Small_c33565a7836470965885d6065cc18b53

Snow Run 2016

Snow Run Ж 5км (3 кола)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Valentyna Stashenko 1978 Ж 30-39 Ua Україна Київ Endurance School
2 Юлия Цыганкова 1983 Ж 30-39 Ua Україна Київ
3 Ірина Кострицька 1984 Ж 30-39 Ua Україна Київ
4 Александра Бородина 1987 Ж 18-29 Ua Україна
5 Наталя Симоненко 1981 Ж 30-39 Ua Україна Київ KM Running Club
6 Евгения Сиренко 1982 Ж 30-39 Ua Україна Киев
7 Julia Zamostyana 1981 Ж 30-39 Ua Україна Київ
8 Nadiia Chumachenko 1988 Ж 18-29 Ua Україна Київ
9 Nataliia Filatova 1985 Ж 30-39 Ua Україна Київ Endurance School
10 Алла Смородина 1981 Ж 30-39 Ua Україна Київ runONoff
11 Мила Платица 1982 Ж 30-39 Ua Україна Киев
12 Irena Tomashchuk 1986 Ж 30-39 Ua Україна Київ
13 Світлана Дідух 1988 Ж 18-29 Ua Україна Вінниця KM Running Club
14 Сана Веселая 1977 Ж 30-39 Ua Україна Kiev
15 Анна Степашко 1987 Ж 18-29 Ua Україна Киев
16 Надежда Борковская 1984 Ж 30-39 Ua Україна Киев Sportlife
17 Анастасия Исай 1989 Ж 18-29 Ua Україна Київ KM Running Club
18 Світлана Чечоткіна 1992 Ж 18-29 Ua Україна Київ
19 Олександра Вегера 1992 Ж 18-29 Ua Україна Київ Track&Speed Club
20 Вера Тебякина 1980 Ж 30-39 Ua Україна Київ
21 Валентина Силецкая 1991 Ж 18-29 Ua Україна Киев
22 Natasha Bogush 1978 Ж 30-39 Ua Україна Kyiv
23 Катерина Роговська 1982 Ж 30-39 Ua Україна Київ
24 Наталія Напраснікова 1982 Ж 30-39 Ua Україна Макіївка ВІЛО УКРАЇНА
25 Лариса Трухан 1963 Ж 50-59 Ua Україна Київ O-Club

Учасники також реєструються на

Small_c33565a7836470965885d6065cc18b53

Snow Run 2016

Snow Run Ж 5км (3 кола)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Valentyna Stashenko 1978 Ж 30-39 Ua Україна Київ Endurance School
2 Юлия Цыганкова 1983 Ж 30-39 Ua Україна Київ
3 Ірина Кострицька 1984 Ж 30-39 Ua Україна Київ
4 Александра Бородина 1987 Ж 18-29 Ua Україна
5 Наталя Симоненко 1981 Ж 30-39 Ua Україна Київ KM Running Club
6 Евгения Сиренко 1982 Ж 30-39 Ua Україна Киев
7 Julia Zamostyana 1981 Ж 30-39 Ua Україна Київ
8 Nadiia Chumachenko 1988 Ж 18-29 Ua Україна Київ
9 Nataliia Filatova 1985 Ж 30-39 Ua Україна Київ Endurance School
10 Алла Смородина 1981 Ж 30-39 Ua Україна Київ runONoff
11 Мила Платица 1982 Ж 30-39 Ua Україна Киев
12 Irena Tomashchuk 1986 Ж 30-39 Ua Україна Київ
13 Світлана Дідух 1988 Ж 18-29 Ua Україна Вінниця KM Running Club
14 Сана Веселая 1977 Ж 30-39 Ua Україна Kiev
15 Анна Степашко 1987 Ж 18-29 Ua Україна Киев
16 Надежда Борковская 1984 Ж 30-39 Ua Україна Киев Sportlife
17 Анастасия Исай 1989 Ж 18-29 Ua Україна Київ KM Running Club
18 Світлана Чечоткіна 1992 Ж 18-29 Ua Україна Київ
19 Олександра Вегера 1992 Ж 18-29 Ua Україна Київ Track&Speed Club
20 Вера Тебякина 1980 Ж 30-39 Ua Україна Київ
21 Валентина Силецкая 1991 Ж 18-29 Ua Україна Киев
22 Natasha Bogush 1978 Ж 30-39 Ua Україна Kyiv
23 Катерина Роговська 1982 Ж 30-39 Ua Україна Київ
24 Наталія Напраснікова 1982 Ж 30-39 Ua Україна Макіївка ВІЛО УКРАЇНА
25 Лариса Трухан 1963 Ж 50-59 Ua Україна Київ O-Club

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу