Small_b9d0d847d91fc5f34c0c7a6d6a9fcffc

Трейл "КАРПАТІЯ" 2016

ULTRA (Чемпіонат України з трейлу)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Кирило Однокоз 1986 Ч 18-39 Ua Україна Харьков (Украина)
2 Andriy Yakovenko 1972 Ч 40+ Ua Україна Kyiv KM Running Club
3 Viktoriia Polozova 1981 Ж 18-39 Ua Україна Киев
4 Sergii Sapiga 1970 Ч 40+ Ua Україна Файне місто Тернопіль Команда ture
5 Ruslan Khomenko 1985 Ч 18-39 Ua Україна Київ
6 Виктор Зуев 1962 Ч 40+ Ua Україна Черкаси Ритм
7 Елена Доценко 1987 Ж 18-39 Ua Україна Київ СЕВЕР
8 Євгенія Тригуб 1983 Ж 18-39 Ua Україна Київ Самасебеклуб
9 Yaroslav Yaroshchuk 1983 Ч 18-39 Ua Україна Lutsk СК Лучеськ
11 Andrii Tkachuk 1985 Ч 18-39 Ua Україна Хуст
12 Mykola Stukalo 1985 Ч 18-39 Ua Україна Київ Турклуб Глобус
13 Євгеній Цирень 1987 Ч 18-39 Ua Україна Київ O-Club
14 Andriy Tkach 1986 Ч 18-39 Ua Україна Львів
15 Mariia Shuper 1991 Ж 18-39 Ua Україна Херсон o-club suvorovets
16 Артем Городинець 1990 Ч 18-39 Ua Україна Київ О-клуб
17 Тарас Чорний 1989 Ч 18-39 Ua Україна Чернігів JBS
18 Roman Kalgin 1988 Ч 18-39 Ua Україна Polonne
19 Роман Чепіль 1968 Ч 40+ Ua Україна Львів
20 Andrii Piven 1992 Ч 18-39 Ua Україна Чкалове
21 Олексій Прокопенко 1974 Ч 40+ Ua Україна Київ Endurance School
22 Yurii Shadov 1971 Ч 40+ Ua Україна Kyiv
23 Ярослав Горбушко 1984 Ч 18-39 Ua Україна Охтирка KM Running Club
24 Валерій Шипунов 1988 Ч 18-39 Ua Україна Львів
25 Олег Медведєв 1978 Ч 18-39 Ua Україна Львів
26 Руслан Чудик 1982 Ч 18-39 Ua Україна Кривий Ріг

Учасники також реєструються на

Small_b9d0d847d91fc5f34c0c7a6d6a9fcffc

Трейл "КАРПАТІЯ" 2016

ULTRA (Чемпіонат України з трейлу)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Кирило Однокоз 1986 Ч 18-39 Ua Україна Харьков (Украина)
2 Andriy Yakovenko 1972 Ч 40+ Ua Україна Kyiv KM Running Club
3 Viktoriia Polozova 1981 Ж 18-39 Ua Україна Киев
4 Sergii Sapiga 1970 Ч 40+ Ua Україна Файне місто Тернопіль Команда ture
5 Ruslan Khomenko 1985 Ч 18-39 Ua Україна Київ
6 Виктор Зуев 1962 Ч 40+ Ua Україна Черкаси Ритм
7 Елена Доценко 1987 Ж 18-39 Ua Україна Київ СЕВЕР
8 Євгенія Тригуб 1983 Ж 18-39 Ua Україна Київ Самасебеклуб
9 Yaroslav Yaroshchuk 1983 Ч 18-39 Ua Україна Lutsk СК Лучеськ
11 Andrii Tkachuk 1985 Ч 18-39 Ua Україна Хуст
12 Mykola Stukalo 1985 Ч 18-39 Ua Україна Київ Турклуб Глобус
13 Євгеній Цирень 1987 Ч 18-39 Ua Україна Київ O-Club
14 Andriy Tkach 1986 Ч 18-39 Ua Україна Львів
15 Mariia Shuper 1991 Ж 18-39 Ua Україна Херсон o-club suvorovets
16 Артем Городинець 1990 Ч 18-39 Ua Україна Київ О-клуб
17 Тарас Чорний 1989 Ч 18-39 Ua Україна Чернігів JBS
18 Roman Kalgin 1988 Ч 18-39 Ua Україна Polonne
19 Роман Чепіль 1968 Ч 40+ Ua Україна Львів
20 Andrii Piven 1992 Ч 18-39 Ua Україна Чкалове
21 Олексій Прокопенко 1974 Ч 40+ Ua Україна Київ Endurance School
22 Yurii Shadov 1971 Ч 40+ Ua Україна Kyiv
23 Ярослав Горбушко 1984 Ч 18-39 Ua Україна Охтирка KM Running Club
24 Валерій Шипунов 1988 Ч 18-39 Ua Україна Львів
25 Олег Медведєв 1978 Ч 18-39 Ua Україна Львів
26 Руслан Чудик 1982 Ч 18-39 Ua Україна Кривий Ріг

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу