир-Волинський
222 Богдан Гула 1987 Ч 18-39 Ua Україна Львів
223 Мар'ян Ванджура 1990 Ч 18-39 Ua Україна Біла Церква МУЛЬТІКИ
224 Anton Perepichai 1985 Ч 18-39 Ua Україна KM Running Club
225 Олександр Кравцов 1991 Ч 18-39 Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу