Small_c33565a7836470965885d6065cc18b53

Snow Run 2016

Snow Run Ч 10км (3 кола)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Константин Божко 1977 Ч 30-39 Ua Україна Київ KM Running Club
202 Eugene Turkulevich 1976 Ч 40-49 Ua Україна Киев Endurance School
203 Олексій Янковський 1978 Ч 30-39 Ua Україна Київ KM Running Club
204 Олександр Вальчишен 1972 Ч 40-49 Ua Україна Київ Тарас Бульба
205 Юрій Кострицький 1984 Ч 30-39 Ua Україна Київ vseprobegi.org
206 Денис Хохлов 1978 Ч 30-39 Ua Україна Киiв PROFI Sport Team
207 Антон Бойко 1983 Ч 30-39 Ua Україна Київ
208 Павел Рева 1982 Ч 30-39 Ua Україна Киев Apulaz
209 Дмитро Золотько 1967 Ч 40-49 Ua Україна Київ KM Running Club
210 Vitaliy Andrievskiy 1976 Ч 30-39 Ua Україна Kyiv Nike+ Run Club
211 Alexander Benytskyi 1988 Ч 18-29 Ua Україна Kyiv TOP Runners
212 Serhii Klimashevskyi 1971 Ч 40-49 Ua Україна Вишневе Top Runners
213 Анатолий Гольдштейн 1973 Ч 40-49 Il Ізраїль Київ KM Running Club
214 Валерій Караульний 1968 Ч 40-49 Ua Україна Київ KM Running Club
215 Ігор Колюх 1973 Ч 40-49 Ua Україна Київ
216 Denys Dombrovskyi 1978 Ч 30-39 Ua Україна Київ
217 Артем Зиновьев 1985 Ч 30-39 Ua Україна Киев KM Running Club
218 Олексій Кулівець 1988 Ч 18-29 Ua Україна Київ KM Running Club
219 Роман Радько 1975 Ч 40-49 Ua Україна Киев
220 Олександр Набока 1984 Ч 30-39 Ua Україна Київ KM Running Club
221 Денис Бабенко 1987 Ч 18-29 Ua Україна Київ KM Running Club
222 Artem Bibik 1986 Ч 18-29 Ua Україна Киев UFC
223 Mykhailo Makukha 1984 Ч 30-39 Ua Україна Kyiv
224 Andrii Kysil 1983 Ч 30-39 Ua Україна Київ
225 Андрій Ліпейко 1997 Ч 18-29 Ua Україна Ніжин

Учасники також реєструються на

Small_c33565a7836470965885d6065cc18b53

Snow Run 2016

Snow Run Ч 10км (3 кола)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Константин Божко 1977 Ч 30-39 Ua Україна Київ KM Running Club
202 Eugene Turkulevich 1976 Ч 40-49 Ua Україна Киев Endurance School
203 Олексій Янковський 1978 Ч 30-39 Ua Україна Київ KM Running Club
204 Олександр Вальчишен 1972 Ч 40-49 Ua Україна Київ Тарас Бульба
205 Юрій Кострицький 1984 Ч 30-39 Ua Україна Київ vseprobegi.org
206 Денис Хохлов 1978 Ч 30-39 Ua Україна Киiв PROFI Sport Team
207 Антон Бойко 1983 Ч 30-39 Ua Україна Київ
208 Павел Рева 1982 Ч 30-39 Ua Україна Киев Apulaz
209 Дмитро Золотько 1967 Ч 40-49 Ua Україна Київ KM Running Club
210 Vitaliy Andrievskiy 1976 Ч 30-39 Ua Україна Kyiv Nike+ Run Club
211 Alexander Benytskyi 1988 Ч 18-29 Ua Україна Kyiv TOP Runners
212 Serhii Klimashevskyi 1971 Ч 40-49 Ua Україна Вишневе Top Runners
213 Анатолий Гольдштейн 1973 Ч 40-49 Il Ізраїль Київ KM Running Club
214 Валерій Караульний 1968 Ч 40-49 Ua Україна Київ KM Running Club
215 Ігор Колюх 1973 Ч 40-49 Ua Україна Київ
216 Denys Dombrovskyi 1978 Ч 30-39 Ua Україна Київ
217 Артем Зиновьев 1985 Ч 30-39 Ua Україна Киев KM Running Club
218 Олексій Кулівець 1988 Ч 18-29 Ua Україна Київ KM Running Club
219 Роман Радько 1975 Ч 40-49 Ua Україна Киев
220 Олександр Набока 1984 Ч 30-39 Ua Україна Київ KM Running Club
221 Денис Бабенко 1987 Ч 18-29 Ua Україна Київ KM Running Club
222 Artem Bibik 1986 Ч 18-29 Ua Україна Киев UFC
223 Mykhailo Makukha 1984 Ч 30-39 Ua Україна Kyiv
224 Andrii Kysil 1983 Ч 30-39 Ua Україна Київ
225 Андрій Ліпейко 1997 Ч 18-29 Ua Україна Ніжин

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу